Antoni Królikowski z dziewczyną na premierze filmu "Polityka"
East News

Antek Królikowski zabrał dziewczynę na premierę filmu "Polityka". Jak wypadła Kasia?

Antoni Królikowski z dziewczyną na premierze filmu "Polityka"
East News

3 września odbyła się uroczysta premiera głośnego filmu Patryka Vegi pt. "Polityka". Obraz ten wzbudził sporo kontrowersji zanim jeszcze pojawił się w kinach. Wszystko przez jego tematykę. Vega tym razem wziął bowiem na warsztat polskich polityków. Reżyser nie miał dla nich litości. Pokazał wszystkie afery i skandale, które w ostatnich latach nie schodziły z pierwszych stron gazet.

Zobacz także: Jest oficjalny zwiastun "Polityki"! "Najbardziej kontrowersyjny obraz ostatnich dekad"

Jedną z głównych ról w "Polityce" zagrał Antek Królikowski. Aktor na premiere nowego dzieła Patryka Vegi zabrał ze sobą ukochaną dziewczynę. Jak prezentowała się Kasia? Czy oswoiła się już ze światem mediów? Zobaczcie poniżej!

Antek Królikowski z dziewczyną na premierze filmu "Polityka"

Antek Królikowski w filmie "Polityka" zagrał postać inspirowaną Bartłomiejem Misiewiczem. W trailerze można zobaczyć, że aktor świetnie się bawił odgrywając tę rolę. Z pewnością nie przejdzie ona bez echa. Podczas uroczystej premiery oklaskiwała go między innymi jego ukochana, Kasia. Para spotyka się od kilku miesięcy. To właśnie Kasia zajęła miejsce Julii Wieniawy u boku Antka Królikowskiego.

Dziewczyna nie jest związana z show-biznesem. Dlatego ten świat wciąż nieco ją peszy. Mimo wszystko Katarzyna nie odmówiła sobie przyjemności i pojawiła się na premierze "Polityki". Dziewczyna Antka Królikowskiego miała na sobie elegancką sukienkę w bladoróżowym kolorze, do której dobrała czarną torebkę i sandałki. Delikatny makijaż oraz naturalna fryzura dopełniły całości. 

Antek Królikowski postawił zaś na elegancki czarny garnitur i białą koszulę. Całość przełamał białymi sneakersami, co dodało jego stylizacji chłopięcego sznytu. 

Jak wam się podoba stylizacja Kasi? Myślicie, że zdołała się już oswoić z show-biznesem?

Antoni Królikowski z dziewczyną na premierze filmu "Polityka"
East News

Antek Królikowski jest jedną z głównych gwiazd w filmie Patryka Vegi. Aktor podczas premiery był w świetnym humorze i z chęcią pozował do zdjęć

Antoni Królikowski na premierze filmu "Polityka"
East News

 

Więcej na temat Antoni Królikowski
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43