Film z Dakotą Johnson "Jak to robią single" jest już tydzień w kinach i nawet nieźle sobie radzi. Komedia miała 90 tys. widzów. O czym opowiada? O dziewczynie, którą rzucił chłopak i musi nauczyć się jak żyć jako singielka. Nauczycielką zostaje jej koleżanka z pracy, która zagrała Rebel Wilson. Anna Wendzikowska dostała możliwość przepytania gwiazd filmu, jak sobie radzą z nagością na planie filmowym, bo w tej komedii było sporo odważnych scen. Leslie Mann powiedziała wprost, że ona je lubi.

Reklama

- Ja to lubię i to bardzo. Bo jestem zamężna od długiego czasu, więc jest to dla mnie usprawiedliwiona okazja do zabawienia się z kimś innym - przyznała aktorka.

- Jest duża różnica między sceną pocałunku i nagim ujęciem. I sceny nagości też są różne, kiedy jest śmieszna scena, kiedy wszyscy widzą twój tyłek, kontra hardkorowa scena sexu - opowiedziała Wendzikowskiej Alison Brie.

Za to Rebel Wilson przyznała, że ona nigdy jeszcze nie występowała nago przed kamerą.

U nas zapowiedź programu Anny Wendzikowskiej "Ania pyta", a całość wywiadu do obejrzenia 19.02 (piątek) o 17.30 na TVN Fabuła. Będziecie oglądać?

Zobacz także

Zobacz także: Córeczka Anny Wendzikowskiej ma już rok! Zobaczcie zdjęcia z jej urodzin. Co za stylizacja!

Zobacz zwiastun filmu "Jak to robią single".

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama