Antoni Królikowski z dziewczyną na premierze filmu "Polityka"
East News

Antek Królikowski zabrał dziewczynę na premierę filmu "Polityka". Jak wypadła Kasia?

Antoni Królikowski z dziewczyną na premierze filmu "Polityka"
East News

3 września odbyła się uroczysta premiera głośnego filmu Patryka Vegi pt. "Polityka". Obraz ten wzbudził sporo kontrowersji zanim jeszcze pojawił się w kinach. Wszystko przez jego tematykę. Vega tym razem wziął bowiem na warsztat polskich polityków. Reżyser nie miał dla nich litości. Pokazał wszystkie afery i skandale, które w ostatnich latach nie schodziły z pierwszych stron gazet.

Zobacz także: Jest oficjalny zwiastun "Polityki"! "Najbardziej kontrowersyjny obraz ostatnich dekad"

Jedną z głównych ról w "Polityce" zagrał Antek Królikowski. Aktor na premiere nowego dzieła Patryka Vegi zabrał ze sobą ukochaną dziewczynę. Jak prezentowała się Kasia? Czy oswoiła się już ze światem mediów? Zobaczcie poniżej!

Antek Królikowski z dziewczyną na premierze filmu "Polityka"

Antek Królikowski w filmie "Polityka" zagrał postać inspirowaną Bartłomiejem Misiewiczem. W trailerze można zobaczyć, że aktor świetnie się bawił odgrywając tę rolę. Z pewnością nie przejdzie ona bez echa. Podczas uroczystej premiery oklaskiwała go między innymi jego ukochana, Kasia. Para spotyka się od kilku miesięcy. To właśnie Kasia zajęła miejsce Julii Wieniawy u boku Antka Królikowskiego.

Dziewczyna nie jest związana z show-biznesem. Dlatego ten świat wciąż nieco ją peszy. Mimo wszystko Katarzyna nie odmówiła sobie przyjemności i pojawiła się na premierze "Polityki". Dziewczyna Antka Królikowskiego miała na sobie elegancką sukienkę w bladoróżowym kolorze, do której dobrała czarną torebkę i sandałki. Delikatny makijaż oraz naturalna fryzura dopełniły całości. 

Antek Królikowski postawił zaś na elegancki czarny garnitur i białą koszulę. Całość przełamał białymi sneakersami, co dodało jego stylizacji chłopięcego sznytu. 

Jak wam się podoba stylizacja Kasi? Myślicie, że zdołała się już oswoić z show-biznesem?

Antoni Królikowski z dziewczyną na premierze filmu
East News

Antek Królikowski jest jedną z głównych gwiazd w filmie Patryka Vegi. Aktor podczas premiery był w świetnym humorze i z chęcią pozował do zdjęć

Antoni Królikowski na premierze filmu
East News

 

Więcej na temat Antoni Królikowski
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47