Justyna Żyła
Mat. prasowe
1/4
Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta
mat. prasowe

 

Wiemy, co wydarzy się w kolejnym odcinku programu "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta"! Była żona skoczka tym razem postara się pomóc dwóm skłóconym ze sobą przyjaciółkom: Marzenie i Ani. Panie przestały ze sobą rozmawiać z dnia na dzień. Nie wiadomo, dlaczego... W programie padnie wiele mocnych słów! Czy Justyna Żyła załagodzi narastający od lat konflikt? 

Zobacz też: Justyna Żyła wystąpi jednak w Tańcu z Gwiazdami?! Były mąż ma być jej największym wsparciem...

2/4
Justyna Żyła
eastnews

 

W kolejnym odcinku programu Justyna Żyła będzie próbowała pogodzić ze sobą Anię i Marzenę. Do wyjaśnienia konfliktu panie namówiła wspólna przyjaciółka Halinka. Z początku dawne przyjaciółki będą dla siebie miłe. Ale po chwili rozpęta się piekło. Ania i Marzena przestaną zwracać uwagę na obecną w pomieszczeniu Justynę. Zaczną się nawzajem obrażać. 

Odwróciłaś się ode mnie!

Nie chciałaś mi pomóc!

Ty jesteś jakaś nienormalna, żałuję, że tu przyszłam...

Jesteś perfidna i dwulicowa!

Nazwałaś mnie zimną su*ą - będą na siebie krzyczały bohaterki programu. 

Zobaczcie zwiastun programu w kolejnym slajdzie naszej galerii. 

3/4
Justyna Żyła
Mat. prasowe

 

Czy  byłe przyjaciółki pogodzą się na wizji? Justyna Żyła postara się pomóc bohaterkom.

Zastanawiam się, jak mogłyście przyjaźnić się przez tyle lat i nie pozabijałyście się? Powiedz, co musiałaby zrobić Marzena, aby tobie tak naprawdę przeszło? - postara się załagodzić konflikt Justyna. 

4/4
Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta
Mat.prasowe

 

Program "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czyta" można oglądać w telewizji Active Family. Najbliższy odcinek zaplanowany jest na 8 stycznia na godz. 22.00. Czy Justyna Żyła okaże się dobrym mediatorem?

Więcej na temat Justyna Żyła