Anna Mucha w makijażu

Anna Mucha już nie zagra w spektaklu "Single po japońsku". Co się stało? Jest oświadczenie producenta!

Anna Mucha w makijażu

Anna Mucha nie zagra już w spektaklu "Single po japońsku". Co się stało? Kilka tygodni temu pojawiła się informacja o przełożeniu spektaklu w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim z 8 października na grudzień z powodu złego stanu zdrowia Muchy. Aktorka na początku października trafiła bowiem do szpitala z powodu wycieńczenia organizmu. Odwołano spektakl z jej udziałem, a więc wszyscy zaczęli się zastanawiać, co dzieje się z aktorką. Całe szczęście aktorka szybko doszła do siebie i wróciła do pracy, o czym poinformowała na Instagramie. Teraz pojawiły się informacje, że aktorka już nie pojawi się w spektaklu "Single po japońsku", bo producent spektaklu Teatr My zakończył z nią współpracę. Jaka jest prawda? Pojawiły się dwa oświadczenia w tej sprawie.

 

Anna Mucha nie zagra w spektaklu Single po japońsku. Agencja wydała OŚWIADCZENIE:

Agencja Monolit napisała, jaka jest prawda.

Agencja Artystyczna Monolit oświadcza, iż informacja o rzekomym wyrzuceniu Pani Anny Mucha z teatru jest nieprawdziwa. Z tego co wiemy, umowa po prostu nie została przedłużona. Prosimy także o nie podawanie fałszywych informacji dotyczących powodu rezygnacji teatru ze współpracy z Panią Anną Muchą - napisała Agencja Monolit.

Na profilu Teatru My na Facebooku również pojawiło się oświadczenie w tej sprawie:

Szanowni Państwo. 
W związku z tym, iż w dniu 10.12.2016 r. zakończyliśmy współpracę z aktorką - Panią Anną Muchą, bardzo przepraszamy, ale zmuszeni jesteśmy do odwołania bądź przesunięcia terminu spektaklu Single po japońsku, jaki miał odbyć się w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim w dniu 17 grudnia 2016 r.
Jednocześnie podkreślamy, że spektakl nie został odwołany ani z winy Teatru im. J.Osterwy w Gorzowie Wlkp. ani z winy organizatora tego spektaklu tj. Agencji Monolit. 
Producenci w.w spektaklu - Teatr MY

 

Co tak naprawdę się stało? Anna Mucha wydała OŚWIADCZENIE w tej sprawie - zobaczcie, co napisała!

 

ZOBACZ: Piotr Stramowski wspomina namiętną scenę z Muchą w "Pitbullu"! Kuba Wojewódzki: "Ania mi się żaliła..."

 

Anna Mucha już nie zagra w spektaklu "Single po japońsku"

Anna Mucha
Aktorka wydała oświadczenie w tej sprawie

Anna Mucha na premierze spektaklu "Single po japońsku"
ONS

Ania Mucha czeka na nowe propozycje zawodowe!

Anna Mucha
AKPA

 

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08