Rafał Brzozowski w zeszłym roku wykorzystał doskonale swoje 5 minut popularności jakie dała mu pierwsza edycja "The Voice of Poland". Tuż po zakończeniu show wydał swój pierwszy singiel "Tak Blisko", który stał się wielkim przebojem zeszłego lata. Pomimo spektakularnego komercyjnego sukcesu o życiu prywatnym wokalisty ciągle wiadomo niewiele.

Reklama

Brzozowski ma tysiące fanek, które uwielbiają jego wpadające w ucho piosenki. Jednak dla wszystkich zadłużonych w nim dziewczyn mamy zła wiadomość. Serce Rafała jest ponownie zajęte.

"Twoje Imperium" opublikowało dzisiaj zdjęcia wokalisty z partnerką z nadbałtyckiej plaży. Piosenkarz spotyka się aktualnie z piękną i długonogą blondynką. Na razie nie wiadomo kim jest wybranka serca Brzozowskiego, ale znajomi Rafała potwierdzają, że jest to coś poważnego.

- Rafał rzeczywiście ma nową dziewczynę. Poznali się niedawno, coś zaiskrzyło i teraz spotykają się już na poważnie - mówią "Twojemu Imperium" osoby z otoczenia piosenkarza.

Przypomnijmy, że wcześniejszą partnerką Brzozowskiego była Małgorzata Mikulik, obecna menadżerka Radosława Majdana. Zobacz: Wiemy kim jest "nowa dziewczyna" Majdana

(skan "Twoje Imperium")

(fot. "Twoje Imperium")

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama