Anna Mucha w koszuli z H&M za 99 złotych
mat. pras.

Anna Mucha w koszuli z H&M w modne wzory. Zapłaciła za nią niewiele

Anna Mucha w koszuli z H&M za 99 złotych
mat. pras.

Gwiazdy uwielbiają błyszczeć. Zawsze starają się, aby ich stylizacje były oryginalne i modne. Czasem zamiast skupiać się na estetyce, ważniejsza jest dla nich metka. Najlepiej im drożej, tym lepiej. Na szczęście np. Monika Olejnik udowadnia, że spojrzenia wszystkich można przyciągnąć ubierając się nawet w sieciówkach, bo nie marka się liczy, a pomysł. Zobacz: Stylizacja Olejnik zaskoczyła wszystkich. Tym razem postawiła na sieciówkę

Na wielkie wyjścia czy pokazy mody zazwyczaj aktorki wybierają suknie od projektantów. Na co dzień jednak wolą zakładać niedrogie i wygodne ubrania, dlatego większość z nich nie stroni od projektów z sieciówek. Dowodem na to jest ostatnie wyjście Anny Muchy na premierę filmu "Asterix i Obelix: Osiedle Bogów", w którym aktorka dubbinguje jedną z postaci.

Na imprezie pojawiła się w klasycznych jeansach i koszuli, która skupiała całą uwagę swoimi kolorami i wzorami.
Jak się okazuje jest to model z najnowszej kolekcji H&M, który kosztuje zaledwie 99 zł, a może stanowić bazę wielu innych zestawów. 

Naszym zdaniem niedroga koszula zrobiła większy efekt niż drogi legendarny toczek Muchy. Zobacz: Mucha wydała 10 tysięcy na toczek?!
 

Mucha z ukochanym na premierze filmu "Wkręceni 2":

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Patrycja Markowska strajkowała w ważnej sprawie! "Gubimy się!"

zobacz 02:40