Anna Przybylska pytanie na śniadanie Anna Przybylska pytanie na śniadanie Anna Przybylska Anna Przybylska Anna Przybylska
Anna Przybylska pytanie na śniadanie
Zobacz nagranie z tego odcinka!
1/5
Anna Przybylska pytanie na śniadanie

 

Każdy fan Anny Przybylskiej doskonale pamięta moment premiery filmu "Sęp" w 2013 roku, w którym jego idolka zagrała główną rolę u boku Michała Żebrowskiego. Dzień po premierze Anna Przybylska pojawiła się w studiu "Pytania na Śniadanie". Aktorka wystąpiła przed kamerami... w okularach przeciwsłonecznych.

Jej menadżerka była w szoku, prowadzący nie kryli zaskoczenia. Dlaczego Anna Przybylska zdecydowała się nie zdejmować okularów? Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: KATARZYNA BUJAKIEWICZ ZDRADZIŁA, JAK WYGLĄDAŁA JEJ PRZYJAŹŃ Z ANIĄ PRZYBYLSKĄ I POWIEDZIAŁA, CO JEJ OBIECAŁA PRZED ŚMIERCIĄ

2/5
Anna Przybylska pytanie na śniadanie

 

Anna Przybylska i Michał Żebrowski zasiadli na kanapie w "Pytaniu na Śniadanie", a wygląd aktorki zdzwił prowadzących - Marzenę Rogalską i Łukasza Nowickiego. 

– Są z nami Anna Przybylska... – zaczyna prowadząca rozmowę Marzena Rogalska.

 

– Nie mamy pewności – dodaje Łukasz Nowicki. 

 

Anna Przybylska nie próbowała ukrywać, że jej stan nie pozwolił jej zdjąć okularów z twarzy. Co się z nią działo? 

 

Zobacz: BLISCY WSPOMINAJĄ ANIĘ PRZYBYLSKĄ W JEJ BIOGRAFII. KOLEJNE TAJEMNICE SĄ UJAWNIANE

3/5
Anna Przybylska
East News

 

Anna Przybylska zdradziła prowadzącym, że poprzedniego dnia świętowała premierę filmu, sugerując, że nie wygląda korzystnie po imprezie - stąd duże okulary.

- Jestem w gwiazdorskim wydaniu. Wczoraj świętowaliśmy premierę, dziś film wchodzi do kin - powiedziała Ania.

 

Zobaczcie:

 

 

Zobacz: Na tych zdjęciach Oliwia Bieniuk wygląda dokładnie jak Ania Przybylska! ZOBACZ! 

4/5
Anna Przybylska
ONS

 

Menadżerka Anny Przybylskiej, Małgorzata Rudowska, w biografii "Ania" wspominała jej występ w programie. Nie ukrywała, że była wściekła na aktorkę!

– Myślałam, że ją zabiję . Kładłam Ance do głowy, że nazajutrz z samego rana musi, choćby nie wiem co, po prostu musi iść do Pytania na śniadanie. Sama wieczorem wracałam do Gdyni. Rano włączyłam telewizor, by sprawdzić, czy dotarła. Kiedy zobaczyłam ją w tych ciemnych okularach, myślałam, że się przewrócę. Podobno Anka na fotelu u charakteryzatorek założyła te okulary i mówi: „Pudrujcie tylko naokoło”. Myślałam, że będzie afera, ale jakoś rozeszło się po kościach

 

Zobacz: Jakie było ostatnie życzenie Ani Przybylskiej przed śmiercią? "Zamartwiała się tylko tym" 

5/5
Anna Przybylska
ONS.pl

 

Małgorzata Rudowska przyznała również, że prawdopodobnie Anna Przybylska już w tamtym momencie była chora. Czyżby pod okularami chciała ukryć pierwsze oznaki choroby?

 

Zobacz: Która polska aktorka mogłaby zagrać Annę Przybylską? Głosuj w naszym PLEBISCYCIE

Więcej na temat Anna Przybylska