Basia Kurdej Szatan w żółtej sukience w Opolu Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2019 Jarosław Kret i Beata Tadla na imprezie Nowa fryzura Basi Kurdej Szatan
Basia Kurdej Szatan w Polsacie?!

Coraz więcej źródeł potwierdza - Basia Kurdej-Szatan może być gwiazdą kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"! Teraz doszła do tego informacja, z kim tam może wystąpić!

Popularna prowadząca wielu hitowych programów i aktorka najpopularniejszych seriali rozstała się ostatnio z TVP. I nie było to najprzyjemniejsze rozstanie - o czym sama napisała na Instagramie.

Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono - można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji - napisała.

Niemal od razu pojawiły się spekulacje, że Basia może przejść do Polsatu. Informację taką podał magazyn "Flesz". Nic dziwnego, któż by nie chciał zagospodarować cieszącej się tak wielką popularnością i sympatią widzów gwiazdy. I niemal od początku obstawiano, że wystąpi w sztandarowej produkcji stacji - "Tańcu z gwiazdami"

Teraz "Super Express" ujawnia, kto miałby jej towarzyszyć na tanecznym parkiecie. Chyba zaskoczenia dużego nie będzie...

1/4
Basia Kurdej Szatan w żółtej sukience w Opolu

Jak pisał "Flesz", Polsat zainteresowany jest długofalową współpracą z Kurdej-Szatan, która gra tam już w serialu „W rytmie serca”. Według magazynu, poza kolejną edycją „Tańca z gwiazdami”, Basia brana jest też pod uwagę jako gospodyni nowego programu rozrywkowego. 

2/4
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2019
East News

Według najnowszych informacji SE.pl, Barbara Kurdej-Szatan miałaby wystąpić w "Tańcu z gwiazdami" z małżonkiem - Rafałem Szatanem. Portal zauważa, że podczas finału ostatniej edycji „TzG” Basia wystąpiła już na scenie - jako gwiazda muzyczna.

3/4
Jarosław Kret i Beata Tadla na imprezie
East News

Czy występ z mężem to dobry pomysł? Finansowo na pewno. Jednak Beata Tadla i Jarosław Kret przekonali się w przedostatniej edycji show, że dla związku może nie być to najlepsze rozwiązanie. Rozstali się bowiem od razu na początku programu.