Anna Mucha o noszeniu szpilek w ciąży
ONS

Mucha tłumaczy się z noszenia wysokich szpilek w ciąży: Wyglądałam przepięknie. Chciałam udowodnić, że...

Anna Mucha o noszeniu szpilek w ciąży
ONS

Anna Mucha niedawno gościła w programie Magdy Mołek - "W roli głównej". Aktorka odpowiedziała tam bardzo szczerze na wiele pytań. Nie zabrakło też bardzo intymnych kwestii, a gwiazda pochwaliła się, kiedy straciła dziewictwo. Zobacz: Anna Mucha wzbudza kolejne kontrowersje. Pochwaliła się, kiedy straciła dziewictwo

Oczywiście nie mogło zabraknąć ciążowych tematów. Dziennikarka zapytała aktorkę, dlaczego tak mocno propagowała noszenie bardzo wysokich szpilek w błogosławionym stanie. Podkreślała również, że niewiele kobiet w ciąży decyduje się na podkreślanie swojej kobiecości w tym wyjątkowym okresie. Mucha bardzo chciała to zmienić i udowodnić, że z dużym brzuchem też można być seksowną:

Jak zaszłam w ciążę to miałam potrzebę wyglądania ładnie. Ja tak na co dzień to nie mam wcale takiej potrzeby, żeby wyglądać super ładnie. W związku z tym jak zaszłam w ciążę chciałam udowodnić wszystkim, że można wyglądać przepięknie i wyglądałam przepięknie. Miałam taką wewnętrzną potrzebę. Kiedy pojawiły się plotki, że ja się kiepsko czuje będąc w ciąży to wyszłam w butach na obcasach. Po to, żeby pokazać, że mogę być piękna, mogę być kobieca, świetnie się czuję i mogę pracować. 


Dobry sposób?

Zobacz: Korwin ujawnia kulisy dawnego wywiadu z Muchą: Na własnej skórze poznałam do czego jest zdolna
 
 

Anna Mucha z rozpiętym rozporkiem w telewizji:

Więcej na temat Anna Mucha Anna Mucha w ciąży
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33