Ostatnio w mediach pojawiły się niepokojące informacje, jakoby planowany film o Annie Przybylskiej miał nigdy nie ujrzeć światła dziennego (przeczytaj więcej: Film o Annie Przybylskiej jednak NIE powstanie?! Jarosław Bieniuk nie akceptuje scenariusza. Dlaczego?). Teraz wiemy, jaka jest prawda! Czy fani aktorki mogą liczyć na produkcję o historii jej życia?

Reklama

Prawda o filmie biograficznym Anny Przybylskiej

Jak informuje "Na żywo", medialne plotki nie mają nic wspólnego z prawdą. W tej sprawie wypowiedział się menadżer Jarosława Bieniuka.

- Wciąż trwają prace nad ostateczną wersją scenariusza. Jarek jest przez cały czas w kontakcie z producentami. Nie blokuje prac nad filmem - powiedział w rozmowie z tygodnikiem.

Przypomnijmy, że reżyserem filmu o Annie Przybylskiej jest Radosław Piwowarski, który od lat przyjaźnił się z Anną Przybylską i czuwał nad początkami jej kariery. Mama aktorki, Krystyna Przybylska, ma do niego duże zaufanie.

- Nie rozumiem, skąd te informacje. Mamy zaufanie do Radosława Piwowarskiego, reżysera filmu. Od początku prowadził Anię i dziś się przyjaźnimy. Na razie przygotował roboczy scenariusz, nad którym toczy się praca. Trwają też rozmowy z telewizją Polsat i dopiero czekamy na ich efekty - wyznała mama Ani Przybylskiej, Krystyna Przybylska.

Ostateczne decyzje nad kształtem filmu podejmują bliscy Ani Przybylskiej - jej siostra, mama oraz Jarosław Bieniuk z dziećmi. Czekacie na film o aktorce?

Zobacz także

Zobacz: Powstała pierwsza biografia Anny Przybylskiej. Kiedy trafi do sprzedaży?

Przeczytaj też: Dziś mija druga rocznica śmierci Ani Przybylskiej. Wspominamy naszą ikonę piękna. Zdjęcia

Film o Annie Przybylskiej jednak powstanie!

ONS

Reklama

Fani będą mogli poznać historię życia Ani Przybylskiej

AKPA
Reklama
Reklama
Reklama