Anna Przybylska w Pytaniu na śniadanie w okularach przeciwsłonecznych

Menadżerka Przybylskiej wspomina wizytę aktorki w PNŚ: "Jak zobaczyłam ją w tych ciemnych okularach, myślałam, że się przewrócę"

Anna Przybylska w Pytaniu na śniadanie w okularach przeciwsłonecznych

Już 27 września ukaże się książka "Ania", biografia Ani Przybylskiej. Choć premiera dopiero za kilka dni, w sieci codziennie pojawiają się nowe fragmenty książki o aktorce, w której jej bliscy wspominają ją. Jeden z fragmentów książki dotyczy premiery filmu "Sęp", która odbyła się w 2013 roku w Złotych Tarasach. Paparazzi nie dawali Ani Przybylskiej spokoju i nawet już po części oficjalnej, chodzili za nią i robili jej zdjęcia. Ania była bardzo zła i prosiła ich, żeby dali jej już spokój. Dzień później już w nieco lepszym humorze pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie". Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie okulary przeciwsłoneczne, które aktorka zdecydowała się założyć...

ZOBACZ: Mama Ani Przybylskiej o ślubie córki z Dominikiem Zygrą: "Nie było nas stać na wesele". Jak wyglądała uroczystość?

 

Anna Przybylska w Pytaniu na śniadanie w 2013 roku

– Są z nami Anna Przybylska... – zaczyna prowadząca rozmowę Marzena Rogalska.


– Nie mamy pewności – dodaje Łukasz Nowicki. 


- Jestem w gwiazdorskim wydaniu. Wczoraj świętowaliśmy premierę, dziś film wchodzi do kin - mówi Ania.

 

Menadżerka aktorki, Małgorzata Rudowska w biografii Ani wspomina ten wywiad, który bardzo przeżyła. 

– Myślałam, że ją zabiję . Kładłam Ance do głowy, że nazajutrz z samego rana musi, choćby nie wiem co, po prostu musi iść do Pytania na śniadanie. Sama wieczorem wracałam do Gdyni. Rano włączyłam telewizor, by sprawdzić, czy dotarła. Kiedy zobaczyłam ją w tych ciemnych okularach, myślałam, że się przewrócę. Podobno Anka na fotelu u charakteryzatorek założyła te okulary i mówi: „Pudrujcie tylko naokoło”. Myślałam, że będzie afera, ale jakoś rozeszło się po kościach - cytuje wypowiedź menadżerki aktorki viva.pl.

 

Jeszcze w innym wywiadzie Małgorzata Rudowska wspomniała, że podczas premiery i wizyty w PNŚ aktorka była bardzo zmęczona, a paparazzi nie dawali jej spokoju. "Prawdopodobnie była już wtedy chora", mówiła Rudowska w wywiadzie dla gazeta.pl.

ZOBACZ: Już od dawna podejrzewała chorobę. Śmiała się, że umrze młodo... 5 NOWYCH faktów o życiu Ani Przybylskiej

 

Anna Przybylska i Michał Żebrowski w Pytaniu na śniadanie 

 

Anna Przybylska i Michał Żebrowski promują film "Sęp"

Anna Przybylska i Michał Żebrowski w Pytaniu na śniadanie promują film Sęp

Anna Przybylska na premierze filmu Sęp

Anna Przybylska na premierze filmu
AKPA

Więcej na temat Anna Przybylska
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47