Nagrania z instagrama Antka Królikowskiego: Dariusz O. strzela do rodziny w Busku Zdroju
Instagram
Newsy

Antoni Królikowski pokazał wstrząsające nagrania z awantury: "Dariusz O. strzela do rodziny"

Antek Królikowski na swoim Instagramie przedstawił pełną wersję wydarzeń z awantury z ojcem Joanny Opozdy, Dariuszem. Doszło do strzałów. Jest nagranie z dramatycznego zdarzenia!

Antoni Królikowski na swoim Instagramie opublikował kilkanaście nagrań z wielkiej awantury z udziałem ojca Joanny Opozdy, Dariusza. Podczas zdarzenia z rąk mężczyzny padły strzały w kierunku szwagierki i teściowej aktora. Sprawę bada policja, a wstrząśnięty Królikowski wciąż dochodzi do siebie. Zobaczcie, co tam się wydarzyło.

Największe skandale 2022 roku. Smaszcz, Fabijański, Królikowski... Pamiętacie, kto udawał, że ma raka?

Nagranie z awantury z udziałem ojca Joanny Opozdy. Padły strzały!

O dramatycznych wydarzeniach mówi dziś cała Polska. Pierwsze informacje podał dziś Pudelek.pl informując, że w Busku Zdroju doszło do wielkiej awantury z udziałem ojca Joanny Opozdy, Dariusza, jego żony, córki oraz Antka Królikowskiego. Serwis opublikował nagranie, w którym słychać, że padły strzały na klatce schodowej mieszkania Opozdów. Na miejscu pojawiła się także policja:

Jedna i druga strona powiadamiała policję. Mogę też potwierdzić, że chodziło o wskazany obiekt (posesja Dariusza Opozdy). To, w jaki sposób doszło do strzałów, też jest przedmiotem naszych ustaleń, mogła być to broń hukowa, broń czarnoprochowa lub broń palna. Sprawdzamy, czy miał pozwolenie, jaki był to rodzaj broni oraz czy otworzył ogień, czy był to strzał niekontrolowany - mówi st. asp. Tomasz Piwowarski w rozmowie z Pudelek.pl.

Antoni Królikowski za pomocą zdjęć, nagrań i wpisów przedstawił pełną wersję wydarzeń z Buska Zdroju. Nie brakuje wstrząsających momentów - aktor wciąż jest w szoku:

Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Za chwilę pokażę Wam tutaj, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju. - mówił rozemocjonowany. 

Zacznijmy jednak od początku. Jak informuje Pudelek.pl ojciec Joanny Opozdy, po powrocie z Madagaskaru, wyrzucił z mieszkania z Busku Zdroju swoją żonę, Małgorzatę. Antoni Królikowski pojawił się więc na miejscu (policja również), by pomóc jej odebrać zostawione rzeczy. Była tam również siostra Joasi Opozdy. Informacje portalu potwierdził sam aktor:

Ten zły człowiek wyrzucił z domu swoją żonę (moją teściową). Pojechałem wczoraj do Buska Zdroju pomóc mamie i przewieźć jej rzeczy.

Antoni Królikowski i nagrania z awantury
Instagram/@antek.krolikowski

Na kolejnych nagraniach widać Dariusza O., który komentuje sytuację z balkonu mieszkania:

Kolejny film [...] nakręcił pan Dariusz O., który rejestrował i komentował sytuację z balkonu. Kiedy w końcu udało nam się wejść do domu pani Małgosi (obok stała policja, która nie reagowała, bo wszystko odbywało się zgodnie z prawem), pan Dariusz powiedział: "Każdy, kto teraz wyjdzie piętro wyżej, nie wyjdzie stąd". Czyli już wszystko zaplanował...

Antoni Królikowski pokazał nagrania z awantury
Instagram/@antek.krolikowski

Dalej jest już tylko bardziej dramatycznie! Antoni opublikował nagrania samego Dariusza Opozdy, które ten zdążył usunąć. W sieci jednak nic nie ginie. Na filmie słychać, jak mężczyzna prosi swoją partnerkę o "spluwę". 

Antoni Królikowski o ojcu Joanny Opozdy
Instagram/@antek.krolikowski

Na klatce padają strzały! Antoni Królikowski relacjonował, co działo się po drugiej stronie drzwi.

