Anna Wendzikowska zorganizowała baby shower
Akpa
Newsy

Wendzikowska zorganizowała baby shower. Na imprezie pojawiły się gwiazdy

Zaprosiła najbliższe przyjaciółki

Polski show-biznes przeżywał ostatnio prawdziwe baby boom. Na świecie swoje maleństwa powitały już Małgorzata Kożuchowska, a ostatnio Katarzyna Zielińska. W ten weekend urodziła również Aleksandra Kisio, a na sam koniec pozostała Anna Wendzikowska, która spodziewa się córeczki. Zobacz: Wendzikowska skorzysta z pomocy niani. Będzie pilnować jej w domu

Dziennikarka z okazji, że niedługo zostanie mamą zorganizowała przyjęcie na cześć maleństwa, tzw. "baby shower". Przyszłą mamę odwiedziły najlepsze przyjaciółki, a także kuzynka, Malwina Wędzikowska. Pojawiły się: Ewelina Rydzyńska i psycholożka Maria Rotkiel ze swoim malutkim synkiem.

Prezenterka została obdarowana prezentami i cennymi radami, które z pewnością ułatwią jej połączenie obowiązków zawodowych z domowymi.
Wszystkie panie były w doskonałych humorach, a Wendzikowska wygląda kwitnąco.

Jak się bawiły?

Zobacz: Sławna psycholożka pokazała synka. Chłopiec ma już pół roku
 
 

Ciężarna Wendzikowska w dresie:

Anna Wendzikowska chwali się wyprawką
Instagram
Newsy
Wendzikowska tuż przed porodem chwali się wyprawką. Fanki zwróciły uwagę na drogi gadżet
Rzeczywiście potrzebny młodej mamie?

Początek tego roku zapowiada się niezwykle ciekawie. Już dwie gwiazdy w pierwszych tygodniach powitały na świecie swoje maleństwa. Do Katarzyny Zielińskiej i Aleksandry Kisio dołączyła właśnie Ola Szwed . Zobacz:  Ola Szwed urodziła! Znamy płeć dziecka gwiazdy Na sam koniec została Anna Wendzikowska , która chętnie dokumentuje przebieg swojej ciąży. Ostatnio zorganizowała nawet baby shower dla swoich przyjaciółek, na którym świetnie się bawiły, a przy okazji maleństwo otrzymało kilka prezentów. Dziennikarka do porodu ma już niewiele czasu, a na Instagramie pochwaliła się dużym brzuszkiem i wyprawką dla potomka. Fanki zwróciły uwagę na drogi gadżet, jakim jest podgrzewacz do chusteczek. Jak widać przyszła mama zadbała o każdy detal. Czy ma już wszystko? Zobacz:  Wendzikowska zorganizowała baby shower. Na imprezie pojawiły się gwiazdy     Ciężarna Wendzikowska w dresie:

Kuba Wojewódzki o ciąży Anny Wendzikowskiej
ONS
Newsy
Wojewódzki skomentował ciężarną Wendzikowską. Nie będzie zadowolona z takiej oceny
Kuba jak zawsze ostro

Baby boom w polskim show-biznesie nadal trwa. Co prawda najgłośniejsza ciąża, Małgorzaty Kożuchowskiej , została już rozwiązana , ale przed nami jeszcze kilka porodów. Ostatnio na świat przyszło także potomstwo Natalii Lesz i Ady Fijał . Na szczęśliwe rozwiązanie czeka również dziennikarka "Dzień Dobry TVN" Anna Wendzikowska . Zobacz: Wendzikowska zdradziła płeć dziecka. Wybrała już nawet imiona Reporterka na początku starała się ukrywać błogosławiony stan, ale gdy już brzuszek zaczął być coraz bardziej widoczny chętnie zaczęła chwalić się swoimi ciążowymi krągłościami. Na medialnych imprezach również coraz częściej podkreśla swoje kształty, a jej profile społecznościowe zalewa fala zdjęć. Oczywiście nie umknęło to uwadze zawsze czujnemu Kubie Wojewódzkiemu , który skomentował aktyność Wendzikowskiej w swoim felietonie w "Polityce": Anna Wendzikowska, niegdyś ponętna aktorka, a obecnie nie mniej ponętna dziennikarka, nie ustaje w informowaniu nas o etapach swego życia intymnego. Zaczęło się od bolesnych miesiączek, poprzez kolejne etapy ciąży, a na imionach dla dzieci skończywszy. Czy tylko ja mam wrażenie, że jej ciąża zaczyna być popularniejsza od niej? Zobacz: Anna Wendzikowska wyeksponowała ciążowy brzuszek na imprezie Flesza Ciężarna Wendzikowska we Włoszech:

Maria Rotkiel jest w ciąży. Ciężarna Maria Rotkiel. Kim jest Maria Rotkiel
ONS
Newsy
Ciąże ogarnęły show-biznes. Wkrótce urodzi kolejna gwiazda
Zdradziła płeć dziecka i pokazała ciążowy brzuszek

Maria Rotkiel to chyba najbardziej znana psycholożka, którą mamy okazję widzieć w telewizji. Rotkiel wypowiadała się jako ekspert przede wszystkim w "Dzień Dobry TVN", choć udzielała się również przy okazji innych projektów. W wywiadach często podkreślała, że czuje się kobietą wyzwoloną, śmiało wypowiadała się też o seksie. Ostatnio mogliśmy podziwiać ją na szklanym ekranie nieco rzadziej, a wszystko za sprawą... ciąży. Okazuje się, że psycholożka spodziewa się dziecka i przez kilka miesięcy udało się jej ukryć zaawansowaną już ciążę. Wszystko wyszło na jaw przy okazji nagrań do nowego programu "Nowy dzień z Polsat News", na którym Rotkiel pojawiła się w dopasowanej niebieskiej kreacji, która idealnie opinała jej ciążowe kształty. Przy okazji Maria wyjawiła, jakiej płci jest dziecko i na kiedy planowane jest rozwiązanie.   Rozwiązanie już w lutym. Będzie chłopak - nie kryła szczęścia w rozmowie z Polsat News. Gratulujemy przyszłej mamie! Zobacz: Gardias pokazała pokój dla córeczki Ciężarna Kasia Cichopek podczas warsztatów dla młodych mam:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner