Sara Boruc, Artur Boruc Artur Boruc, Sara Boruc, Sławomir Peszko, Kamil Grosicki, Dominika Grosicka Artur Boruc, Sara Boruc Artur Boruc Sara Boruc
Sara Boruc, Artur Boruc
Instagram/Sara Boruc
1/6
Sara Boruc, Artur Boruc
Instagram/Sara Boruc

Sara i Artur Borucowie wypoczywają na wakacjach na Ibizie. Swój pobyt relacjonują na Instagramie, gdzie pojawiają się kolejne zdjęcia z plaży oraz... z imprez! Okazuje się, że Borucowie wybrali się na wspólny urlop z Kamilem i Dominiką Grosickimi oraz Sławomirem i Anną Peszko. Grupa przyjaciół świetnie się bawi na jednej z najbardziej imprezowych wysp świata. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie pewien szczegół, który wzbudza kontrowersje... Artur Boruc zaliczył wpadkę!

 

Zobacz też: Lewy, Boruc, Szczęsny, Milik, Krychowiak - którym polskim piłkarzem jesteś? PSYCHOTEST

 

Chodzi o... SPRAWDŹ NA NASTĘPNEJ STRONIE!

 

Polecamy: Zdjęcia ślubne polskich WAGs

2/6
Artur Boruc, Sara Boruc, Sławomir Peszko, Kamil Grosicki, Dominika Grosicka
Instagram

Na grupowym zdjęciu z imprezy Artur Boruc trzyma w dłoni paczkę papierosów. Od lat nie jest tajemnicą, że piłkarz popala, jednak zazwyczaj stara się nie obnosić ze swoim zamiłowaniem do papierosów. Jednak zdjęcia Artura Boruca z papierosem od czasu do czasu trafiają do mediów. Tym razem stało się to za sprawą żony bramkarza, która zamieściła zdjęcie na Instagramie. Zobaczcie niefortunną fotkę z imprezy.

3/6
Artur Boruc, Sara Boruc
Instagram
4/6
Artur Boruc
Instagram
5/6
Sara Boruc
Instagram
6/6
Sara Boruc
Instagram