Antoni Królikowski na swoim Instagramie opublikował kilkanaście nagrań z wielkiej awantury z udziałem ojca Joanny Opozdy, Dariusza. Podczas zdarzenia z rąk mężczyzny padły strzały w kierunku szwagierki i teściowej aktora. Sprawę bada policja, a wstrząśnięty Królikowski wciąż dochodzi do siebie. Zobaczcie, co tam się wydarzyło.

Reklama

Nagranie z awantury z udziałem ojca Joanny Opozdy. Padły strzały!

O dramatycznych wydarzeniach mówi dziś cała Polska. Pierwsze informacje podał dziś Pudelek.pl informując, że w Busku Zdroju doszło do wielkiej awantury z udziałem ojca Joanny Opozdy, Dariusza, jego żony, córki oraz Antka Królikowskiego. Serwis opublikował nagranie, w którym słychać, że padły strzały na klatce schodowej mieszkania Opozdów. Na miejscu pojawiła się także policja:

Jedna i druga strona powiadamiała policję. Mogę też potwierdzić, że chodziło o wskazany obiekt (posesja Dariusza Opozdy). To, w jaki sposób doszło do strzałów, też jest przedmiotem naszych ustaleń, mogła być to broń hukowa, broń czarnoprochowa lub broń palna. Sprawdzamy, czy miał pozwolenie, jaki był to rodzaj broni oraz czy otworzył ogień, czy był to strzał niekontrolowany - mówi st. asp. Tomasz Piwowarski w rozmowie z Pudelek.pl.

Antoni Królikowski za pomocą zdjęć, nagrań i wpisów przedstawił pełną wersję wydarzeń z Buska Zdroju. Nie brakuje wstrząsających momentów - aktor wciąż jest w szoku:

Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Za chwilę pokażę Wam tutaj, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju. - mówił rozemocjonowany.

Zacznijmy jednak od początku. Jak informuje Pudelek.pl ojciec Joanny Opozdy, po powrocie z Madagaskaru, wyrzucił z mieszkania z Busku Zdroju swoją żonę, Małgorzatę. Antoni Królikowski pojawił się więc na miejscu (policja również), by pomóc jej odebrać zostawione rzeczy. Była tam również siostra Joasi Opozdy. Informacje portalu potwierdził sam aktor:

Ten zły człowiek wyrzucił z domu swoją żonę (moją teściową). Pojechałem wczoraj do Buska Zdroju pomóc mamie i przewieźć jej rzeczy.

Instagram/@antek.krolikowski

Na kolejnych nagraniach widać Dariusza O., który komentuje sytuację z balkonu mieszkania:

Zobacz także

Kolejny film [...] nakręcił pan Dariusz O., który rejestrował i komentował sytuację z balkonu. Kiedy w końcu udało nam się wejść do domu pani Małgosi (obok stała policja, która nie reagowała, bo wszystko odbywało się zgodnie z prawem), pan Dariusz powiedział: "Każdy, kto teraz wyjdzie piętro wyżej, nie wyjdzie stąd". Czyli już wszystko zaplanował...

Instagram/@antek.krolikowski

Dalej jest już tylko bardziej dramatycznie! Antoni opublikował nagrania samego Dariusza Opozdy, które ten zdążył usunąć. W sieci jednak nic nie ginie. Na filmie słychać, jak mężczyzna prosi swoją partnerkę o "spluwę".

Instagram/@antek.krolikowski

Na klatce padają strzały! Antoni Królikowski relacjonował, co działo się po drugiej stronie drzwi.

Kula przebiła ścianę - napisał Antek.

Instagram/@antek.krolikowskiInstagram/@antek.krolikowski

Oto nagranie ze zdarzenia, które Królikowski opisał krótko:

Dariusz O. strzela do rodziny w Busku Zdroju

Na miejscu pojawia się policja:

Tyle dowodów, świadków, a policja w Busku Zdroju zastanawia się, jaka to broń i czy pan Dariusz Opozda ma na nią zgodę? Czy to jest normalne?

Instagram/@antek.krolikowski

W jednym z ostatnich wpisów Antek dodaje:

Dariusz O. jest człowiekiem niebezpiecznym, niezrównoważonym. Od początku całej historii kłamie. Prosimy media, by nie grały w grę tego szaleńca

Reklama

Na kolejnych nagraniach widać szarpaninę między uczestnikami zdarzenia.

Instagram/@antek.krolikowski
Reklama
Reklama
Reklama