Artur Barciś
East News

Artur Barciś jest w żałobie. Wzruszające słowa: "Małemu zakompleksionemu chłopakowi pokazała drogę"

Artur Barciś
East News

Artur Barciś przeżywa trudne chwile. Opublikował w sieci smutny wpis, który poświęcił jednej z ważnych osób w swoim życiu, którą niestety przyszło mu pożegnać już na zawsze. Aktor postanowił uczcić pamięć swojej nauczycielki od polskiego, która przyczyniła się do początków jego kariery i wyboru zawodu. To ona zauważyła w młodym wówczas Arturze niezwykły talent i cieszyła się z każdego sukcesu zawodowego. 

Najwspanialsza nauczycielka, jaką kiedykolwiek miałem [*] Pani Elżbieto. DZIĘKUJĘ [*] - wspomina Barciś.

Artur Barciś pożegnał ukochaną nauczycielkę

Artur Barciś postanowił uczcić pamięć swojej ukochanej nauczycielki. W poruszających słowach opisał wpływ Pani Elżbiety na jego karierę.

Była cudowną nauczycielką. Małemu, zakompleksionemu chłopakowi ze wsi pokazała drogę, dzięki której uwierzył w siebie i w swoje marzenia. Nauczyła mnie kochać język polski, nauczyła szacunku do literatury, nauczyła miłości do poezji i muzyki. To w jej prywatnym mieszkaniu słuchałem z płyt, piosenek Ewy Demarczyk i Marka Grechuty. Wysłała mnie na Ogólnopolski Konkurs Recytatorski, który w 1973 roku wygrałem. Płakała ze szczęścia gdy dostałem się na wydział aktorski PWSFTViT w Łodzi - wspomina aktor swoją nauczycielkę.

Artur Barciś rozpoczął swoją przygodę z aktorstwem jeszcze w czasach szkolnych. Udzielał się w teatrze szkolnym, konkursach recytatorskich. Dzięki swojej nauczycielce konsekwentnie dążył do celu i udał się na egzaminy do łódzkiej szkoły filmowej. Po studiach zyskał popularność dzięki występom w młodzieżowym programie ''Okienko Pankracego''. Jednak największą popularność przyniosła Barcisiowi m.in. rola w ''Miodowych latach''. 

Pod postem aktora znalazło się wiele pocieszających komentarzy. Fani wspominają także swoich pedagogów, którzy wpłynęli na ich życie. 

- Okazać wdzięczność, to piękna umiejętność - zauważa internautka
- Ja także dziękuję Pani Elżbieto za odkrycie talentu naszego wspaniałego Artura Barcisia - dodaje kolejna osoba
- Wyrazy współczucia (*) (*) (*) - składa kondolencje jeden z fanów aktora
- Oby na drodze edukacji spotykać takich pedagogów. Panie Arturze miał Pan wielkie szczęście, że Pan wyfrunął spod Jej skrzydeł - dodaje kolejny internauta.

My także dołączamy się do licznych kondolencji.  To kolejna bolesna strata dla Artura Barcisia. Jeszcze niedawno artysta bardzo przeżył śmierć przyjaciela po fachu, Piotra Machalicy. 

Zobacz także: Artur Barciś żegna Pawła Królikowskiego. Wzruszające słowa gwiazdy "Rancza"

Artur Barciś pożegnał swoją nauczycielkę  we wzruszających słowach.

Była cudowną nauczycielką. Małemu, zakompleksionemu chłopakowi ze wsi pokazała drogę, dzięki której uwierzył w siebie i...

Opublikowany przez Artura Barcisia Środa, 20 stycznia 2021

Artur Barciś jest uwielbiany przez widzów. 

Artur Barciś i Cezary Żak znów razem

 

Więcej na temat Artur Barciś
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43