Barbara Kurdej-Szatan cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych - to właśnie tam aktorka postanowiła podzielić się szczęśliwą nowiną ze swoimi fanami. Gwiazda nie kryła swojego zadowolenia. Okazuje się, że obserwatorzy także podzielili jej entuzjazm. O co chodzi? Musicie to zobaczyć!

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan przekazała radosne wieści

Barbara Kurdej-Szatan ma powody do radości i zdecydowała podzielić się tym z fanami. Jak się właśnie okazało jej najnowszy, rodzinny projekt ujrzał światło dzienne i już w pierwszych chwilach odniósł wielki sukces! Aktorka wspólnie z siostrą, z którą tworzy zespół MaKuSzy zaprezentowała nowy utwór, o tytule "Eithel". Na swoim Instagramie podekscytowana aktorka, dzieliła się informacjami ze swoimi fanami:

- Tekst w języku elfickim (stworzonym przez Tolkiena) napisała moja wspaniała siostra Kasia, a muzykę napisał jej mąż Piotr Mania. Z Rafałem i naszymi dziećmi śpiewamy chóry i wspólnie nagraliśmy teledysk

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan drastycznie ścięła włosy. "Rafał nie chciał, Hania protestowała!"

Aktorka była bardzo ciekawa odbioru nowego utworu. Okazało się, że zrobił on na wszystkich ogromne wrażenie - pod postem posypały się liczne gratulacje:

Zobacz także

- Gratulacje

- Fantastycznie... ❤️ nie przestawajcie tworzyć i prosimy o więcej ????????????

- Coś pięknego

- Cudowne! Przeszywające! Otwierające ! Przeniosło mnie w inny świat ????????‍♀️???????? Brawo !!! Cudownie, że to stworzyliście ! Magia ✨✨✨

- Kawał dobrej roboty ???? Zaczarowaliście mnie tą piosenką, słuchając rozpływałem się, teledysk przepiękny ???? - piszą zachwyceni fani.

Zobacz także: Bajkowe urodziny dzieci gwiazd. Tak świętowały Lewandowska, Janachowska, Kukulska

Reklama

Równie duże emocje co sama piosenka, wzbudził teledysk oraz piękne kadry, na których aktorka pozuje bez makijażu, w naturalnej odsłonie, nie tylko w towarzystwie siostry Kasi, ale także swojego męża, Rafała Szatana. Para na ujęciach jest... naga! Kadry jednak są bardzo subtelne, oraz obrazują uczucie, jakie jest pomiędzy tą dwójką. Piękny teledysk zrobił duże wrażenie na fanach aktorki. Bez wątpienia Barbara Kurdej-Szatan i jej rodzina mają powody do świętowania - w końcu to wspólny sukces.

EOS
Reklama
Reklama
Reklama