Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Królowe życia
Instagram
Newsy

Gwiazda "Królowych życia" okradziona! Wyznaczała ogromną nagrodę za pomoc w ujęciu sprawców

Gwiazda "Królowych życia" okradziona! Wyznaczała ogromną nagrodę za pomoc w ujęciu sprawców

Sylwia Peretti z "Królowych życia" została okradziona - taką smutną informację przekazała za pośrednictwem Instagrama. Z domu gwiazdy hitu TTV zniknęły bardzo cenne rzeczy o wartości... ponad 200 tys. złotych! Bohaterka "Królowych życia" postanowiła poprosić o pomoc swoich fanów i wyznaczyła ogromną nagrodę, za pomoc w doprowadzeniu do ujęcia sprawców. Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" po wypadku nie może robić czegoś, co kocha! "Mogę tylko patrzeć"

Dagmara z "Królowych życia" o wypadku i narzeczonym. "Będzie ślub!"

Gwiazda "Królowych życia" została okradziona

Sylwia Peretti to bohaterka nowego sezonu programu "Królowe życia". Widzowie mogą pamiętać ją również z udziału w "Kuchennych rewolucjach" - choć rewolucja nie należała do udanych, a Magda Gessler nie była zadowolona z efektów, gdy wróciła do restauracji Sylwii i jej męża.

Peretti to niezwykle charyzmatyczna postać, która wprowadziła do hitu TTV mnóstwo barw. Niestety, teraz zmaga się z poważnymi problemami w życiu osobistym. Bohaterka nowego sezonu "Królowych życia"  została okradziona! Z jej domu zniknęły drogocenne rzeczy, między innymi biżuteria i zegarki o wartości ponad 200 tys. złotych. Pomijając wartość materialną, Sylwia bardzo cierpi z powodu tej straty, gdyż skradzione rzeczy miały dla niej ogromną wartość sentymentalną. 

Kochani!
W dniu 15.10.2020 ok godz. 20.20 zostaliśmy okradzeni.
Zginęła moja biżuteria, zegarki... Pomijając materialną wartość tych rzeczy (ponad 200 tysięcy złotych), to największą wartością jest wartość sentymentalna - czytamy we wpisie, zamieszczonym przez Sylwię Peretti na Instagramie.

Gwiazda hitu TTV wyznaczyła ogromną nagrodę dla osoby, która pomoże schwytać złodziei.

W związku z tym, postanowiliśmy wyznaczyć nagrodę w kwocie 50000 zł, za konkretną informację, która doprowadzi do ujęcia sprawców, lub za ich bezpośrednie wskazanie.
Jedyną szansą na wycofanie nagrody i wycofanie zawiadomienia na policji jest zwrot naszej własności - napisała na Instagramie "Królowa życia". 

W kolejnym wpisie Peretti zwróciła się bezpośrednio do złodzieja w bardzo ostrych słowach. Stwierdziła, że lepiej, aby najpierw spotkał się z policją, niż z nią samą.

Zabrałeś mi biżuterię, w tym najcenniejsze, bo bardzo sentymentalne wszystkie pierścionki zaręczynowe 💔, one mają inną wartość. Ale co ty możesz o tym wiedzieć. [...] Zawsze będziesz lepką ku*wą, która wtargnęła do mojego domu. Zaczekam... Może nie dziś, nie jutro, ale przyjdzie czas... I obiecuję że zrobimy wszystko, żebyś już nie miał okazji nikogo krzywdzić. Zapewniam. Dla ciebie lepiej żebyś najpierw spotkał policję. Bo ja "zagadam cię na śmierć" gadką o moralności 😉. Oprócz tego opluje, a według niektórych jestem straszną żmiją 🤔

Trzymamy kciuki, aby skradzione rzeczy jak najszybciej się odnalazły. Zobaczcie cały wpis Sylwii na Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani! W dniu 15.10.2020 ok godz. 20.20 zostaliśmy okradzeni. Zginęła moja biżuteria, zegarki... Pomijając materialną wartość tych rzeczy (ponad 200 tysięcy złotych), to największą wartością jest wartość sentymentalna. W związku z tym, postanowiliśmy wyznaczyć nagrodę w kwocie 50000 zł, za konkretną informację, która doprowadzi do ujęcia sprawców, lub za ich bezpośrednie wskazanie. Jedyną szansą na wycofanie nagrody i wycofanie zawiadomienia na policji jest zwrot naszej własności. . W najbliższym czasie postaram się dodać zdjęcia najbardziej charakterystycznych przedmiotów. . Będę wdzięczna za udostępnienie. . . . #perettihouse #thief #police #krakow #sylwiaperettiofficial @lukaszporzuczek

