Barack i Michelle Obama biorą rozwód?
EastNews

Barack i Michelle Obama biorą rozwód?! To ma być ostateczny dowód

Barack i Michelle Obama biorą rozwód?
EastNews

Barack i Michelle Obama rozwodzą się? Taką informację podał w sobotę magazyn Globe. Według doniesień tabloidu, Barack Obama nie nosi już obrączki i jest w trakcie rozmów z prawnikami.

Kiedy Barack rzucił obrączką w Michelle, to był koniec. Mówi się, że oboje konsultują się z najlepszymi adwokatami rozwodowymi. W tym momencie nawet ze sobą nie rozmawiają. Ich przedstawiciele komunikują się za nich - czytamy w Globe komentarz jednego z informatorów tabloidu.

Dlaczego według tabloidu miałoby dojść do rozwodu Obamów? Rzekomym powodem miał być fakt, jakoby Michelle spodobał się za bardzo hollywoodzki styl życia i przez to jeszcze bardziej uniezależniła się od męża, który miał zabronić jej m.in. znaleźć nową pracę... To nie wszystko! Tabloid znalazł kolejny "dowód" poważnego kryzysu w małżeństwie Obamów. Chodzi o obrączkę...

Zobacz także: Krępujące ZDJĘCIE Baracka Obamy i Melanii Trump z inauguracji Donalda Trumpa. Musicie je zobaczyć

Barack Obama nie nosi obrączki?

Co ciekawe, Barack Obama na jednym z ostatnich wystąpień - 29 września w Niemczech - rzeczywiście nie miał na palcu obrączki - tutaj "Globe" dopatruje się ostatecznego dowodu na kryzys w ich małżeństwie. Okazuje się jednak, że Obama jest znany z tego, że dużo gestykuluje - dlatego też podczas przemówień ściąga obrączkę, żeby mu nie przeszkadzała.

Zobacz też: Michelle Obama nie wiedziała co zrobić z prezentem od Melanii Trump. I ta mina! Zobacz WIDEO

Przypomnijmy, że plotki o kryzysie w małżeństwie Obamów pojawiają się od kilku lat. Informacje o rozstaniu Michelle i Baracka pojawiły się już w 2014 roku. Taką plotkę szerzył japoński polityk - Kazuyuki Hamada.

Barack Obama, Michelle Obama
East News

Jak widać, do tej pory wszystkie doniesienia okazywały się nieprawdziwe. Czujemy, że tym razem też tak będzie!

Barack Obama, Michelle Obama
East News

Więcej na temat Michelle Obama Barack Obama
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09