Dagmara Kaźmierska z Królowych życia miała wypadek
Instagram

Dagmara z "Królowych życia" po wypadku nie może robić czegoś, co kocha! "Mogę tylko patrzeć"

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia miała wypadek
Instagram

Dagmara Kaźmierska, uwielbiana bohaterka programu "Królowe życia" po wypadku samochodowym, w którym ucierpiała rok temu, w dalszym ciągu nie może robić pewnej rzeczy, którą kocha! Przyznała, że bardzo za tym tęskni, jednak jeszcze będzie musiała poczekać, aż do tego wróci. O co chodzi? Sprawdźcie! 

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" świętuje urodziny syna! Pokazała mnóstwo zdjęć sprzed 19 lat

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" po wypadku nie może robić czegoś, co kocha!

W maju 2019 roku Dagmara z "Królowych życia" uległa koszmarnemu wypadkowi samochodowemu. Gwiazda doznała bardzo poważnych obrażeń, między innymi miała złamane obydwie nogi. Z tego też względu musiała przejść kilka operacji, długo chodziła o kulach, jeździła też na wózku inwalidzkim. To był naprawdę bardzo trudny czas dla tak energicznej i szalonej "Królowej życia". Niedawno jednak gwiazda TTV na swoim Instagramie pochwaliła się spontanicznym tańcem i wygląda na to, że z jej zdrowiem jest już znacznie lepiej! 

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" o wynikach testów na koronawirusa! "Co ta za Królowa bez korony?"

Ale niektórych rzeczy Dagmara Kaźmierska jeszcze wciąż nie może robić. Mowa tu między innymi o... chodzeniu na szpilkach! Gwiazda hitu TTV kocha buty na wysokim obcasie, jednak po wypadku musiała się z nimi pożegnać i dalej może jedynie na nie patrzeć. Dagmara napisała o tym na Instagramie. 

👑💥👑Kiedy ja będę mogła już latać w tych moich piórach ? 🦋🦋🦋Na razie mogę tylko na nie patrzeć 😢💝💝💝💝Kto kocha szpilki łapka w górę 💝💝💝 - napisała Dagmara Kaźmierska pod zdjęciami na Instagramie. 

Dagmara podzieliła się zdjęciami, na których ma założone szpilki z pięknymi piórami, ale niestety może jedynie w nich siedzieć - chodzenie w butach na wysokim obcasie w dalszym ciągu nie wchodzi w grę. W komentarzach pod postem fanki udzieliły Dagmarze ogromnego wsparcia! Wierzą, że już niedługo gwiazda TTV będzie mogła znów w nich biegać po ulicach! 

- Wszystkie Pani buciki są cudne❤️❤️❤️ dużo zdrówka, już niedługo będzie Pani w nich chodzić, trzymam kciuki😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

- Kochana jeszcze takie założysz! Zobaczysz ❤️💪🙌

- I tak stopa już dobrze wygląda, pazurki zrobione. W ogóle nie widać różnicy przed i po wypadku. Jeszcze troszkę i wjedzie szpila 🌸💫

- Nadejdzie taki piękny dzień.Buziaki pozdrawiam - piszą fani. 

Chyba każda kobieta doskonale rozumie, co czuje Dagmara z "Królowych życia"! My trzymamy mocno kciuki, aby gwiazda TTV mogła jak najszybciej biegać w swoich ukochanych szpilkach. Zobaczcie, jakie są piękne! 

Dagmara z "Królowych Życia"
Instagram

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" przyznała, że bardzo tęskni za chodzeniem w szpilkach. Niestety jej nogi bardzo ucierpiały w wypadku samochodowym w 2019 roku i w dalszym ciągu gwiazda walczy o powrót do pełnej sprawności!

Dagmara z "Królowych życia'
Instagram

Na szczęście gwiazda pożegnała się już z kulami i wózkiem inwalidzkim! 

 

 

Więcej na temat TTV
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05