Party Stories
Antoni Królikowski powraca do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego
Antoni Królikowski powraca do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego
Newsy

Antoni Królikowski powrócił do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego. Internauci: "Dobrze, że wróciłeś" 

Antoni Królikowski powrócił do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego. Znowu się uśmiecha.

Rodzina Antoniego Królikowskiego przeżywa obecnie trudny i najsmutniejszy okres swojego życia. Od śmierci Pawła Królikowskiego minęły już trzy tygodnie. Najstarszy syn zmarłego aktora powoli powraca do aktywności na swoim Instagramie, gdzie czekają na niego wspierający fani. 
W zeszłą niedzielę podzielił się pierwszym zdjęciem po przerwie, na którym obecna była prawie cała jego najbliższa rodzina. Dziś pojawiło się kolejne zdjęcie, a wraz z nim ten dobry humor i uśmiech Antoniego, których przez najbliższe tygodnie wszystkim było brak. 

Zobacz także: Antoni Królikowski pokazał pierwsze zdjęcie po pogrzebie Pawła Królikowskiego. Jest na nim cała rodzina

Oto wszystkie dziewczyny Antka Królikowskiego! Jedna z jego eks związała się z jego bratem

Antoni Królikowski powrócił do aktywności w sieci

Antoni Królikowski w minioną niedzielę opublikował zdjęcie z rodziną. Spędził ją w towarzystwie mamy oraz młodszego rodzeństwa. Podobnie jak tysiące innych osób, zaapelował do Polaków, aby pozostali w domu, aby zapobiegać szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Dziś ponownie postanowił przypomnieć swoim obserwatorom, że dbanie o higienę w czasach pandemii koronawirusa jest niezwykle ważne. 

Patrzę Wam na rączki #domowerozkminy - napisał 

Do wpisu dołączył zdjęcie z sesji zdjęciowej, na którym przeszywającym wzrokiem patrzy na oglądającego. Internauci byli pod wrażeniem nowej fotografii aktora, ale szczególnie ucieszyła ich jego obecność w sieci oraz doskonale znany im humor: 

Wróciłeś! To dobrze

Nie zabrakło również komplementów: 

- Bardzo męskie to zdjęcie.
- Antku, bardzo zacne foto 🐰☺️
- Niech Pan tak nie patrzy 😅 Zdjęcie mega dobre ❤️

Na Instastory Antoniego pojawiło się również nagranie z życzeniami dla przyjaciela aktora. Podczas kilkusekundowego wideo Antek ciągle się uśmiecha i żartuje w swoim stylu. Dobrze, go znów takiego widzieć! 

Zobacz także: Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Antek w poruszających słowach żegna tatę: "Dziękuję w imieniu twoich małych Królików"

Antoni Królikowski wraca do aktywności w sieci. Internauci cieszą się, że wrócił i że znowu widzą na jego twarzy uśmiech. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Antoni Królikowski przy okazji publikacji zdjęć podkreśla jak ważna jest higiena w dobie pandemii koronawirusa. 

Antoni Królikowski
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Olga Frycz o pogrzebie Pawła Królikowskiego
Instagram
Newsy
Olga Frycz o paparazzi na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Padły mocne słowa!
Olga Frycz wspomina pogrzeb Pawła Królikowskiego. Co ją zdenerwowało?

Olga Frycz pojawiła się wśród żałobników, którzy uczestniczyli w pogrzebie Pawła Królikowskiego . Aktorka nie ukrywa, że była bardzo zirytowana obecnością fotoreporterów. W rozmowie z Party.pl w ostrych słowach oceniła ich zachowanie. Olga Frycz odniosła się także do afery, która rozpętała się wokół stroju Marcina Łopuckiego. Przypomnijmy, że mąż Kasi Skrzyneckiej pojawił się na pogrzebie Pawła Królikowskiego ubrany w dres. Jak komentuje to aktorka? Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej! Olga Frycz była poruszona zachowaniem paparazzi na pogrzebie Pawła Królikowskiego Zobacz także:  Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Monika Zamachowska zwróciła uwagę na naprawdę wyjątkową rzecz!

Kusy i Lucy "Ranczo"
East News
Seriale
Paweł Królikowski, czyli Kusy z "Rancza", nie żyje. Jak dobrze znałeś jego postać? QUIZ

Odszedł Paweł Królikowski, doskonały aktor, którego widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Kusego w serialu "Ranczo". Artysta w świetny sposób zbudował postać zagubionego malarza, który cały czas walczył ze swoimi demonami i bał się miłości, która mimo wszystko zapukała do jego drzwi. Jak dobrze znaliście Kusego? Czy wiecie o nim wszystko? Rozwiążcie nasz quiz i przekonajcie się sami!

Zobacz także: Taka miłość się nie zdarza! Historia miłości Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Odszedł Paweł Królikowski , doskonały aktor, którego widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Kusego w serialu "Ranczo" . Artysta w świetny sposób zbudował postać zagubionego malarza, który cały czas walczył ze swoimi demonami i bał się miłości, która mimo wszystko zapukała do jego drzwi. Jak dobrze znaliście Kusego? Czy wiecie o nim wszystko? Rozwiążcie nasz quiz i przekonajcie się sami! Zobacz także:  Taka miłość się nie zdarza! Historia miłości Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

East News
Newsy
Katarzyna Skrzynecka opowiedziała nam o Pawle Królikowskim. Jej słowa wzruszają do łez

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po walce z ciężką chorobą. Wiadomość o śmierci aktora wstrząsnęła nie tylko artystycznym światem. Przyjaciele, za pośrednictwem mediów społecznościowych, zamieszczali wpisy, w których żegnali swojego serdecznego kolegę. Wśród tych osób nie nie mogło oczywiście zabraknąć  Katarzyny Skrzyneckiej , która przez wiele lat, wspólnie z Pawłem Królikowskim, zasiadała w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo".  Zobacz także:  Katarzyna Skrzynecka ujawniała niepublikowane pozdrowienia dla Pawła Królikowskiego. Stacja nie zdążyła ich wyemitować! W środę 4 marca zaprezentowano ramówkę telewizji Polsat, na której pojawiły się gwiazdy związane ze stacją. Udało nam się porozmawiać z Katarzyną Skrzynecką, która we wzruszających słowach opowiedziała nam o tym, jaki był Paweł Królikowski. Chociaż aktorka nigdy nie miała okazji spotkać się z artystą na planie filmowym, to jednak więź jaka między nimi nawiązała się podczas zasiadania w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo", była niezwykle wyjątkowa.  Tak cudnych, kochanych ludzi nie powinno się zabierać tak wcześnie do nieba... [...] Bez Królika już nic nie będzie takie samo. - powiedziała w rozmowie z reporterką Party.pl, Katarzyna Skrzynecka.  Zobaczcie co jeszcze opowiedziała nam przyjaciółka Pawła Królikowskiego. Słowa Katarzyny Skrzyneckiej  wzruszają do łez.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner