Julia Wieniawa i Antek Królikowski Julia Wieniawa i Antek Królikowski na imprezie Julia Wieniawa i Antek Królikowski na wakacjach
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
EastNews
Miał dość?
1/4
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
EastNews

 

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się po ponad dwóch latach związku. Choć wydawało się, że są idealnie dobraną parą, ich drogi w pewnym momencie zaczęły się rozchodzić. Każde z nich skupiło się bowiem na własnej karierze. Antek Królikowski i Julia Wieniawa zaczęli mieć coraz mniej czasu dla siebie. Stąd też decyzja o rozstaniu. Para pożegnała się jednak w bardzo przyjaznej atmosferze. 

Antek Królikowski, po rozstaniu z Julią Wieniawą, postanowił wyjechać na Bali, gdzie oczyszcza ciało i umysł. Aktor poszedł o krok dalej i... Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Wiemy, dlaczego Julia Wieniawa rozstała się z Antkiem Królikowskim!

2/4
Instagram

 

Antek Królikowski, po trudach związanych z rozstaniem z Julią Wieniawą, zaszył się na Bali. Aktor obcuje tam z naturą. Przy okazji zdążył nawiązać już kilka nowych znajomości. W najnowszym wpisie na Instagramie Antek Królikowski wspomniał, że poznał "pomysłowe koleżanki z Polski". Aktor uznał, że na jakiś czas zawiesi swoją aktywność w internecie, aby maksymalnie skupić się na powrocie do równowagi psychicznej i fizycznej. 

 

- Jednocześnie postanowiłem pójść o krok dalej w swoim detoksie i porzucam na jakiś czas Instagram, żeby być bardziej tu i teraz.🙌 Mission impossible?😎Jak myślicie, jak długo wytrzymam bez insta? - czytamy w jego najnowszym wpisie.

3/4
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na imprezie
East News

 

Antek i Julia wciąż utrzymują przyjacielskie stosunki. Łączy ich między innymi wspólny pies, którego adoptowali ze schroniska. Na razie zgodnie dzielą się opieką nad Klasykiem. Czy w przyszłości też tak będzie? Czas pokaże?

4/4
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na wakacjach
East News

 

Myślicie, że powinni do siebie wrócić? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Antoni Królikowski