Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg w M jak miłość
MTL Maxfilm

Barbara Kurdej-Szatan po urlopie macierzyńskim nie wróci na stałe do "M jak miłość"? Co stanie się z Joasią?

Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg w M jak miłość
MTL Maxfilm

W nowym sezonie „M jak miłość” na widzów czeka mnóstwo niespodzianek. Kryzys w małżeństwie Zduńskich pogłębi się, Lilka i Mateusz wyprowadzą się z Grabiny, a Joanna będzie w ciąży. Ten fakt jeszcze bardziej skomplikuje życie Chodakowskiej i ostatecznie zdecyduje się na wyjazd do Francji. Zniknięcie Asi z serialu jest związane z urlopem macierzyńskim, jaki niebawem rozpocznie aktorka po narodzinach synka. Teraz okazuje się, że powrót Basi Kurdej-Szatan nie będzie wcale tak szybki. Zobaczcie, na jakich zasadach gwiazda planuje wrócić do serialu!

Barbara Kurdej-Szatan po urlopie macierzyńskim będzie jedynie gościem w "M jak miłość"?

Barbara Kurdej-Szatan jakiś czas temu wyznała, że tym razem nie zamierza spieszyć się z powrotem do pracy. Po narodzinach pierwszej córki aktorka miesiąc po porodzie wróciła na plan programu „X Factor”. Teraz planuje nieco inny scenariusz!

Kiedy [Hania] miała miesiąc, wróciliśmy do nagrań, więc było intensywnie i nerwowo. Dlatego teraz chciałabym, żeby wszystko po narodzinach naszego drugiego dziecka potoczyło się o wiele spokojniej i wolniej - mówiła Barbara w wywiadzie w „Party”.

Aktorka jest pewna, że tym razem jej powrót nie będzie tak intensywny jak przy pierwszym dziecku:

Nie wiem dokładnie, kiedy wrócę do pracy. Myślę, że jeżeli to będzie w miarę szybko, to będą to pojedyncze dni zdjęciowe, które naprawdę wymagają mojej obecności. Na pewno nie chcę wracać tak szybko do tak intensywnego trybu pracy. - powiedziała aktorka w wywiadzie z portalem "Jastrząb Post".

Wygląda na to, że Barbara Kurdej-Szatan faktycznie w serialu "M jak miłość" będzie gościła sporadycznie. Zapewne wątek z wyjazdem Joanny za granicę zostanie przedłużony, a to oznacza, że aktorka nie będzie musiała tak szybko wracać na plan serialu. Jednak już teraz produkcja zapewnia, że Basia Kurdej-Szatan może liczyć na specjalne przywileje po powrocie:

Produkcja „M jak miłość” zawsze zapewnia mamom komfortowe warunki, m.in. osobną przyczepę, w której Basia będzie mogła karmić i spędzać przerwy z dzieckiem, oraz skrócony czas na planie, by jednorazowo nagrać jak najwięcej scen – zdradza „Fleszowi” Karolina Baranowska z MTL Maxfilm, firmy odpowiedzialnej za PR „M jak miłość”.

Aktorka ma jeszcze czas na podjęcie decyzji o powrocie do pracy. Obecnie czeka na narodziny synka. 

Zobacz także: Marta w "M jak miłość" wróci do byłego męża? Drogi prawniczki i Jacka Mileckiego dawno się rozeszły! 

Barbara Kurdej-Szatan już niebawem po raz drugi zostanie mamą. 

Barbara Kurdej-Szatan w białej stylizacji
East News

W "M jak miłość" Joanna będzie w ciąży. W nowym sezonie serialu dowiemy się, kto jest ojcem jej dziecka. 

Basia Kurdej Szatan odejdzie z M jak miłość?
MTL Maxfilm

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22