Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
East News
Newsy

Antoni Królikowski wspomina pracę z ojcem na planie "W rytmie serca": "Starał się do ostatnich dni..." 

Antoni Królikowski wspomina pracę z ojcem na planie "W rytmie serca": "Starał się do ostatnich dni..." 

Antoni Królikowski wspomina ostatnie miesiące życia Pawła Królikowskiego. Aktor do końca swoich dni był oddany wielkiej pasji jaką była praca, a syn pomagał mu w tych aktywnościach. Jednym z ostatnich projektów był udział w serialu "W rytmie serca", gdzie wspólnie zagrali. Antoni, na oficjalnym kanale instagramowym Polsatu wrócił wspomnieniami do pracy z ojcem na planie. 

Zobacz także: Antoni Królikowski pokazał wyjątkową pamiątkę po tacie. Ciężko powstrzymać wzruszenie

Adam Strycharczuk zastąpił Pawła Królikowskiego w TTBZ: "Z pewnością chciałby, żebym godnie go reprezentował"

Antoni Królikowski wspomina pracę z Pawłem Królikowskim na planie "W rytmie serca"

Odcinki z wątkiem Antoniego i Pawła Królikowskich w serialu "W rytmie serca" zostały wyemitowane na początku roku. Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku po długiej i ciężkiej walce z chorobą. Antoni Królikowski był bardzo związany z ojcem, wspominając ostatni projekt zawodowy jakim był wspólny udział w serialu powiedział: 

Wspominam tę pracę na planie w bardzo specyficzny sposób. Jak jeszcze w zeszłym roku przyszła ta propozycja, żebyśmy grali z tatą w tym serialu, to mając świadomość też tego, że tata ma problemy ze zdrowiem, wiedziałem, że to jest świetny pomysł, żeby z tatą jeszcze popracować. A tata starał się do ostatnich swoich dni... Niestety, przedwcześnie odszedł od nas, to jest bardzo smutne - wspomina na transmisji na żywo z Polsatem.

Antoni wspomina, że rola "W rytmie serca" była bardzo ważna dla jego ojca: 

W tym serialu pojawia się ta rola i on się bardzo ucieszył, że razem będziemy mogli popracować. Trochę to za krótko trwało, ten wątek miał być zupełnie inny... Taty już w pewnym momencie już fizycznie nie mogło być… Produkcja zachowywała się wobec nas w sposób niezwykły. To było fantastyczne, mimo że on nagle nie mógł przyjechać na zdjęcia, to wszyscy absolutnie okazali zrozumienie tacie, nam że niestety nie wygląda to wszystko tak, jak miało wyglądać.

Antek dodał, że Paweł Królikowski nie wyobrażał sobie życia bez pracy. Jednak w pewnym momencie wątek serialowy stał się dla rodziny Królikowskich trudną rzeczywistością: 

Ale udało się ten wątek dokończyć. Pojawiła się groźna sytuacja, w której jakby ta fikcja serialowa zaczęła zamieniać się w naszą rzeczywistość. To było bardzo dziwne... 

Syn Pawła Królikowskiego zdradził, że udział we wspólnych zawodowych projektach wraz z rodziną miał od zawsze dla niego ogromne znaczenie. Zdradził, że planował coś o wiele większego ale niestety nie zdążył zrealizować tego pomysłu: 

Szykowałem coś większego ale nie zdążyłem i jest to dla mnie duży ból... Ale chociaż do ostatnich dni tata mógł pracować i też pomagałem mu realizować te swoje różne pasje, prace... On zawsze tak podchodził do życia, że praca jest najważniejsza i facet musi pracować. Do końca swoich dni absolutnie był aktywny i bardzo dużo ludzi mu pomagało w tym, żeby mógł swoją aktywność prowadzić.

Wspomniał także pracę na planie "Twoja twarz brzmi znajomo": 

To było niesamowite, bo tata zrobił tę ostatnią edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"... Ja się też martwiłem o niego, mówiłem może czas odpocząć tato, trzeba jeździć do tego studia teraz, ale potem zrozumiałem... Pomagałem mu, bo zrozumiałem, że on musi - mówił na profilu Polsatu.

 Zobacz także: Jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska radzi sobie po śmierci Pawła Królikowskiego? Na jej twarzy znów pojawił się uśmiech!

Antoni Królikowski wspomina pracę z Pawłem Królikowskim na planie serialu "W rytmie serca". 

Paweł Królikowski i Antoni Królikowski
East News

Paweł Królikowski do swoich ostatnich dni był aktywny zawodowo. Praca była dla niego niezwykle ważna. 

Paweł Królikowski nie żyje. Nowe informacje o pogrzebie aktora
EastNews

 

Olga Frycz o pogrzebie Pawła Królikowskiego
Instagram
Newsy
Olga Frycz o paparazzi na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Padły mocne słowa!
Olga Frycz wspomina pogrzeb Pawła Królikowskiego. Co ją zdenerwowało?

