ONS

Ważne oświadczenie Beaty Kozidrak w sprawie trasy Bajmu. Koncerty zostaną odwołane?!

ONS

 

Ostatnie dni dla Beaty Kozidrak były wyjątkowo trudne. Artystka pożegnała swojego brata, Jarosława Kozidraka, który zmarł nagle w wieku zaledwie 63 lat! Dla wszystkich był to ogromny cios. Syn Jarosława Kozidraka w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że jego tata od dawna skarżył się na problemy ze zdrowiem. Jarosław Kozidrak leczył się na cukrzycę. Ostatnio miał też problemy z chodzeniem.

 

Zobacz: Syn Jarosława Kozidraka przerwał milczenie! Ujawnił przyczyny śmierci ojca

 

PONIŻEJ DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU

 

Czy trasa zespołu Bajm zostanie zawieszona?

 

Ten rok miał być szczególny dla Beaty Kozidrak i całego Bajmu. Zespół miał bowiem świętować 40-lecie swojej działalności. Muzycy zaplanowali obszerną trasę koncertową, podczas której mieli zaprezentować swoje największe hity, w tym również te stworzone przez Jarosława Kozidraka (m.in. "Piechotą do lata" i "Józek, nie daruję ci tej nocy"). Na fanów Bajmu padł blady strach. Pojawiły się bowiem plotki, że jubileuszowa trasa zespołu może zostać odwołana ze względu na pamięć o zmarłym koledze. Jednak oświadczenie Beaty Kozidrak, które umieściła na Instagramie, powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. 

 

Wszystkie koncerty odbędą się zgodnie z planem. Muzyka zawsze była dla mnie terapią. Jestem pewna, że spotkania z publicznością pomogą mi przejść ten bolesny czas - napisała Beata Kozidrak.

 

Przy okazji piosenkarka obaliła takż kolejne plotki, według których na pogrzebie Jarosława Kozidraka miało zabraknąć jej byłego męża, Andrzeja Pietrasa. Panowie przez lata pozostawali w konflikcie. Jednak Beata Kozidrak wyznała, że mimo wszystko Andrzej Pietras był obecny podczas ostatniego pożegnania jej brata, które odbyło się w rodzinnym Lublinie.

 

 

Z całego serca dziękuję wszystkim za wsparcie i wyrazy współczucia po śmierci mojego brata. To były bardzo trudne dni, które spędziłam z najbliższą rodziną. Przez ten czas wyłączyłam się i byłam z dala od chaosu, który panował w mediach. Dziś, po przeczytaniu serii artykułów na mój temat jak i mojej rodziny, jestem zaskoczona jak daleko mogą posunąć się media w kwestii przekazu informacji. Nie potrafię opisać jak bardzo przybiły mnie zdjęcia z pogrzebu, które pojawiły się na portalach plotkarskich. Czuje wielki żal do ludzi, którzy publikują nieprawdziwe wiadomości dotyczące mojego byłego męża. Andrzej jako współzałożyciel zespołu BAJM oraz wieloletni przyjaciel śp. Jarka był obecny na pogrzebie. Wszystkie koncerty odbędą się zgodnie z planem. Muzyka zawsze była dla mnie terapią. Jestem pewna, że spotkania z publicznością pomogą mi przejść ten bolesny czas.

Post udostępniony przez Beata Kozidrak (@beatakozidrak)

 

POLECAMY: Jak wzmacniać pewność siebie dziecka?

 

Jarosław Kozidrak miał zaledwie 63 lata!

Facebook

Beata Kozidrak przeżyła trudne chwile

Beata Kozidrak żegna brata

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

Więcej na temat Beata Kozidrak Bajm
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27