Basia Kurdej-Szatan remontuje nowe mieszkanie w Warszawie
Instagram

Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem odłożyli chrzest syna. "Sytuacja jest, jaka jest"! 

Basia Kurdej-Szatan remontuje nowe mieszkanie w Warszawie
Instagram

Henryk, syn Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana przyszedł na świat we wrześniu. Teraz muzyk w rozmowie z serwisem "Pomponik" zdradził, że zdecydowali się odłożyć chrzciny synka. Mąż Basi Kurdej-Szatan wyznał szczerze, że razem z żoną są osobami wierzącymi i w planach mają chrzest Henia, ale ze względu na trudną sytuację te plany zostały odłożone!

Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem odłożyli chrzest syna!

Rafał Szatan otwarcie przyznał, że chrzest synka jest dla niego i jego żony ważnym wydarzeniem ze względu na wartości chrześcijańskie. Starsza córka pary została ochrzczona i planują, aby ich syn też przyjął ten sakrament:

Oboje i ja i Basia jesteśmy z rodzin wierzących. Cały czas z tyłu głowy mamy nastawienie, że Hania jest ochrzczona i pewnie Henia też w najbliższym czasie ochrzcimy. Jak będzie taka możliwość, żeby na spokojnie do tego doszło, to pewnie będziemy o tym myśleć i działać, żeby się wydarzyło... - powiedział szczerze  Rafał Szatan w rozmowie z serwisem "Pomponik".

Niestety obecna sytuacja w Polsce sprawiła, że zaplanowanie tego typu uroczystości rodzinnych stało się praktycznie niemożliwe, dlatego Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż zdecydowali się odłożyć chrzciny Henia:

Na razie odkładamy, bo sytuacja jest, jaka jest. Nie wiadomo, co się wydarzy. (...) Wszystkie decyzje, które ewentualnie można zakładać z dużym wyprzedzeniem, na razie odkładamy i żyjemy tym, co się dzieje tu i teraz - dodał na koniec Rafał Szatan.

Słuszna decyzja?

Zobacz takżeBasia Kurdej-Szatan o urokach macierzyństwa: "Czy Wy też, usypiając swoje szkraby..."

Barbara Kurdej-Szatan niedawno pochwaliła się zdjęciem z synkiem. Internauci twierdzą, że to 'cały tata".

Barbara Kurdej - Szatan
Instagram

Aktorka z mężem na rodzinnym spacerze. 

Barbara Kurdej - Szatan

 

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51