Antoni Królikowski u Kuby Wojewódzkiego
Instagram

Antoni Królikowski był gościem u Kuby Wojewódzkiego. Padło dwuznaczne pytanie o... Julię Wieniawę! Reakcja aktora bezcenna!

Antoni Królikowski u Kuby Wojewódzkiego
Instagram

Antoni Królikowski był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Oczywiście showman nie odmówił sobie kłopotliwych pytań w stronę aktora, w tym dwuznacznego pytania o... Julię Wieniawę! Jak na nie zareagował Antoni Królikowski? Zobaczcie! 

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej kryminalnej przeszłości. W pewnym momencie załamał jej się głos...

Antoni Królikowski był gościem u Kuby Wojewódzkiego. Pojawiło się dwuznaczne pytanie o... Julię Wieniawę! Reakcja aktora bezcenna!

We wtorek 20. października na kanapie w programie u Kuby Wojewódzkiego zasiedli Antoni Królikowski i Krzysztof Czeczot. Na samym początku rozmowy showman wspomniał o spotkaniu Królikowskiego z Bartłomiejem Misiewiczem. Jak wiadomo aktor w filmie "Polityka" Patryka Vegi, zagrał postać Misiewicza. Jak Antek wspomina pierwsze spotkanie z politykiem? 

Nagle go zobaczyłem na żywo, nagle takie WOW. Może mi się dostać, jeśli koleś nie ma dystansu. A on podszedł, miło się przywitał i tyle. Skorzystaliśmy na jego historii. Powiem... jedna scena mu się nie podobała. Mnie by się nie podobało więcej - powiedział Antoni Królikowski. 

Nie zabrakło również pytań o nową produkcję Patryka Vegi, czyli filmu "Banksterzy", w której także występuje Antoni Królikowski. Młody aktor wciela się tam w jedną z głównych ról. Jednak jak wiadomo największe emocje fanów budzi temat miłości gwiazdora. Antoni Królikowski ma za sobą kilka głośnych romansów. Obecnie jest w związku z Joanną Opozdą, ale jeszcze niedawno był w relacji z Katarzyną Dąbrowską. Ale chyba najgłośniejszym romansem młodego aktora był jego związek z Julią Wieniawą

Gdy w studiu pojawił się Krzysztof Czeczot, z ust showmana padło dwuznaczne pytanie właśnie o Julię Wieniawę. Czeczot ostatnio brał udział w projekcie razem z młodą aktorką, polegającym na czytaniu "Lalki". Wtedy też Kuba Wojewódzki zdecydował się na pewną uszczypliwość w stronę Antoniego Królikowskiego. 

Antek, Ty kojarzysz "Lalkę"? Chyba niejedną nawet - powiedział rozbawiony showman. 

Aktor nic nie odpowiedział na to pytanie, a jedynie zaśmiał się i lekko zawstydzony, spuścił wzrok. Spodziewaliście się takiej reakcji?

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski zagrają w komedii romantycznej

Obecnie Antoni Królikowski jest w związku z Joanną Opozdą i wygląda na to, że tę dwójkę połączyło gorące uczucie! 

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na premierze filmu "Banksterzy"
ONS.pl

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51