Antoni Królikowski i Joanna Opozda w ostatnim czasie prowadzili medialny spór, który wybuchł tuż po tym, jak media dowiedziały się o odwołanych chrzcinach Vincenta. Małżonkowie, którzy aktualnie odliczają dni do rozwodu, nie szczędzili sobie wzajemnych oskarżeń. Teraz Antoni Królikowski zdecydował się na powolne zacieranie śladów swojego uczucia do Joanny Opozdy. Tego, na co się zdecydował nie udało mu się ukryć. Zresztą Joanna Opozda nie pozostaje mu dłużna. O co chodzi?

Reklama

Antoni Królikowski usuwa zdjęcia z Joanną Opozdą

Wzajemna niechęć Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy zamieniła się w medialną awanturę, w którą zamieszani byli nie tylko byli małżonkowie ale również ich rodziny. Internauci w szoku śledzili kolejne stanowiska Joanny Opozdy czy Antoniego Królikowskiego, po tym, jak media dowiedziały się o odwołanych chrzcinach małego Vincenta. Okazało się, że to było tylko wstępem do publicznej i ostrej wymiany zdań pomiędzy rodzicami małego Viniego. Joanna Opozda przyznała, że była zastaszana przez kochankę meża, oraz że Antoni Królikowski nie płaci alimentów na syna. Antoni Królikowski pokazał serię przelewów, które miały podważyć zdanie żony. Ona twierdziła jednak, że przelewy na duże kwoty były pieniędzmi na dom, w który mieli inwestować po połowie. W mediach pojawiło się nawet pismo od komornika, ponieważ wszyscy zastanawiali się, jaka jest prawda i czy Antoni Królikowski faktycznie zalega z alimentami.

Chociaż w ostatnich dniach napięcie pomiędzy Antonim Królikowskim a Joanną Opozdą przycichło, nie oznacza jednak, że udało im się dojść do porozumienia. Wygląda na to, że Antoni Królikowski małymi krokami zaczyna pozbywać się wspólnych zdjęć z byłą żoną, jakie opublikował w sieci.

East News/Piotr Fotek/REPORTER

Zobacz także: Antoni Królikowski ogłasza radosną nowinę. Pokazał wymowne nagranie

Na chwilę przed narodzinami małego Vincenta, chwalił się ciężarną Joanną Opozdą, o czym pisaliśmy tutaj. Wówczas zdjęcie opisał słowami: "My sweet Valentines ❤️????❤️????". Aktor w ostatnim czasie postanowił, że nie chce już zachowywać tego zdjęcia na swoim Instagramowym profilu. Myślicie, że w najbliższym czasie znikną również kolejne ich wspólne fotografie? Joanna Opozda również postanowiła wyczyścić swój Instagram i skasowała zdjęcie ze ślubu! Widocznie oboje nie chcą już mieć takich pamiątek na publicznych profilach.

Zobacz także
Instagram @antek.krolikowski
Reklama

Zobacz także: Antoni Królikowski i Joanna Opozda nie mieszkali razem po ślubie?! Zaskakujące doniesienia mediów

Instagram @antek.krolikowski
TRICOLORS/East News
AKPA
Reklama
Reklama
Reklama