Olga Frycz pojawiła się wśród żałobników, którzy uczestniczyli w pogrzebie Pawła Królikowskiego . Aktorka nie ukrywa, że była bardzo zirytowana obecnością fotoreporterów. W rozmowie z Party.pl w ostrych słowach oceniła ich zachowanie. Olga Frycz odniosła się także do afery, która rozpętała się wokół stroju Marcina Łopuckiego. Przypomnijmy, że mąż Kasi Skrzyneckiej pojawił się na pogrzebie Pawła Królikowskiego ubrany w dres. Jak komentuje to aktorka? Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej! Olga Frycz była poruszona zachowaniem paparazzi na pogrzebie Pawła Królikowskiego Zobacz także:  Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Monika Zamachowska zwróciła uwagę na naprawdę wyjątkową rzecz!

Nina Terentiew i Paweł Królikowski
East News
Newsy
Polsat żegna Pawła Królikowskiego. Nina Terentiew wspomina ich pierwsze spotkanie!
Nina Terentiew i stacja Polsat żegnają Pawła Królikowskiego. Jak zaczęła się ich przyjaźń?

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła całym światem show-biznesu. Aktor był bardzo lubianą postacią w tym środowisku. Zawsze uśmiechnięty, szarmancki i kulturalny. Dał się poznać jako świetny aktor, ale również jako dobry człowiek. Jego przyjaciele żegnają go i wspominają we wzruszających wpisach . Na Facebooku stacji Polsat pojawił się właśnie obszerny wpis, w którym Nina Terentiew wraca pamięcią do jej pierwszego spotkania z Pawłem Królikowskim. Poruszające... Nina Terentiew wspomina Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski od lat był związany ze stacją Polsat. Aktor zasiadał między innymi w jury programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" . Nawet gdy walczył już z chorobą, pojawiał się na nagraniach i imponował wszystkim swoim profesjonalizmem oraz siłą, która od niego biła. Już niedługo Polsat wyemituje także nowe odcinki "W rytmie serca", gdzie Paweł Królikowski zagrał jedną ze swoich ostatnich ról.  Nina Terentiew w obszernym wpisie wspomina swoje pierwsze spotkanie z aktorem. Od początku wiedziała, że Paweł Królikowski to wyjątkowa postać! Paweł Królikowski debiutował u mnie, jak żartowaliśmy, dwa razy. 30 lat temu przyjechał do mnie z Wrocławia, jako bardzo młody człowiek, zaraz po studiach, z wymyślonym przez siebie programem dla dzieci „Truskawkowe Studio”. Potem, po latach, zaprosiłam go do drugiego debiutu, w roli jurora, w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ilekroć się widywaliśmy, zawsze te spotkania były przepełnione serdecznością, ciepłem i uśmiechem, za które cenili go wszyscy, którzy z nim pracowali. Paweł kochał ludzi. Najbardziej cieszyło go to, że w programie nikt nie odpada. Bo nie zdarzyło się nigdy, żeby Paweł powiedział komuś coś naprawdę niemiłego. Był aktorem, artystą do...

Paweł Królikowski i Antoni Królikowski
East News
Newsy
Antoni Królikowski wspomina ojca w wyjątkowy sposób. "Tata, najlepszy bajerant"
Antoni Królikowski zamieścił w mediach społecznościowych wspomnienie po swoim zmarłym tacie.

Od śmierci Pawła Królikowskiego minął dokładnie miesiąc. Aktor zmarł 27 lutego po kilkumiesięcznej walce z chorobą neurologiczną. Odejście artysty było prawdziwym ciosem dla fanów, ale przede wszystkim dla jego licznej rodziny. Na profilu syna aktora, Antoniego Królikowskiego , pojawiło się wyjątkowe wspomnienie jego wspaniałego taty. Właśnie takiego na pewno wszyscy go zapamiętamy.  Zobacz także:  Antoni Królikowski powrócił do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego. Internauci: "Dobrze, że wróciłeś"  Antoni Królikowski wspomina tatę w mediach społecznościowych W dalszym ciągu ciężko pogodzić się ze śmiercią tak wspaniałego artysty, jakim był Paweł Królikowski . Aktor zdobył serca polskich widzów, m.in. dzięki swojej kultowej roli Kusego w serialu "Ranczo". Ponadto Paweł Królikowski był związany z programem "Twoja twarz brzmi znajomo"  przez 12. sezonów, gdzie mogliśmy oglądać go w roli jurora show. Zawsze był sprawiedliwy i merytorycznie oceniał wszystkie występy. Było widać, że aktor wkłada w to całe swoje serce i był bardzo zaangażowany w swoją pracę. Niestety, ten rok dla programu "Twoja twarz brzmi znajomo" jest wyjątkowo trudny - najpierw śmierć wspaniałego jurora, a potem zawieszenie zdjęć z powodu epidemii koronawirusa . Fani mogą teraz oglądać powtórki show i przy okazji powspominać zmarłego aktora. Syn Pawła Królikowskiego, Antoni, również w ten sposób wspomina swojego zmarłego tatę. W mediach społecznościowych zamieścił nagranie z fragmentu programu "Twoja twarz brzmi znajomo", na którym Paweł Królikowski ocenia jednego z uczestników. Swoją relację podpisał:  Tata najlepszy bajerant...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner