Relacje Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego nie należą do najlepszych, jednak małżonkowie starają się dogadywać ze względu na dobro dziecka. Niedawno aktor próbował spotkać się z synkiem, jednak po kilku minutach stania pod drzwiami, zrezygnowany odjechał. Mały Vini był w tym czasie z mamą na Mazurach, gdzie udali się na kilkudniowy odpoczynek. Tym razem Antoni Królikowski wybrał się na zakupy dla synka z okazji Dnia Dziecka.

Reklama

Antoni Królikowski kupił synkowi wyjątkowy prezent

Joanna Opozda i Antoni Królikowski kilka miesięcy temu po raz pierwszy zostali rodzicami, a niedługo później media obiegła informacja o ich rozstaniu. Małżonkowie nie komentują medialnych doniesień, jednak aktorka w pierwszym wywiadzie po porodzie dla magazynu "Party" przyznała, że sama wychowuje Vincenta. Kilka tygodni temu Joanna Opozda złożyła pozew o rozwód bez orzekania o winie. Byli partnerzy starali się dogadać w kwestii podziału opieki nad synkiem. Ostatnie wydarzenia spowodowały, że Antoni Królikowski zdecydował się na walkę o częstsze kontakty z synkiem. Jednym z powodów miała być sytuacja sprzed kilku dni, gdy Joanna Opozda wypoczywała z Vinim na Mazurach. Wówczas Antoni Królikowski pojawił się pod blokiem byłej partnerki, jednak nie udało mu się wejść do środka.

Zaraz po powrocie do Warszawy, Joanna Opozda zgodziła się na odwiedziny byłego partnera. Ten od razu wsiadł na swój skuter i ruszył w miasto w poszukiwaniu idealnego prezentu dla synka. W jednym ze sklepów z zabawkami wypatrzył pluszaka, który będzie świetnym towarzyszem wieczornego zasypiania.

Zobacz także: Antoni Królikowski nie mógł się zobaczyć z synem? Joanna Opozda odnosi się do sytuacji! [ZDJĘCIA]

Antoni Królikowski zdecydował się na sporych rozmiarów króliczka pluszowego. Po uśmiechu można wnioskować, że aktor jest bardzo dumny ze swojego wyboru. Gwiazdor szybko udał się do kasy, a później załatwił jeszcze kilka sprawunków na mieście, aby jak najszybciej spotkać się z Vincentem.

Zobacz także

Obładowany torbami Antoni Królikowski przyjechał na osiedle Joanny Opozdy. Mimo nieporozumienia aktor chce, aby matce jego dziecka oraz synkowi niczego nie brakowało. Gwiazdor zrobił rodzinie spore zakupy, aby Opozda nie musiała dźwigać ciężkich toreb.

Reklama

Zobacz także: Joanna Opozda pokazała nowe zdjęcie z synem. Fani: "Vini ma ogrom szczęścia"

Reklama
Reklama
Reklama