Anna Mucha o pogrzebie Ani Przybylskiej
ONS
Newsy

Mocny wpis Muchy o pogrzebie Przybylskiej. Gwiazda ma jedną prośbę

Zdecydowany apel aktorki

Dziś po południu w Gdyni odbędzie się pogrzeb Ani Przybylskiej. Rodzina zmarłej o szczegółach uroczystości poinformowała na oficjalnej stronie internetowej aktorki, zastrzegając jednak, aby nie składać kondolencji i nie przynosić kwiatów. Zamiast tego, apelują o wpłaty na konto hospicjum, które Przybylska aktywnie wspierała. Przypomnijmy: Pogrzeb Przybylskiej w czwartek. Rodzina podała plan ceremonii

Doświadczając od dawna ogromnego zainteresowania mediów i nieustannej obecności paparazzi, najbliżsi gwiazdy zaapelowali również o nie robienie zdjęć podczas ceremonii pogrzebowej. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać też Anna Mucha, która na swoim blogu pisze m.in. o tym, że fotoreporterzy już koczują pod domem rodziny Przybylskiej. Prosi więc czytelników, aby nie wspierali gazet, które opublikują zdjęcia z pogrzebu aktorki.
 

Jutro pogrzeb ... Od poniedziałku przed domem Ani koczują paparazzi. Czekają. Może Jarek wyjdzie... Może dzieci... Ależ to byłby wspaniały materiał! Takie zapłakane „ryje” (to nie moje określenie! Tak „pieszczotliwie” paparuchy nazywają osoby popularne, warte „ustrzelenia”). To wszystko, co tam się dzieje jest ich sprawą głęboko prywatną i intymną. Pozwólmy im przeżywać ból w spokoju. I dlatego prosze Cię, Czytelniku! Jeśli nawet wydaje Ci się, że nie masz wpływu na świat, Jeśli wydaje Ci się, że inni i tak będą robić swoje, a paparazzi i tak będą polować na zdjęcie... Proszę, nie kupuj gazety z „ekskluzywnym materiałem z pogrzebu". Nie klikaj na Pudlu opisu, jak Mąż i Dzieci płaczą... Nie nakręcaj całej tej kloacznej machiny! - apeluje.


Rok temu konflikt na linii Anna Przybylska - paparazzi był jednym z najgłośniejszych od lat. Ostatecznie aktorka nie wygrała sprawy w sądzie, ale częstotliwość publikacji jej zdjęć wyraźnie spadła.

Zobacz: Mieszkańcy Trójmiasta żegnają Annę Przybylską. Fani wpisują się do księgi kondolencyjnej

Anna Mucha na Elle Style Awards 2014

 

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Annę Muchę
Akpa/ONS
Newsy
Korwin ostro skomentowała apel Muchy: Nagle nie lubi paparazzi
Dziennikarka nie oszczędziła Anny

Dziś po południu w Gdyni odbędzie się pogrzeb Anny Przybylskiej . Rodzina aktorki w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na jej stronie internetowej poinformowała o szczegółach ceremonii, apelując również o uszanowanie ich prywatności i nie robienie zdjęć w trakcie uroczystości. Podobny apel wystosowała też Anna Mucha , która nawołuje do bojkotu mediów, które zdecydują się na publikację takich fotografii. Przypomnijmy: Mocny wpis Muchy o pogrzebie Przybylskiej. Gwiazda ma jedną prośbę Apel aktorki poparli internauci i inne gwiazdy, m.in. Kayah . Ustosunkowała się do niego również Karolina Korwin Piotrowska , która udostępniła na swoim profilu specjalny fanpejdż popierający bojkot mediów publikujących zdjęcia z pogrzebu Przybylskiej. Twierdzi jednak, że zabawny jest fakt, iż strona ta cytuje tekst Muchy, która "latami ustawiała się z paparazzi". Dodaje również, iż pogrzeb Ani to test nie tylko dla mediów, ale również odbiorców.   W sumie to zabawne- bo linkują do tekstu celebrytki, która latami ustawiała się z paparazzi pokazując a to wózek, a to samochód danej marki, a to inne dobra...a teraz nagle panów z aparatami, dzięki którym nieźle żyje- nie lubi . z drugiej strony- ten pogrzeb to test na media i na nas- czy będziemy twardzi i nie klikniemy w link ze zdjęciami z pogrzebu czy jako typowy Polak-hipokryta, bedziemy jęczeć, ze naruszono prywatnośc ale sobie klikniemy? Czas pokaże - napisała Korwin. Myślicie, że Mucha jej odpowie? Zobacz: Lekarz Przybylskiej tłumaczy się z opowiadania o jej chorobie. Głos zabrali też etycy Anna Mucha na ostatniej imprezie:

