Artur Barciś w niebieskiej marynarce
East News
Newsy

Artur Barciś z "Rancza" chciał popełnić samobójstwo: "Poszedłem na most Śląsko-Dąbrowski i chciałem ze sobą skończyć"

Artur Barciś zdobył się na bardzo intymne wyznanie. Okazuje się, że w pewnym momencie swojego życia myślał o popełnieniu samobójstwa. Co go powstrzymało?

Artur Barciś to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który ma na swoim koncie wiele wybitnych filmowych ról, jednak serce widzów podbił szczególnie swoimi komediowymi postaciami, które przeszły do historii - Tadeuszem Norkiem z "Miodowych Lat", a także Arkadiusza Czerepacha z "Rancza". Choć fani zapewne kojarzą go jako entuzjastycznego, uśmiechniętego mężczyznę, okazuje się, że Artur Barciś przeżył w swoim życiu również bardzo trudne chwile i jak wyznał w jednym z intymnych wywiadów, chciał nawet targnąć się na własne życie. Co go powstrzymało? 

Klaudia El Dursi opowiedziała nam o kryzysach w małżeństwie: "Były gorsze dni"

Artur Barciś chciał popełnić samobójstwo

W listopadzie ubiegłego roku, fani Artura Barcisia drżeli o jego zdrowie. Niestety, aktor zaraził się koronawirusem i bardzo ciężko przechodził chorobę, do tego stopnia, że postanowił przelać swoje odczucia na papier i stworzyć wiersz, w którym apelował do innych. Choć Artur Barciś nie należy do gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym z mediami, czy narzekają na swój los, artysta ujawnił jeszcze jeden fakt ze swojej przeszłości, który może zdziwić wielu jego fanów. Okazuje się, że i u niego nie zawsze było kolorowo, a w latach 80. przeżywał on niezwykle ciężkie chwile. Wtedy też pojawiły się problemy z sytuacją zawodową. Aktor stracił pracę w teatrze, a zdjęcia do filmu, w którym grał, nagle przerwano:

Zawalił mi się wtedy cały świat. Myślałem, że już sobie nie poradzę (...) Niestety, dwa tygodnie przed zakończeniem zdjęć wybuchł stan wojenny i uświadomiłem sobie, że wszystko straciłem. I teatr, i mieszkanie, i filmową gażę, bo umówiłem się, że zapłacą mi w całości po zakończeniu zdjęć - mówił w rozmowie z "Dobry tydzień"

Sytuacja całkowicie przytłoczyła młodego Artura Barcisia, który musiał wyprowadzić się z wynajmowanego mieszkania. Trudne momenty w życiu artysty sprawiły, że pewnej nocy pomyślał o odebraniu sobie życia.

Pamiętam, że pijany, w nocy poszedłem na most Śląsko-Dąbrowski i chciałem ze sobą skończyć. Do dziś nie wiem, co mnie powstrzymało - wyznał magazynowi "Na Żywo".

Choć aktor nie wie, co sprawiło, że w ostatniej chwili postanowił zmienić swoją decyzję i zawalczyć o swoją przyszłość, z pewnością tamten dzień zapamięta do końca swojego życia, które dziś jest bardzo udane nie tylko pod względem zawodowym, ale i prywatnym. Artur Barciś może pochwalić się wyjątkowym dorobkiem artystycznym, a także piękną żoną i równie utalentowanym synem. 

Zobacz także: Artur Barciś jest w żałobie. Wzruszające słowa: "Małemu zakompleksionemu chłopakowi pokazała drogę"

Artura Barcisia nikomu nie trzeba przedstawiać. Mało kto jednak wie, że aktor przechodził kryzys i myślał o popełnieniu samobójstwa.

ONS.pl

Cezary Żak i Artur Barciś stworzyli jeden z najlepszych, aktorskich duetów. Najpierw wystąpili razem w "Miodowych Latach", a następnie w serialu "Ranczo".

Artur Barciś i Cezary Żak w serialu
East News

Dziś aktor może pochwalić się wieloma wybitnymi rolami, a także piękną rodziną.

Artur Barciś z żoną
East News

 

Artur Barciś walczy z koronawirusem
YouTube
Newsy
Artur Barciś walczy z Covid-19! "Będziesz się zwijał z niemocy"! Wstrząsające słowa gwiazdora „Rancza”
Artur Barciś walczy z Covid-19! "Będziesz się zwijał z niemocy"! Wstrząsające słowa gwiazdora „Rancza”

Artur Barciś walczy z Covid-19! Popularny aktor, znany m.in. z roli Czerepacha w kultowym serialu "Ranczo", czy Norka z "Miodowych lat", opublikował w sieci poruszający wiersz, w którym relacjonuje swoją walkę z koronawirusem . Opisuje w nim objawy i dramatyczny sposób pokazuje reakcje swojego organizmu. Kończy go mocnym apelem do "Będziesz się zwijał z niemocy"! Zobaczcie wstrząsające słowa gwiazdora „Rancza” ! Zobacz także:  Maryla Rodowicz obawia się o los artystów, którzy zostali bez pracy. "Nie każdy przecież ma jakieś oszczędności" Artur Barciś walczy z koronawirusem O swojej walce z Covid-19 aktor opowiedział portalowi Onet. Jak mówi, z koronawirusem zmaga się już drugi tydzień i  było bardzo źle. Nie wymagał jednak hospitalizacji. - To co przeżyłem, opisałem w wierszu. Wydawało mi się, że powinienem to zrobić w takiej formie. Nie chciałem nagrywać wcześniej, gdy byłem w bardzo złym stanie, żeby nie epatować swoją fizycznością. Dopiero teraz wszystko zmierza ku lepszemu - powiedział Onetowi. Jak dodaje, nie odczuł żadnego wsparcia od państwa, ale nie oczekiwał go. Swoim przejmującym wierszem chciał przestrzec ludzi, że równiez ich może coś takiego spotkać. Kończy go mocnym apelem do wszystkich, którzy nie przeszli koronawirusa:  Nie zwierzam się, by narzekać, nie chcę współczucia nad głową, to apel mój byś nie czekał, że będzie bezobjawowo". Pełny tekst wiersza Artura Barcisia "Obcy" o koronawirusie i walce z Covid-19 Obcy Myślisz, że cię to ominie Że ciebie to nie dotyczy Że nie ma go w twojej rodzinie Nie ma go w twej okolicy Aż nagle niespodziewanie Czujesz, że coś się nie zgadza Że nie smakuje śniadanie Że twoje ciało cię zdradza...

Artur Barciś i Cezary Żak znów razem
Newsy
Hot16challenge: Cezary Żak i Artur Barciś znów razem! Tym razem rapują, ale fani myślą o powrocie kultowego serialu 
Cezary Żak i Artur Barciś rapują w ramach akcji Hot16challenge. Hot 16 Cezarego Żaka i Artura Barcisia!

Cezary Żak i Artur Barciś znów połączyli siły, tym razem w bijącym rekordy popularności na YouTubie wyzwaniu "Hot16challenge". Akcja jest prosta - artyści (chociaż chcąc, nie chcąc także politycy) nagrywają specjalnie przygotowany utwór (najlepiej 16 wersów), aby promować zbiórkę pieniędzy na rzecz polskiej służby zdrowia i walki z koronawirusem. Dzięki zaangażowaniu największych polskich gwiazd (m.in. Roxie Węgiel, Dawid Podsiadło, Cleo, Kayah itd) udało się już zebrać ponad 1,8 mln złotych. Teraz do wyzwania dołączyli Żak i Barciś! Cezary Żak i Artur Barciś znów razem! Projekt cieszy się zainteresowaniem nie tylko wśród muzyków, ale również aktorów. Swój utwór zaprezentował ukochany serialowy duet Polaków, czyli Czerepach i Kozioł z "Rancza" lub Norek i Krawczyk z "Miodowych lat", czyli niezawodni Artur Barciś i Cezary Żak. Zanim panowie zaczęli rapować, usłyszeliśmy jingiel z "Miodowych lat", puszczony przez Barcisia, na co Żak zareagował słowami: Kolega nie może zapomnieć, żyje wspomnieniami Okazuje się, że nie tylko kolega, ponieważ pod ich nagraniem pojawiła się fala komentarzy, w których internauci zaczęli wspominać "Miodowe Lata", a niektórzy dopraszać się powrotu! Masakra że po tylu latach potrafią Panowie wejść w te role perfekcyjnie! Szacun :) "Miodowe lata - 20 lat później"... Kto jest za ?? W tej samej kamienicy i z tą samą obsadą!!! TACONAFIDE jakich potrzebujemy ale na nich nie zasaługujemy - piszą internauci. Wyobrażacie sobie powrót tego serialu? To byłoby coś! Zobacz także:  Gwiazdy "Rancza" na zdjęciach sprzed nawet 15 lat! Jak bardzo się zmieniły? Zobacz! Zobaczcie Hot 16 w wykonaniu Artura Barcisia i...

Piotr Machalica
East News
Newsy
Artur Barciś bardzo cierpi po stracie Piotra Machalicy. Mówi o chorobie, z którą ostatnio zmagał się zmarły aktor
Artur Barciś bardzo cierpi po stracie Piotra Machalicy. Mówi o chorobie, z którą ostatnio zmagał się zmarły aktor

W poniedziałek 14. grudnia media obiegła niezwykle smutna informacja. Wspaniały aktor Piotr Machalica zmarł w nocy z niedzieli na poniedziałek w szpitalu MSWiA w Warszawie. Wybitnego artystę wspominają jego przyjaciele i koledzy z branży, w tym również Artur Barciś , który udzielił wywiadu dla stacji TVN24. Aktor w rozmowie telefonicznej łamiącym się głosem wspominał swojego serdecznego przyjaciela i wspomniał o chorobie, z którą ostatnio zmagał się jego Piotr Machalica.  Zobacz także:  Syn i córka Piotra Machalicy nie poszli w ślady ojca. Czym się dziś zajmują Sonia i Franciszek? Piotr Machalica nie żyje. Artur Barciś wspomina przyjaciela  Piotr Machalica zmarł w jednym z warszawskim szpitalu w wieku 65 lat. Informacja o śmierci aktora pojawiła się na jego facebookowym profilu.  Po dzielnej walce Piotr Machalica zmarł dziś o 02.03 w szpitalu MSWIiA w Warszawie" - taki komunikat pojawił się na profilu aktora w poniedziałek ranem. Wielu przyjaciół z branży aktorskiej zamieściło wpisy w mediach społecznościowych, w których żegnają i wspominają zmarłego artystę. Wspomnienie o Piotrze Machalicy mogliśmy usłyszeć również od Artura Barcisia, serdecznego przyjaciela zmarłego aktora. Podczas rozmowy na antenie TVN24 Artur Barciś z trudem udzielał wywiadu, był bliski płaczu i przyznał, że bardzo cierpi po odejściu przyjaciela. Jak wynika z jego słów, Piotr Machalica zmagał się z koronawirusem i niestety przegrał walkę z tą chorobą.  COVID jest bezlitosny. Wiele osób było bliskich odejścia, ja też, Piotrkowi się nie udało. Nie mogę tego zrozumieć. Jeżeli umiera ktoś, kto jest bliski bardzo wielu ludziom - był przez nas kochany, to to ma jakąś większą siłę. Wszystko co się teraz mówi, jest banalne i bez sensu. Był aktorem...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner