Królowe życia
Instagram

Gwiazda "Królowych życia" okradziona! Wyznaczała ogromną nagrodę za pomoc w ujęciu sprawców

Królowe życia
Instagram

Sylwia Peretti z "Królowych życia" została okradziona - taką smutną informację przekazała za pośrednictwem Instagrama. Z domu gwiazdy hitu TTV zniknęły bardzo cenne rzeczy o wartości... ponad 200 tys. złotych! Bohaterka "Królowych życia" postanowiła poprosić o pomoc swoich fanów i wyznaczyła ogromną nagrodę, za pomoc w doprowadzeniu do ujęcia sprawców. Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" po wypadku nie może robić czegoś, co kocha! "Mogę tylko patrzeć"

Gwiazda "Królowych życia" została okradziona

Sylwia Peretti to bohaterka nowego sezonu programu "Królowe życia". Widzowie mogą pamiętać ją również z udziału w "Kuchennych rewolucjach" - choć rewolucja nie należała do udanych, a Magda Gessler nie była zadowolona z efektów, gdy wróciła do restauracji Sylwii i jej męża.

Peretti to niezwykle charyzmatyczna postać, która wprowadziła do hitu TTV mnóstwo barw. Niestety, teraz zmaga się z poważnymi problemami w życiu osobistym. Bohaterka nowego sezonu "Królowych życia"  została okradziona! Z jej domu zniknęły drogocenne rzeczy, między innymi biżuteria i zegarki o wartości ponad 200 tys. złotych. Pomijając wartość materialną, Sylwia bardzo cierpi z powodu tej straty, gdyż skradzione rzeczy miały dla niej ogromną wartość sentymentalną. 

Kochani!
W dniu 15.10.2020 ok godz. 20.20 zostaliśmy okradzeni.
Zginęła moja biżuteria, zegarki... Pomijając materialną wartość tych rzeczy (ponad 200 tysięcy złotych), to największą wartością jest wartość sentymentalna - czytamy we wpisie, zamieszczonym przez Sylwię Peretti na Instagramie.

Gwiazda hitu TTV wyznaczyła ogromną nagrodę dla osoby, która pomoże schwytać złodziei.

W związku z tym, postanowiliśmy wyznaczyć nagrodę w kwocie 50000 zł, za konkretną informację, która doprowadzi do ujęcia sprawców, lub za ich bezpośrednie wskazanie.
Jedyną szansą na wycofanie nagrody i wycofanie zawiadomienia na policji jest zwrot naszej własności - napisała na Instagramie "Królowa życia". 

W kolejnym wpisie Peretti zwróciła się bezpośrednio do złodzieja w bardzo ostrych słowach. Stwierdziła, że lepiej, aby najpierw spotkał się z policją, niż z nią samą.

Zabrałeś mi biżuterię, w tym najcenniejsze, bo bardzo sentymentalne wszystkie pierścionki zaręczynowe 💔, one mają inną wartość. Ale co ty możesz o tym wiedzieć. [...] Zawsze będziesz lepką ku*wą, która wtargnęła do mojego domu. Zaczekam... Może nie dziś, nie jutro, ale przyjdzie czas... I obiecuję że zrobimy wszystko, żebyś już nie miał okazji nikogo krzywdzić. Zapewniam. Dla ciebie lepiej żebyś najpierw spotkał policję. Bo ja "zagadam cię na śmierć" gadką o moralności 😉. Oprócz tego opluje, a według niektórych jestem straszną żmiją 🤔

Trzymamy kciuki, aby skradzione rzeczy jak najszybciej się odnalazły. Zobaczcie cały wpis Sylwii na Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani! W dniu 15.10.2020 ok godz. 20.20 zostaliśmy okradzeni. Zginęła moja biżuteria, zegarki... Pomijając materialną wartość tych rzeczy (ponad 200 tysięcy złotych), to największą wartością jest wartość sentymentalna. W związku z tym, postanowiliśmy wyznaczyć nagrodę w kwocie 50000 zł, za konkretną informację, która doprowadzi do ujęcia sprawców, lub za ich bezpośrednie wskazanie. Jedyną szansą na wycofanie nagrody i wycofanie zawiadomienia na policji jest zwrot naszej własności. . W najbliższym czasie postaram się dodać zdjęcia najbardziej charakterystycznych przedmiotów. . Będę wdzięczna za udostępnienie. . . . #perettihouse #thief #police #krakow #sylwiaperettiofficial @lukaszporzuczek

Post udostępniony przez Sylwia Peretti 👑🇵🇱 (@sylwia_peretti)

Sylwia Peretti właśnie dołączyła do grona bohaterów programu "Królowe życia". Niestety teraz boryka się z poważnymi problemami w życiu osobistym. Z jej domu zostały skradzione drogocenne przedmioty, które mają dla niej przede wszystkim ogromną wartość sentymentalną. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zabrałeś mi biżuterie, w tym najcenniejsze, bo bardzo sentymentalne wszystkie pierścionki zaręczynowe 💔, one mają inną wartość. Ale co ty możesz o tym wiedzieć. Z nimi wiążą się piękne i mega wzruszające wspomnienia. I tego mi nie zabierzesz. To tylko rzeczy! Kupię sobie nowe. Najbardziej wartościowa i najcenniejsza jest miłość, przyjaźń i spokój. Ty mi go zakłóciłeś. Więc teraz też spokoju nie zaznasz. Przekonasz się. Zawsze będziesz lepką ku*wą, która wtargnęła do mojego domu. Zaczekam... Może nie dziś, nie jutro, ale przyjdzie czas... I obiecuję że zrobimy wszystko, żebyś już nie miał okazji nikogo krzywdzić. Zapewniam. Dla ciebie lepiej żebyś najpierw spotkał policję. Bo ja "zagadam cię na śmierć" gadką o moralności 😉. Oprócz tego opluje a według niektórych jestem straszną żmiją 🤔 #tiktak ⏱️ . Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia ❤️ Mega miło wiedzieć, że jest aż tyle ludzi, którzy nie mają totalnej znieczulicy na krzywdę ludzką. I chcą pomóc. Ba! Pomagają! Tym wszystkim wojownikom klawiatury, którzy nas/mnie obrażali serdecznie współczuję, tyle wam zostało w tym życiu, tym bardziej że nie macie swojego, lub nasze jest tak kolorowe że nadal tu jesteście i plujecie jadem 🤮 . . . . . #truelove #couple #couplegoals #engagementring #engagement #love #togetherforever #theft #diamonds #gold #rolex #rings @lukaszporzuczek #sylwiaperettiofficial

Post udostępniony przez Sylwia Peretti 👑🇵🇱 (@sylwia_peretti)

 

 

Więcej na temat TTV
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08