Dziś to Antoni jest najczęściej pokazywanym i opisywanym w mediach przedstawicielem aktorskiej rodziny Królikowskich. Nie zawsze zresztą w najbardziej korzystnym świetle... Z to najbardziej kochanym przez fanów członkiem tego klanu był z pewnością jego zmarły ojciec, Paweł Królikowski, kojarzony choćby z niezapomnianą rolą Kusego w jednym z ulubionych seriali Polaków - "Ranczo". Antoni uczcił w piątek jego urodziny specjalnym wpisem na Instagramie.

Reklama

Antoni Królikowski uczcił urodziny taty

Dla fanów talentu Pawła Królikowskiego koniec grudnia 2020 roku był wyjątkowo smutnym czasie. Uwielbiany przez polskich widzów aktor zmarł po długiej i ciężkiej chorobie, w wieku ledwie 58 lat. W piątek 1 kwietnia obchodziłby swoje 61. urodziny.

Zobacz także: Antoni Królikowski odwiedził grób Pawła Królikowskiego

Z tej okazji jego syn, Antoni Królikowski pokazał wyjątkowe zdjęcie z rodzinnego albumu. Widzimy na nim młodego Pawła Królikowskiego oraz małego Antka i Anitę, siostrę Pawła.

1 kwietnia to dla mnie już na zawsze w pierwszej kolejności urodziny Taty. Żarty tego dnia zostawiam na wieczór, ale nie przeszkadzają mi kawały innych, pozdrawiam wszystkich kawalerzy! Śmiech to zdrowie nie zapominajmy o tym nigdy!???????????? - napisał.

Jak dodał Antoni, zdjęcie pochodzi z archiwum siostry Pawła Królikowskiego. To, co pierwsze rzuca się w oczy, to fakt, że Paweł na fotografii wygląda niemal identycznie jak Antoni dzisiaj! Natychmiast zwrócili na to uwagę komentujący post.

Zobacz także

O matko !!! Jaki Ty jesteś podobny do ojca !!!

Jest pan bardzo podobny do swojego taty . Pana ojciec był wspaniałym aktorem przez duże A i Pan Paweł był wspaniałym człowiekiem kochającym ludzi i muzykę.

Masz Jego oczy❤️

Od narodzin synka Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy młody tata mierzy się z ogromną falą krytyki. Wszystko przez fakt, że wiadomość o narodzinach Vincenta zbiegłą się z inną - o rozstaniu Królikowskiego i Opozdy. Choć oboje nie odnosili się do niej oficjalnie, media wyciągają kolejne informacje ze szczegółami tej sprawy - podobno Joanna Opozda już złożyła pozew o rozwód.

Zobacz także: Antoni Królikowski o krytyce. "Nie żyje tym, mam się całkiem dobrze"

Nic dziwnego, że i pod urodzinowym postem upamiętniającym Pawła Królikowskiego również pojawiły się słowa krytyki.

Powinieneś brać przykład z Taty i być taki jak on przede wszystkim dla Rodziny i swoich dzieci, a ty?

To byl super czlowiek, trzeba brac przyklad???? - piszą obserwatorzy

Tymczasem piątek przyniósł również i dobrą wiadomość dla Antoniego i całej rodziny. Po południu Joanna Opozda poinformowała na Instagramie, że Vincent jest już w domu. A to oznacza, że maluszek, który zmagał się z silną infekcją, wyzdrowiał już na tyle, że po 9 dniach mógł opuścić szpital.

Instagram/asiaopozda/
Reklama

Zobacz także: Antoni Królikowski i Joanna Opozda na okładce Party. Pozew o rozwód, choroba dziecka..

Reklama
Reklama
Reklama