ziaja_jagody_acai
East News

Ariana Grande wydała oświadczenie w sprawie swojego stanu zdrowia. Nie jest dobrze?

ziaja_jagody_acai
East News

Nie da się ukryć, że Ariana Grande ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Rozstanie, śmierć byłego chłopaka... To prawdziwy cud, że udało jej się wydać planowany krążek i ruszyć w światową trasę koncertową. Wygląda jednak na to, że plan nie do końca się udał. Ariana Grande coraz bardziej podupada na zdrowiu. Co dzieje się z gwiazdą? Piosenkarka wydała oświadczenie w tej sprawie. Zobaczcie poniżej!

Ariana Grande jest chora? 

Niedawno pisaliśmy o tym, że Ariana Grande podczas jednego z koncertów w Pittsburghu rozpłakała się na scenie. Być może dlatego, że po raz pierwszy od śmierci Maca Millera pojawiła się w jego rodzinnej miejscowości. Przypomnijmy, że Ariana Grande była w związku ze znanym raperem przez ponad dwa lata. Na początku 2018 roku piosenkarka odeszła od niego. Podobno nie mogła już dłużej znieść jego uzależnienia od narkotyków, które ostatecznie przyczyniły się do jego nagłego zgonu we wrześniu 2018 roku.

Cała sytuacja źle wpłynęła na Arianę, która była już wtedy w związku z Petem Davidsonem. Niestety, ich relacja nie przetrwała tej próby. Para rozstała się niedługo po tragicznej śmierci rapera. Ariana Grande rzuciła się wtedy w wir pracy. Wygląda jednak na to, że nie było to rozsądne posunięcie... 

Zobacz także: Zaskakujące wieści na temat Ariany Grande! Nadal kocha swojego byłego chłopaka?

Okazuje się, że Ariana Grande po raz kolejny nie zdołała zapanować nad emocjami podczas koncertu. Gdy śpiewała piosenkę "R.E.M", którą ponoć napisała specjalnie dla Maca Millera, po jej policzkach znów pociekły łzy. To zdarzenie mocno zaniepokoiło fanów Ariany, co zmusiło ją do wydania oświadczenia.

Oświadczenie Ariany Grande

Na Instagramie piosenkarki pojawiło się oświadczenie, w którym artystka tłumaczy swoje ostatnie zachowanie. Przypomnijmy, że po koncercie w Pittsburghu również skierowała kilka słów do fanów. Wtedy to wyznała, że cierpi na zespół stresu pourazowego, który związany jest z zamachem, do którego doszło w czasie jej koncertu w Manchesterze w 2017 roku. Co napisała tym razem?

Obiecuję, że nie zrezygnuję z tego, co zaczęłam. Wszytko odczuwam teraz nieco intensywniej. Zobowiązałam się do ruszenia w trasę koncertową w momencie mojego życia, w którym muszę uporać się z wieloma problemami. To właśnie dlatego ostatnio często płaczę. Dziękuję za wyrozumiałość - czytamy w oświadczeniu Ariany Grande.

Myślicie, że to dobry pomysł, żeby dalej koncertowała? Przypomnijmy, że już niedługo Ariana Grande zawita również do Polski. Wybieracie się na jej wrześniowy koncert w Krakowie?

Ariana Grande wydała oświadczenie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

tour is wild. life is wild. i’m grateful for the sea of love i have around me everyday and for the people who come to these shows and give all of us every ounce of energy they’ve got. i’m grateful to work with the best musicians and dancers in the world. i’m grateful for my voice and my team. i’m grateful for this music. i’m grateful for my tour bus driver, Kurt who bought me pickles yesterday because he saw we ran out. i’m grateful for the opportunity to sing to thousands of people every night. it’s a dream come true. no matter how hard it gets or how many feelings come up that are screaming at me to be processed and sorted through one day, i’m grounded by gratitude and promise not to give up on what i’ve started. i feel everything very intensely and have committed to doing this tour during a time in my life when i’m still processing a lot ... so sometimes i cry a lot! i thank you for accepting my humanness. i’m not sure what i did to deserve to meet so many loving souls every night / to feel so much love, but i want you to know that it really does carry me through. i feel it and i appreciate it. and all of you so much. i’m sharing this because i’m grateful and because i want you to know that if you too are hurting, you can push through and are not alone. it is hard to balance taking care of the people around you, doing your job, and healing / taking care of yourself at the same time... but i want you to know, you aren’t alone and i think you’re doing great. love you.

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Wybieracie się na jej koncert w Polsce?

Ariana Grande cierpi na zespół stresu pourazowego
East News

 

Więcej na temat Ariana Grande
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44