Andrzej Duda tłumaczy, dlaczego Agata Duda milczy
Newsy

Samolot, którym leciał Andrzej Duda miał awarię! Co się stało?

Samolot, którym leciał Andrzej Duda miał awarię! Co się stało?

Awaria w samolocie prezydenta Andrzeja Dudy! Głowa państwa nie może wrócić do Warszawy. Andrzej Duda przyleciał do Wrocławia ze Szwecji, a z tamtejszego lotniska udał się do Polkowic, by spotkać się z rodzinami górników, którzy zginęli w ostatniej katastrofie. Jednak podczas lotu doszło do awarii systemu komputerowego. Poinformował o niej pilot samolotu. 

Jak podało Radio ZET Andrzej Duda wracał z wizyty dyplomatycznej ze Szwecji, a w Polsce spotkał się się z bliskimi ofiar, którzy zginęli w katastrofie w kopalni "Rudna" w środę. Po wylądowaniu we Wrocławiu reszta delegacji, w tym biznesmeni i dziennikarze, mieli polecieć do Warszawy. Na razie jest to jednak niemożliwe, a pasażerowie czekają na dalsze instrukcje. 

 

Na szczęście w czasie podróży nikomu nic się nie stało.

 

Zobacz: Kuba Wojewódzki mocno: "Doda, Duda, d..." Prezydentowi się dostało, a piosenkarce...?​

Samolot prezydenta Andrzeja Dudy miał awarię

Andrzej Duda, Agata Duda
East News

Prezydent spotkał się z rodzinami ofiar, które zginęły w kopalni "Rudna"

Agata Duda, Andrzej Duda w Świątyni opatrzności bożej

Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy
ONS
Newsy
Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy! Myślicie, że zostanie nową gwiazdą na stołecznych salonach?
Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy! Myślicie, że zostanie nową gwiazdą na stołecznych salonach?

Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy! Okazuje się, że tuż po zakończeniu roku akademickiego córka prezydenta planuje jednak zamieszkać z rodzicami w Pałacu Prezydenckim. Według doniesień tygodnika "Rewia" przeprowadzka Kingi Dudy ma związek z jej głośnym rozstaniem z chłopakiem. Rodzice będą wspierać ją w trudnych chwilach. Rzecznik Andrzeja Dudy, Marek Magierowski nie chce komentować informacji o przeprowadzce. Mało wylewny w tym temacie jest również dziadek Kingi, który jeszcze kilka miesięcy temu zachwycał się chłopakiem swojej wnuczki i wspominał o ich ślubie.   Kinga jest dorosła, nie będę komentował jej prywatnego życia - powiedział ojciec prezydenta, Jan Duda. Przypomnijmy, że kilka tygodni po wygranych wyborach Andrzej Duda w rozmowie z TVP mówił, że córka nie chce zamieszkać w Pałacu Prezydenckim ze względu na studia i życie prywatne.   Chce zostać, chce dalej studiować na uniwersytecie. Nie chce żadnych zmian w swoim życiu osobistym, więc z całą pewnością rodzice będą ją tutaj odwiedzać. Ma 20 lat, więc jest w takim wieku, że rodzice nie są jej niezbędnie potrzebni- twierdził Andrzej Duda.   Wygląda więc na to, że rozstanie z chłopakiem sprawiło, że Kinga Duda zmieniła zdanie w kwestii przeprowadzki.  Czy w Warszawie odnajdzie swoją miłość? A może zacznie się pojawiać u boku ojca na imprezach?   Zobacz także: Zaskakujące kulisy rozstania Kingi Dudy i jej chłopaka Karola! Co się stało?   Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy. Córka Andrzeja Dudy zamieszka w Pałacu Prezydenckim.  

Kinga Duda, Agata Duda
East News
Newsy
Kinga Duda podjęła decyzję w sprawie przeprowadzki do Warszawy! "Agata Duda martwi się o córkę"
Kinga zamieszka w Pałacu Prezydenckim?