Post udostępniony przez Sylwia Peretti 👑🇵🇱 (@sylwia_peretti)

Sylwia Peretti właśnie dołączyła do grona bohaterów programu "Królowe życia". Niestety teraz boryka się z poważnymi problemami w życiu osobistym. Z jej domu zostały skradzione drogocenne przedmioty, które mają dla niej przede wszystkim ogromną wartość sentymentalną. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zabrałeś mi biżuterie, w tym najcenniejsze, bo bardzo sentymentalne wszystkie pierścionki zaręczynowe 💔, one mają inną wartość. Ale co ty możesz o tym wiedzieć. Z nimi wiążą się piękne i mega wzruszające wspomnienia. I tego mi nie zabierzesz. To tylko rzeczy! Kupię sobie nowe. Najbardziej wartościowa i najcenniejsza jest miłość, przyjaźń i spokój. Ty mi go zakłóciłeś. Więc teraz też spokoju nie zaznasz. Przekonasz się. Zawsze będziesz lepką ku*wą, która wtargnęła do mojego domu. Zaczekam... Może nie dziś, nie jutro, ale przyjdzie czas... I obiecuję że zrobimy wszystko, żebyś już nie miał okazji nikogo krzywdzić. Zapewniam. Dla ciebie lepiej żebyś najpierw spotkał policję. Bo ja "zagadam cię na śmierć" gadką o moralności 😉. Oprócz tego opluje a według niektórych jestem straszną żmiją 🤔 #tiktak ⏱️ . Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia ❤️ Mega miło wiedzieć, że jest aż tyle ludzi, którzy nie mają totalnej znieczulicy na krzywdę ludzką. I chcą pomóc. Ba! Pomagają! Tym wszystkim wojownikom klawiatury, którzy nas/mnie obrażali serdecznie współczuję, tyle wam zostało w tym życiu, tym bardziej że nie macie swojego, lub nasze jest tak kolorowe że nadal tu jesteście i plujecie jadem 🤮 . . . . . #truelove #couple #couplegoals #engagementring #engagement #love #togetherforever #theft #diamonds #gold #rolex #rings @lukaszporzuczek #sylwiaperettiofficial

Post udostępniony przez Sylwia Peretti 👑🇵🇱 (@sylwia_peretti)

 

 

Rafał i Gabriel z Królowych życia
Instagram
Newsy
Rafał i Gabriel nie wystąpią w nowym sezonie "Królowych życia"! Pojawi się kilku nowych bohaterów!
Rafał i Gabriel nie wystąpią w nowym sezonie "Królowych życia"! Pojawi się kilku nowych bohaterów!

Rafał i Gabriel, których mogliśmy oglądać w poprzednich sezonach "Królowych życia", niestety nie pojawią się w nowej edycji show. Fani nie kryją rozgoryczenia, że nie zobaczą tej uroczej pary, która dostarczała widzom ogromnej rozrywki. Kto zatem pojawi się w nowym sezonie kultowego programu TTV? Zobaczcie!  Zobacz także:  Ten człowiek prawie zniszczył związek Rafała i Gabriela z "Królowych Życia"! Co dalej? Rafał i Gabriel nie wystąpią w nowym sezonie "Królowych życia"! Pojawi się kilku nowych bohaterów! Rafała i Gabriela widzowie pokochali dzięki programowi "Królowe życia". Ich perypetie śledzą tysiące fanów, którzy bardzo im dopingują. Jednak ostatnio wielbiciele tej pary bardzo zaniepokoili się na wieść o poważnym kryzysie w ich związku! Pojawiły się nawet plotki, że panowie rozstali się po prawie 20 latach! Na szczęście już teraz wiadomo, że pomiędzy tą dwójką jest wszystko w porządku i Rafał dalej jest z Gabrielem.  Niestety fani tej pary znów są zasmuceni, tym razem z innego powodu. Okazało się, że panowie nie wystąpią w najnowszej edycji "Królowych życia". Na oficjalnym Instagramie telewizji TTV pojawiły się zdjęcia, na których możemy zobaczyć uczestników najnowszego sezonu tego programu. Zabrakło na nich Rafała i Gabriela.  A gdzie Gabriel i Rafał? Nie będzie ich w nowym sezonie? - zapytała jedna z fanek.  Stacja TTV odpowiedziała na pytanie internautki.  Nie doszliśmy do porozumienia w tym sezonie, ale nie wykluczamy powrotu Rafała i Gabriela w kolejnych odsłonach „Królowych życia”. - wyjawiła stacja TTV.  Na reakcję rozgoryczonych fanów, nie trzeba było długo czekać. Wielbiciele show nie ukrywają, że ich...

Dagmara i Edzia z Królowych życia
Instagram
Newsy
Ogromny dramat Edzi z "Królowych życia"! Przyjaciółka Dagmary straciła dziecko w zaawansowanej ciąży
Ogromny dramat Edzi z "Królowych życia"! Przyjaciółka Dagmary straciła dziecko w zaawansowanej ciąży

Edzia, przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej z programu "Królowe życia" przeżywa ogromny, osobisty dramat. Niestety, okazuje się, że uwielbiana przez widzów bohaterka show starciła dziecko będąc w zaawansowanej ciąży. Widzowie dowiedzą się o tragedii już w najbliższym 4. odcinku "Królowych życia". To będzie wyjątkowy i poruszający odcinek, w którym Edzia powie o swojej stracie.  Poruszające wyznanie Edzi z "Królowych życia" Pod koniec poprzedniego sezonu "Królowych życia" Edzia zdradziła swojej przyjaciółce, że wkrótce zostanie mamą. Edzie pochwaliła się wówczas ciążowym brzuszkiem i razem z Dagmarą wyruszyły na zakupy, żeby przygotować wyprawkę dla maleństwa. Niestety, teraz okazuje się, że Edzię spotkał ogromny dramat- kobieta poroniła. W najbliższy piątek, 11 września o godzinie 22:15 na antenie TTV, zostanie wyemitowany najnowszy odcinek "Królowych życia" w którym Edzie opowie o tragedii.  Moja bidna Edzia, nie płacz. Tak miało być. Nie bądź smutna- poruszona Dagmara będzie pocieszać swoją przyjaciółkę. Jestem załamana. Przeżyła swoje, przeżyła. A kto by nie przeżył? Człowiek musiałby mieć serce z kamienia, żeby tak go to nie obeszło. Płakała Edzia, ona co się wypłakała, to się wypłakała. Zanim ja na pewno przyszłam, bo rzęsy miała już takie chu*owe, zauważyłam. No to wiadomo, no z czego? Z płaczu- wyzna Dagmara.  Edzia przyzna, że z rozpaczy wyrzuciła wszystkie rzeczy, które przypominają jej nienarodzone dziecko.  Misiu został, misiu będzie tu, taki ładny kocyk. Dlatego nigdy nie wolno nic kupować przed dzieckiem. Dostałam szoku, wszystko wyrzuciłam, dużo rzeczy- wyzna pogrążona w smutku Edzia.  Pod koniec wakacji Edzie opublikowała na swoim...

Joanna P. z "Królowych życia" została aresztowana.jpg
Instagram
Newsy
Joanna z "Królowych życia" została aresztowana. Znane są szokujące szczegóły
Joanna z "Królowych życia" została aresztowana. Znane są szokujące szczegóły

Joanna P. z " Królowych życia " została aresztowana. Zostały postawione jej zarzuty w związku z wręczeniem łapówki w wysokości miliona złotych prokuratorowi prowadzącemu sprawę morderstwa, w którą zamieszany był jej partner. Media podają szokujące szczegóły sprawy.  Zobacz także:  Dagmara z "Królowych życia" wspomina swój pobyt w więzieniu! Nigdy nie była tak szczera! Joanna P. z "Królowych życia" została aresztowana Joanna P. zyskała ogromną popularność w sieci, dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Chętnie udzielała się na swoim profilu społecznościowym na Instagramie, gdzie pokazywała swoje luksusowe życie. Od jakiegoś czasu była jednak nieaktywna. Wzbudziło to zaniepokojenie fanów:  Od jakiegoś czasu zaglądam, a tu cisza - pisali na jej profilu.  Prawda okazuje się jednak dramatyczna.  Jak informuje Super Express, Joanna P. z "Królowych życia" została aresztowana w związku z wręczeniem łapówki w wysokości miliona złotych, prokuratorowi prowadzącemu sprawę morderstwa 75-letniej mieszkanki Warszawy w 2014 roku, w którą zamieszany był jej partner Adam J. Tabloid informuje, że Adam J. miał pomóc dostać się mordercy na miejsce zbrodni. Zabójstwo miało zostać zlecone przez sąsiada ofiary. Doszło jednak do pomyłki, a sprawca oblał kwasem przypadkową kobietę, która w wyniku obrażeń zmarła.  Sprawcy wpadli po 5 latach od zdarzenia. Joanna P. miała zostać aresztowana zaraz po tym jak prawdopodobnie przekazała prokuratorowi prowadzącemu sprawę, łapówki w wysokości miliona złotych. Urzędnik został już odsunięty od sprawy i czeka na zarzuty.  Joanna P. i jej partner zostali tymczasowo aresztowani! Usłyszeli już zarzuty przekazania...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner