Powstała biografia Anny Przybylskiej
ONS

Powstała biografia Anny Przybylskiej! Kiedy książka trafi do sprzedaży? Mamy okładkę!

Powstała biografia Anny Przybylskiej
ONS

Powstała biografia Anny Przybylskiej! Już 27 września fani aktorki będą mogli kupić książkę, która została autoryzowana przez jej rodzinę. Autorami książki są dziennikarze trójmiejskiej "Gazety Wyborczej" :Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki. Biografia Anny Przybylskiej powstała za zgodą najbliższych gwiazdy.

Zobacz także: Piękny gest Jarosława Bieniuka! Na licytację przeznaczył wyjątkową rzecz związaną z Anią! Co takiego?

Okładka biografii Anny Przybylskiej

W książce znalazło się wiele wspomnień o aktorce. Najbliżsi Anny opowiadają o tym, jaka była i jak ją zapamiętali.

Spieszyła się momentami tak, jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć- opowiadają w książce bliscy Ani.

Mama Anny Przybylskiej nie ukrywa, że bardzo długo nie zgadzała się na wydanie książki o życiu jej córki. Teraz jednak zmieniła zdanie. Zrobiła to dla swoich wnuków...

Długo nie zgadzałam się na tę publikację, wszystko było jeszcze zbyt świeże. Raz jedyny udzieliłam wywiadu, który ukazał się w "Wysokich Obcasach". Po raz pierwszy pomyślałam wtedy, że może warto, by ludzie, którzy kochali moją córkę - a dowody tego uczucia spotykają mnie do dzisiaj - zachowali w pamięci obraz takiej Ani, jaką była naprawdę. Nie ten wykoślawiany w szukających często taniej sensacji mediach, ale prawdziwy. Taki, który mogą znać tylko najbliżsi. I że chciałabym móc taką książkę dać w prezencie wnukom. Biografia napisana przez Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego jest właśnie taka - przyznała Krystyna Przybylska. 

 

Zobaczcie, jak wygląda okładka biografii Anny Przybylskiej.

Zobacz także: „Kiedy patrzę na Szymona, widzę Anię”. TYLKO U NAS Jarosław Bieniuk o samotnym ojcostwie

Okładka biografii Anny Przybylskiej.

Biografia Anny Przybylskiej
mat. prasowe

Książka trafi do sprzedaży już we wrześniu.

Anna Przybylska
ONS

Więcej na temat Anna Przybylska
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49