Kula przebiła ścianę - napisał Antek.

Strzały w domu Opozdy
Instagram/@antek.krolikowskiInstagram/@antek.krolikowski

Oto nagranie ze zdarzenia, które Królikowski opisał krótko:

Dariusz O. strzela do rodziny w Busku Zdroju

Na miejscu pojawia się policja:

Tyle dowodów, świadków, a policja w Busku Zdroju zastanawia się, jaka to broń i czy pan Dariusz Opozda ma na nią zgodę? Czy to jest normalne?

Antoni Królikowski pokazał zdjęcie po tym, jak padły strzały
Instagram/@antek.krolikowski

W jednym z ostatnich wpisów Antek dodaje:

Dariusz O. jest człowiekiem niebezpiecznym, niezrównoważonym. Od początku całej historii kłamie. Prosimy media, by nie grały w grę tego szaleńca

Na kolejnych nagraniach widać szarpaninę między uczestnikami zdarzenia.

Antoni Królikowski o ojcu Opozdy
Instagram/@antek.krolikowski

Ojciec Opozdy strzelał do Antka Królikowskiego i jego szwagierki
Instagram
Newsy
Ojciec Joanny Opozdy strzelał do rodziny? Antek Królikowski: "Strzał przeleciał nad głową szwagierki"
"Udostępnimy dziś dowody w sprawie o próbę zabójstwa" - mówi Antoni Królikowski, który zabrał głos w sprawie wydarzeń z Buska Zdroju.

Antoni Królikowski przerwał milczenie na swoim Instagramie i zabrał głos w sprawie dramatycznego zdarzenia z udziałem ojca Joanny Opozdy, Dariusza. Mężczyzna miał strzelać do swojej rodziny w mieszkaniu w Busku Zdroju po tym, jak jego żona Małgorzata przyjechała odebrać swoje rzeczy. Byli z nią córka (siostra Joanny Opozdy), Antek oraz policja. Doszło do strzałów. Cała historia poniżej! Antoni Królikowski: "Brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu" O dramatycznej awanturze, do której doszło w Busku Zdroju, informował w nocy portal Pudelek.pl, powołując się na nagrania i informatorów. W wyniku rodzinnego konfliktu, Dariusz, ojciec Joanny Opozdy, po powrocie do Polski z Madagaskaru, miał wyrzucić swoją żonę, Małgorzatę, z mieszkania w Busku. Kiedy ta w asyście bliskich i policji przyjechała odebrać swoje rzeczy doszło do... strzałów. W pewnym momencie mężczyzna zaczął krzyczeć, potem zaś odpalił broń . Na nagraniu, które opublikował Pudelek, było słychać krzyki przerażonych kobiet. Joanna Opozda w rozmowie z serwisem potwierdziła doniesienia, głos zabrała również policja: Jedna i druga strona powiadamiała policję. Mogę też potwierdzić, że chodziło o wskazany obiekt (posesja Dariusza Opozdy). To, w jaki sposób doszło do strzałów, też jest przedmiotem naszych ustaleń, mogła być to broń hukowa, broń czarnoprochowa lub broń palna. Sprawdzamy, czy miał pozwolenie, jaki był to rodzaj broni oraz czy otworzył ogień, czy był to strzał niekontrolowany - mówi st. asp. Tomasz Piwowarski w rozmowie z Pudelek.pl. Teraz głos zabrał sam Antoni Królikowski, który brał udział w tym zdarzeniu. Na swoim Instagramie zdradził szokujące szczegóły:  Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj...

Joanna Opozda komentuje strzelaninę
TRICOLORS/East News, Instagram @antek.krolikowski
Newsy
Joanna Opozda zabrała głos po strzelaninie: "Jestem w bardzo złym stanie"
Joanna Opozda przeżywa trudne chwile: "Prawie doszło do morderstwa" - wyznała roztrzęsiona. Aktorka skomentowała ostatnie rodzinne zajście.

