Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Anna Przybylska boi się paparazzi
ONS
Newsy

Przybylska w programie Lisa: Nie odpuszczę, to jakaś medialna orgia!

Aktorka oficjalnie o chorobie

Od kilku tygodni Anna Przybylska bardzo głośno i dobitnie manifestuje swoje niezadowolenie z faktu, iż jest pod ciągłym obstrzałem paparazzi, którzy jej zdaniem zbyt mocno ingerują w jej prywatność. Aktorka znalazła na to sposób, który konsekwentnie realizuje. Przypomnijmy: Przybylska grozi paparazzi: Będę wysyłać na policję. Uważajcie!

Przybylska gościła dziś w programie "Tomasz Lis Na Żywo" i zapowiedziała, że nie odpuści walki z natrętnymi fotoreporterami. Aktorka twierdzi, że zebrała już taki materiał dowodowy przeciwko paparazzi, że może podać ich do sądu o nękanie i zamierza to zrobić.

To jakaś medialna orgia. Nie rozumiem, dlaczego tak za mną łażą - nie jestem teraz aktywną aktorką, ani tym bardziej celebrytką. Prowadzę zwykłe życie, a oni stoją pod moim domem dzień w dzień. Stoją pod szkołą, dzieci się boją... Są wobec mnie agresywni, wulgarni, prowokują mnie - mam już tyle nagrań, że idę do sądu, bo to są dowody o nękanie mnie. Co do filmików na Instagramie to nikt jeszcze nie podał mnie do sądu, nikt tego nie zgłosił. Jak czują urazę to zapraszam do sądu. Moje życie wyglądało jak polowanie na zwierzynę, to mnie przeraża. Tu nie chodzi o fotografię, tu chodzi o upodlenie mnie - wyznała zdenerwowana.


Gwiazda odniosła się również do spekulacji o swoim stanie zdrowia:

Nie będę wypowiadać się na temat choroby, bo byłabym niekonsekwentna. Media dużo sobie na ten temat wymyśliły - ucięła krótko.

Oglądaliście Annę Przybylską u Tomasza Lisa? Myślicie, że aktorka ma szansę na wygranie tej "wojny"?

Zobacz: Przybylska przyłapała paparazzi: Stoisz pod szkołą, jesteś pedofilem?

Anna Przybylska u fryzjera rozjaśnia włosy:

Anna Przybylska w TVN24
www.tvn24.pl
Newsy
Przybylska grozi paparazzi: Będę wysyłać na policję. Uważajcie!
Aktorka tłumaczy nagrywanie fotoreporterów

Anna Przybylska wobec zbyt dużego zainteresowanie mediów jej życiem i nękaniem paparazzi jej rodziny postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Nagrywa natrętnych fotoreporterów, a potem publikuje w internecie. Przypomnijmy: Przybylska kompromituje paparazzi: Nie wyciągaj aparatu, won! Gwiazda udzieliła wczoraj wywiadu stacji TVN, w którym skomentowała wrzawę wokół własnej osoby i coraz wyraźniejszy konflikt między nią a paparazzi. Aktorka wyjaśnia, że nagrywa fotoreporterów, żeby pokazać im, jak sama się czuje, gdy jest przez nich atakowana. Żeby poczuli jak to jest, kiedy jest się nagle zaatakowanym. Kiedy bez twojej zgody ktoś ci robi zdjęcia i bez twojej zgody je publikuje - wyznała w rozmowie ze stacją. Przybylska podkreśla też, że paparazzi z jej rodzinnego miasta są szczególnie uciążliwi, a ich zachowanie zakrawa już o nękanie. Zapowiada też, że będzie dalej dokumentować i zgłaszać policji każdego, kto będzie naruszał jej prywatność. To, co robią ci trójmiejscy, chamscy i nieznośni paparazzi, stojąc godzinami pod moim domem, śledząc mnie, czekając pod szkołą moich dzieci, to naginanie artykułu 190a kodeksu karnego o nękaniu. Ja sobie na to nie pozwolę. Każdego, który będzie naruszał moją prywatność, będzie okradał mnie, będzie próbował mi ubliżyć, będę dokumentować, nakręcać i regularnie będę te dokumenty wysyłała na komisariat. Także uważajcie! - ostrzega. Myślicie, że ma szansę w starciu z bezlitosnymi paparazzi? Zobacz: Przybylska przyłapała paparazzi: Stoisz pod szkołą, jesteś pedofilem? Przybylska na Instagramie:

Anna Przybylska pozywa paparazzi
Instagram
Newsy
Przybylska o wojnie z paparazzi: To nie jest moja gwiazdorska histeria
Zmienili jej życie w piekło?

Początek tygodnia znów należy do Anny Przybylskiej . Aktorka udzieliła głośnego wywiadu "Gali", w którym po raz pierwszy opowiedziała o ostatnich dramatycznych wydarzeniach z jej życia. Odniosła się m.in. do doniesień o jej ciężkiej chorobie. Przypomnijmy: "Choroba mnie zaskoczyła. Przede mną długa droga" Drugą kwestią poruszoną w wywiadzie jest oczywiście temat paparazzi, którzy od dawna nękają Przybylską. Anna kilka miesięcy temu rozpoczęła z nimi otwartą wojnę - nagrywała ich i filmiki publikowała na Instagramie, składała też doniesienia na policję i do sądu. W związku z tym, że wsadziłam kij w mrowisko, nagle zyskałam wrogów. Bo mam czelność sprzeciwić się organizowaniu rozrywki moim kosztem. Co ciekawe, nikt nie ma pretensji do paparazzich starających się wtargnąć na porodówkę i zrobić mi zdjęcie w zakrwawionej piżamie albo na oddział pooperacyjny chirurgii, szarpiąc się z moim partnerem, który próbuje ich zatrzymać. Wymierzają we mnie lufę aparatu pod moim własnym domem, mówiąc: "Mam na ciebie zlecenie". Dla mnie to jest współczesna mafia - relacjonuje. Do tej pory gwiazda nie odnosiła większych sukcesów w wojnie z fotoreporterami na polu prawnym, ponieważ nie istniał żaden przepis, który regulowałby kwestię prywatności osób publicznych. Teraz jednak za sprawą nowego paragrafu pojawiła się nadzieja i Przybylska skierowała już wniosek do prokuratury i postępowanie jest w toku. Ja nigdy się na to nie godziłam. Już przestałam liczyć, ile razy byłam na komisariacie. Zakładałam sprawy, które przegrywałam, bo zeznania o tym, że ktoś mnie i moją rodzinę śledzi, nęka, zakłóca spokój, okazały się niewystarczające. Nie było jeszcze wtedy w polskim prawie artykułu, który by ścigał za takie przestępstwa. Ale teraz jest. I właśnie dzięki temu, że mamy już artykuł 190a o uporczywym nękaniu,...

Karolina Korwin Piotrowska radzi Annie Przybylskiej
ONS
Newsy
Korwin o Przybylskiej: Sama może zrobić niewiele
Dziennikarka oceniła szanse na wygraną w sądzie

Walka Anny Przybylskiej z paparazzi nabiera rumieńców. Gwiazda regularnie na swój Instagram wrzuca zdjęcia i filmy, na których uwiecznia koczujących pod jej domem czy szkołą dzieci "kolekcjonerów wrażeń" . Taki obrót sprawy spowodował, że w mediach rozpoczęła się głośna dyskusja na temat granicy prywatności gwiazd. W dyskusję zaangażowały się ludzie mediów, którzy w większości stoją po stronie aktorki. Teraz swój głos w temacie wyraziła Karolina Korwin Piotrowska , która w cotygodniowej rubryce na łamach "Wprost" realnie oceniła szanse Przybylskiej na wygraną w tym pojedynku. Zobacz: "Idź do sądu!" - Mamy paparazzich, którzy szukają sensacji, ale mamy też zlecających im pracę naczelnych pism i dziennikarzy prasy kolorowej, którzy licytują między sobą zaaferowani, jak bardzo chora jest Przybylska, czy schudła, ile będzie żyła i czy to prawda, że jest ktoś, kto proponuje do sprzedaży mediom wyniki jej badań... Na tym tle walka Przybylskiej o prawo do prywatności nie dziwi. Przeraża to, że prawo staje po stronie paparazzich, którzy mogą, jeśli im się zechce pozwać ją do sądu za bezprawne upublicznianie wizerunku. Karolina sugeruje, że walka z paparazzi jest jak walka z wiatrakami: - Emocje Przybylskiej ich nie obchodzą, jest dla nich "ryjem", niczym więcej. Ona sama może zrobić niewiele, bo jest osobą publiczną. Przez lata celebryci przesuwali granicę prywatności. Może walka Przybylskiej o szacunek się uda, ale pamiętajmy, że wtedy kiedy ona broni swojego terytorium, jej koleżanki ustawiają się z rodziną z paparazzi, aby zareklamować klinikę, wózek czy pieluchy. Przypomnijmy, że dzisiaj Anna Przybylska będzie gościem w programie Tomasza Lisa. Czy tego typu dyskusje i walka z paparazzi ma waszym zdaniem sens? Zobacz: Pierwsze zdjęcia paparazzi Sochy z córką Anna Przybylska na Instagramie apeluje do...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner