Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Milena Fleter Fotografia

Anna z "Rolnik szuka żony" w hitowym futerku z sieciówki. Wiemy, gdzie kupić identyczne!

Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Milena Fleter Fotografia

Anna z "Rolnik szuka żony", która w programie poznała Jakuba, stała się jedną z ulubionych uczestniczek hitu TVP 1. Mimo że emisja odcinków "Rolnika" już się zakończyła, fanki Ani i Jakuba śledzą ich dalsze losy i bardzo im dopingują (my oczywiście również!). Ania w programie została okrzyknięta nie tylko najmilszą, ale i najlepiej ubraną uczestniczką. Nic w tym dziwnego - jej looki były szeroko komentowane w mediach społecznościowych, a fanki dopytywała gdzie można kupić jej ubrania, w których pojawiła się w programie. Tym razem stało się tak samo!

Ania podzieliła się na swoim Instagramie romantycznymi zdjęciami z Jakubem, na których pozuje w uroczym futerku z dużym puchatym kołnierzem, w stylu "miś". Co ciekawe, w bardzo podobnym modelu zakochała się Małgorzata Socha.

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" założyła hitowy garnitur w kratę na świąteczny odcinek! Wiemy, gdzie kupić taki sam

Futerko Ani stało się hitem. Identyczne możecie znaleźć w sieciówkach takich jak: H&M, Zara czy Reserved.

Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Milena Fleter Fotografia

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn)

Looki Ani z "Rolnik szuka żony" są często komentowane. Z pewnością pamiętacie jej sukienkę, którą założyła na jedną z pierwszych randek z Jakubem.

Anna z Rolnik szuka żony w beżowej sukience maxi

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08