Joanna Opozda w rozmowie z mediami skomentowała przerażające sceny, do których doszło w Busku-Zdroju. Aktorka odniosła się do rodzinnej awantury, podczas której padły strzały z broni, a na miejsce została wezwana policja. Joanna Opozda nie ukrywa, że dramatyczna sytuacja mocno na nią wpłynęła. Jak się czuje gwiazda, która jest w zaawansowanej ciąży? Sprawdźcie, co powiedziała! Joanna Opozda komentuje rodzinną awanturę W minioną niedzielę media obiegła szokująca informacja dotycząca  awantury między ojcem Joanny Opozdy, a jej mamą, siostrą i mężem. Portal pudelek.pl donosił wówczas, że mama Joanny Opozdy, Małgorzata, w towarzystwie męża aktorki i jej siostry pojawili się w Busku-Zdroju, żeby zabrać z mieszkania rzeczy kobiety. W mieszkaniu przebywa obecnie ojciec Joanny Opozdy, który wrócił do Polski i -według relacji portalu- wymienił zamki w drzwiach. Między ojcem Joanny Opozdy a jej matką, siostrą i mężem doszło do prawdziwej awantury podczas której padły strzały z broni. Na miejscu pojawiła się policja.  (...) Na miejscu policjanci wykonali czynności, oględziny. Będziemy badać, czy doszło do przestępstwa, jeżeli tak, to do jakiego. Sprawdzimy, czy ta broń był przerabiana, czy też nie była przerabiana, jeżeli to była broń czarnoprochowa, to na taką broń nie jest wymagane zezwolenie, ale jeśli uległa jakimś konstrukcyjnym zmianom, to wtedy biegły się wypowie i będziemy kwalifikować- w rozmowie z portalem pudelek.pl powiedział st. asp. Tomasz Piwowarski. Zobacz także:   Ojciec Joanny Opozdy strzelał do rodziny? Antek Królikowski: "Strzał przeleciał nad głową szwagierki" Po tym, jak o sprawie zrobiło się głośno głos zabrał Antoni Królikowski. Aktorka podczas emocjonalnej relacji na InstaStories opowiedział, co działo się...

Policja przesłuchuje świadków w sprawie strzelaniny pod domem rodziców Joanny Opozdy
Newsy
Co dalej w sprawie awantury rodziców Joanny Opozdy? Policja komentuje
Służby wciąż wyjaśniają, co dokładnie się wydarzyło w minioną sobotę w Busku-Zdroju. Kiedy nastąpi przełom w sprawie awantury w rodzinie Joanny Opozdy?

Policja w rozmowie z mediami skomentowała szczegóły sprawy dotyczącej rodzinnej awantury między ojcem Joanny Opozdy, jej matką, siostrą i mężem. Na jakim etapie prac są obecnie śledczy? Czy doszło do zatrzymań? Sprawdźcie, co zdradził rzecznik policji w Busku-Zdroju st. asp. Tomasz Piwowarski. Policja przesłuchuje świadków awantury w Busku-Zdroju W miniony weekend portal pudelek.pl poinformował, że w Busku Zdroju doszło do rodzinnej awantury między ojcem Joanny Opozdy, a matką, siostrą i mężem aktorki. Portal informował wówczas, że Antoni Królikowski razem matką i siostrą swojej żony pojawił się pod mieszkaniem w Busku-Zdroju, żeby zabrać rzeczy należące do teściowej aktora. Według relacji mediów na miejscu doszło do awantury, podczas której padły strzały z broni. Następnego dnia Antoni Królikowski opublikował w sieci nagrania na których możemy zobaczyć, co działo się pod mieszkaniem rodziców Joanny Opozdy. Aktor nie ukrywał, że cała sprawa go zszokowała. Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Za chwilę pokażę Wam tutaj, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki- mówił Antoni Królikowski. Zobacz także:   Ojciec Joanny Opozdy zostanie zatrzymany? Wiadomo, jaką posiadał broń Sprawę skomentował również Dariusz Opozda. Ojciec Joanny Opozdy w oświadczeniu przesłanym do mediów odniósł się do oskarżeń kierowanych ze strony zięcia. W tej sprawie zabrał głos jego pełnomocnik:  Działając na mocy udzielonego mi pełnomocnictwa, niniejszym chciałbym oficjalnie sprostować twierdzenia przemawiające za tym, że to pokrzywdzony ponosi jakąkolwiek winę w całym zajściu, do którego doszło w dniu 8...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik