Anna Popek, Basia Kurdej-Szatan

Anna Popek szczerze o Basi Kurdej-Szatan. Padły mocne słowa!

Anna Popek, Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan ostatnio budzi ogromne emocje. Jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie pokazuje zarówno odważne zdjęcia w bikini, jak i zachęca swoich fanów do udziału w protestach czy marszach. To nie wszystkim się podoba, więc aktorka jest narażona na hejt i krzywdzące plotki. Teraz jednak w jej obronie stanęła… Anna Popek!

 

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan zaangażowała się w bronienie sądów. Fani pytają: "Już panią zwolnili z TVP?!"

 

Anna Popek o Basi Kurdej-Szatan

 

Chyba nikt się nie spodziewał, że w obronie Basi Kurdej-Szatan stanie sama Anna Popek. Dziennikarka napisała na swoim profilu na Facebooku mnóstwo ciepłych słów o aktorce. Pochwaliła jej talent i osobowość. 

 

O pełnej wdzięku i zdolnej Kurdej-Szatan napisać, że nie ma talentu to brak rzetelności w opisywaniu świata. Niby to za co dostała Telekamerę, za to, że brak jej talentu i za brak docenienia? - napisała Anna Popek. - (…)  Chodzi mi o to, byśmy się tak gorliwie wszyscy nie krytykowali. Przecież przyjemniej jest żyć z życzliwymi ludźmi obok. No i jak pisał klasyk - "wnet i tak zginiemy w zupie". Wszystkich nas czeka ten sam koniec, więc może warto uprzyjemniać sobie życie nawzajem? - dodała dziennikarka.

 

 

Zgadzacie się z opinią Anny Popek?

 

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan straci pracę? NIE poprowadzi kolejnej edycji "The Voice of Poland"?

 

Przeczytaj też: POJEDYNEK na seksowne zdjęcia gwiazd "M jak Miłość" - Basia Kurdej-Szatan czy Katarzyna Cichopek? Która robi to lepiej? ;)

 

Anna Popek stanęła w obronie Basi Kurdej-Szatan

Anna Popek podczas gali

 

Basia Kurdej-Szatan musi się zmagać z krzywdzącymi plotkami i hejtem

Barbara Kurdej-Szatan
ONS

Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50