Kinga Duda nie zamieszka w Warszawie. Córka prezydenta Andrzeja Dudy, która jest studentką prawa UJ, postanowiła, że pozostanie w Krakowie, by kontynuować studia - donosi "Dobry Tydzień". Przed Kingą Dudą   stresująca sesja egzaminacyjna, lecz nie tylko trudne egzaminy spędzają sen z powiek prezydentówny. Okazuje się, że na swoim wydziale Kinga nie ma zbyt dobrej atmosfery. Nie ma łatwego życia na uczelni. Środowisko prawnicze jest negatywnie nastawione do prezydenta. Musiała znosić drwiny ze strony kolegów, a nawet wykładowców - podaje tygodnik. Kinga Duda nie przeprowadzi się do Warszawy   Mimo trudnej sytuacji na uczelni, Kinga Duda nie zdecydowała się, by na kolejny rok studiów przenieść się na Uniwersytet Warszawski. Jaki ś czas temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że córka Andrzeja Dudy, po zdanych egzaminach, planuje przeprowadzkę do Warszawy, by wraz z rodzicami zamieszkać w Pałacu Prezydenckim. Jednak tak się nie stanie. Kinga będzie kontynuować edukację na swojej rodzimej uczelni. A wszystko za sprawą... dobrych rad swojej mamy! Według informatora katolickiego tygodnika, to właśnie pierwsza dama miała zachęcać córkę, by ta pozostała w Krakowie. Żona prezydenta Andrzeja Dudy ma się obawiać, że po przeprowadzce do stolicy, Kinga znalazłaby się pod ostrzałem mediów. Agata Duda ostatnio podjęła decyzję, że ona sama usunie się w cień swojego męża i to samo poradziła swojej córce. W Krakowie jest dużo spokojniej. Agata Kornhauser-Duda radziła jej, aby podobnie jak ona, usunęła się w cień i nie dawała powodów do tego, by o niej pisać. Przestrzegła, by unikała ryzykownych wyjść, które mogą być później pożywką dla plotek. Jak każda matka, martwi się o córkę. Uważa, że Kinga powinna żyć z dala od pokus wielkomiejskiego życia i show-biznesu - pisze "Dobry Tydzień"....

Marta Kaczyńska
ONS/Mat. prasowe
Newsy
Dlaczego Marta Kaczyńska nie przyszła na premierę "Smoleńska"? Miała bardzo ważny powód
Dlaczego Marta Kaczyńska nie przyszła na premierę "Smoleńska"? Miała bardzo ważny powód

Marty Kaczyńskiej nie było na premierze filmu "Smoleńsk" . Uroczysty pokaz "Smoleńska" w Teatrze Narodowym w Warszawie przyciągnął wiele gwiazd sceny politycznej. Wśród nich nie zabrakło m.in. prezydenta Andrzeja Dudy, premier Beaty Szydło oraz prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Na premierę nie wybrała się natomiast jego bratanica. Marta Kaczyńska w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem straciła oboje rodziców. Dlaczego zatem córka Lecha i Marii Kaczyńskich nie przyszła na premierę "Smoleńska"?   Polecamy: Ślub, rozwód, śmierć: co nas najbardziej stresuje     Powód nieobecności Marty Kaczyńskiej na premierze "Smoleńska" Oficjalnie Marta Kaczyńska nie wypowiedziała się na temat powodów swojej nieobecności na premierze filmu. Jednak według doniesień "Dobrego Tygodnia", bratanica Jarosława Kaczyńskiego zrezygnowała nie tyle z samego obejrzenia filmu o tragicznym wypadku samolotu, lecz z publicznego dzielenia się swoimi emocjami. T o dla niej zbyt bolesne doświadczenie. Marta przeżyła wielką tragedię. W jednej chwili zginęli jej tata i ukochana mama. Choć czas leczy rany, powrót do tamtych tragicznych wydarzeń jest dla niej bardzo trudny. Nie chce przeżywać tych emocji w blasku fleszy i na oczach wszystkich - zdradziła znajoma Marty Kaczyńskiej "Dobremu Tygodniowi". Film "Smoleńsk" wzbudza ogromne kontrowersje. Zamierzacie wybrać się na niego do kina?   Zobacz też: Agata Duda nie pojawiła się u boku męża na premierze "Smoleńska". Dlaczego? Sprawę skomentowała Młynarska   Marta Kaczyńska nie przyszła na premierę filmu "Smoleńsk".   Na pokazie pojawiło się wielu znanych polityków m.in. prezydent Andrzej Duda.   Z udziału w premierze "Smoleńska" zrezygnowała natomiast Agata Duda. W tym czasie była z córką Kingą w kinie na innym filmie....

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner