East News

Choć od ich rozstania minęło już kilka miesięcy, wciąż są na ustach wszystkich. Miłość Ariany Grande i Pete'a Davidsona miała bardzo burzliwy przebieg. Przypomnijmy, że para zaręczyła się po zaledwie dwóch tygodniach znajomości. Niestety, koniec był fatalny. Ariana Grande rozstała się z komikiem tuż po śmierci jej byłego chłopaka, który przedawkował narkotyki. Zagraniczne media podawały, że Pete Davidson mógł przyczynić się do śmierci Mac Millera wysyłając mu intymne zdjęcia z Arianą i pisząc, że już nigdy nie będzie jego.

Ariana Grande i Pete Davidson mają konflikt?

Wygląda na to, że Ariana Grande i Pete Davidson nie utrzymują przyjacielskich relacji. Komik robi wszystko, aby zapomnieć o byłej narzeczonej. Ostatnio pozbył się kolejnej pamiątki po Arianie. O co chodzi? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

1/3
East News

Ariana Grande związała się z Petem Davidsonem tuż po tym, jak rozstała się z Mac Millerem. Raper nie mógł się pogodzić z faktem, że stracił ją na zawsze. Z kolei ona bardzo szybko zaangażowała się w nowy związek. Jak już pisaliśmy, po dwóch tygodniach para zdecydowała się na zaręczyny, którymi chętnie chwalili się w social mediach. Co więcej, Ariana i Pete postanowili także zrobić sobie kilka tatuaży, aby uczcić w ten sposób swoją miłość. Na ich szyjach pojawił się napis mille tendresse (pol. "tysiąc czułości") Teraz, gdy celebryci nie są już razem, pojawił się mały problem... Pete Davidson znalazł jednak sposób na to, aby go rozwiązać. Zobaczcie poniżej!

2/3

Pete Davidson postanowił zakryć tatuaż, który zrobił dla swojej byłej ukochanej, nowym napisem. Na jego szyi pojawiło się słowo cursed (pol. przeklęty). Z kolei Ariana Grande również ma sposób na to, aby zakryć pamiątki po swoim byłym. Podczas jednego z występów piosenkarka nakleiła sobie plaster na palec w miejscu, gdzie widnieje tatuaż zrobiony dla Pete'a. Sprytne?

 

3/3
East News
Więcej na temat Ariana Grande