Pogrzeb Ani Przybylskiej. Zdjęcia z pogrzebu Anny Przybylskiej
ONS
Newsy
Dziś pogrzeb Anny Przybylskiej. Żegna ją ponad 5 tysięcy osób
Taką ją zapamiętamy

Dziś o godzinie 13:00 rozpoczęły się w Gdyni uroczystości pogrzebowe Anny Przybylskiej . O szczegółach ceremonii poinformowała na oficjalnej stronie internetowej rodzina zmarłej. Najbliżsi aktorki zaapelowali też o nie przynoszenie kwiatów i nie robienie zdjęć podczas pogrzebu, co spotkało się z poparciem kilku osób publicznych. Przypomnijmy: Mocny wpis Muchy o pogrzebie Przybylskiej. Gwiazda ma jedną prośbę Na miejscu od poniedziałku koczują paparazzi, którzy nie przychylili się do prośby rodziny. Można więc spodziewać się, że zdjęcia z pogrzebu gwiazdy trafią do kilku poczytnych tytułów. W tym miejscu chcielibyśmy zapewnić, że redakcja AfterParty.pl zamierza uszanować apel najbliższych Ani Przybylskiej i nie opublikuje żadnych fotografii z uroczystości pogrzebowych aktorki. Zamiast nich przygotowaliśmy galerię najpiękniejszych zdjęć Ani, bo taką ją zapamiętamy. Zobacz: Przybylska dla AfterParty.pl: "Muszę stać na straży dzieci. Żadna babcia nie zastąpi mamy" Jednocześnie pragniemy poinformować, że kwota, którą mielibyśmy przeznaczyć na zakup takich zdjęć, zostanie wpłacone na konto hospicjum, o którego wsparcie apelowała rodzina gwiazdy w oficjalnym oświadczeniu. Zachęcamy do tego samego. Prosimy również o nieprzynoszenie kwiatów. Podczas uroczystości pogrzebowych odbędzie się kwesta na Hospicjum im. Świętego Wawrzyńca w Gdyni, poświęcona pamięci Zmarłej, która przez wiele lat angażowała się w pomoc na rzecz potrzebujących i chorych. Działalność bliskiego sercu Anny Hospicjum można wspomóc, kierując datki na konto: Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca Dom Hospicyjny dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”, 75124035101111000043182794, Bank PEKAO SA II O/Gdynia. Mieszkańcy Gdyni w hołdzie Przybylskiej udekorowali miasto ulubionymi białymi kwiatami aktorki. Zobacz: Ostatnie wyjście publiczne Ani P rzybylskiej...

Czartoryska popiera Przybylską
ONS
Newsy
Czartoryska narzeka na paparazzi: Próbują nas okraść z prywatności
Księżniczka zabrała głos w sprawie Anny Przybylskiej

W tym tygodniu głośno jest o Annie Przybylskiej i jej walce z paparazzi. Piękna aktorka miała już dość wścibskich fotoreporterów, którzy przesiadują pod jej domem i wszędzie za nią chodzą. Postanowiła więc, że będzie ich nagrywać, a ich wizerunki upubliczniać na swoim Instagramie. Przypomnijmy: "Nie wyciągaj aparatu, won!" Okazuje się, że walkę gwiazdy popiera wiele osób z show-biznesu. Jedną z nich jest Anna Czartoryska-Niemczyncka , która w rozmowie z serwisem naTemat.pl zdradziła, że również robi zdjęcia fotoreporterom zakłócającym jej prywatność . - Rozumiem Annę Przybylską. Nie można zasłaniać się prawem do prywatności, gdy samemu w bezwzględny sposób odziera się z tego prawa innych. Zdarza mi się robić zdjęcia paparazzi którzy mnie fotografują. Jednak nie udostępniam ich publicznie tylko archiwizuję. Na razie to mi wystarczy - fotografowani paparazzi zazwyczaj uciekają - wyznała aktorka. Może dzięki działaniom Anny Przybylskiej parę osób zrozumie, jakie to uczucie, gdy ktoś robi nam zdjęcia bez naszej zgody. To jest tak, jakby ktoś nas próbował okraść. Nawet jeśli dzieje się to w miejscu publicznym, na ulicy, to jest takie uczucie, jakby ktoś zaglądał nam przez dziurkę od klucza - dodała. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy to całe zamieszanie zmieni coś w podejściu paparazzi do gwiazd. Ostatnio podobną walkę z fotoreporterami podjęły gwiazdy Hollywood, które chcą, aby rząd uregulowała jakoś sprawy związane z robieniem zdjęć tak zwanym "osobom publicznym". Zobacz: Przybylska grozi paparazzi: Będę wysyłać na policję. Uważajcie! Apel Ani Przybylskiej do paparazzi:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner