Anna Mucha nie zagra już w spektaklu "Single po japońsku". Mucha i producenci spektaklu nie doszli do porozumienia w sprawie terminu spektaklu w Gorzowie Wielkopolskim. W "Super Expressie" opisano całą sytuację, sugerując nieprofesjonalizm Muchy w ustalaniu kalendarza, dlatego aktorka postanowiła wydać oświadczenie! Jaka jest prawda?

Reklama

Drodzy
w związku z pojawiającymi się, krzywdzącymi mnie plotkami i pomówieniami pragnę zauważyć, ze producent spektaklu "Single po japońsku" (a także wszyscy pozostali współpracujący ze mną producenci) od kwietnia tego roku był uprzedzony o tym, że od 11.12 nie ma mnie w kraju. Pozostałych "dział" nie będę wytaczać, bo nie mam zamiaru toczyć sporów na forach publicznych.
Jest mi tylko po ludzku przykro, że moim nazwiskiem ktoś firmuje swój brak profesjonalizmu.
Uprzedzam, ze powtarzanie i wymyślanie plotek mających na celu zdyskredytowanie mojego zaangażowania w prace czy podważanie mojego poważnego podejścia do pracy skutkować bedzie zaangażowaniem profesjonalnych prawników.
Superak! Szykuj sie! idą po Ciebie! Tymczasem widzów zapraszam na pozostałe spektakle z moim udziałem "Pikantni" oraz "Letni dzień", a producentów do współpracy, jako ze zrobiło mi sie trochę luźniej w kalendarzu. ????
Wasza Anka - napisała Mucha w swoim oświadczeniu na Instagramie!

Na profilu Teatru My też na Facebooku pojawiło się oświadczenie w tej sprawie:

Szanowni Państwo.
W związku z tym, iż w dniu 10.12.2016 r. zakończyliśmy współpracę z aktorką - Panią Anną Muchą, bardzo przepraszamy, ale zmuszeni jesteśmy do odwołania bądź przesunięcia terminu spektaklu Single po japońsku, jaki miał odbyć się w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim w dniu 17 grudnia 2016 r.
Jednocześnie podkreślamy, że spektakl nie został odwołany ani z winy Teatru im. J.Osterwy w Gorzowie Wlkp. ani z winy organizatora tego spektaklu tj. Agencji Monolit.
Producenci w.w spektaklu - Teatr MY

Przypomnijmy, że kłopoty z wystawieniem sztuki zaczęły się 8 listopada. Odwołano w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim spektakl "Single po japońsku" z powodu złego stanu zdrowia Muchy. Aktorka na początku października trafiła bowiem do szpitala z powodu wycieńczenia organizmu. Kolejny termin spektaklu został wyznaczony na 17 grudnia, ale wtedy aktorka również nie pojawiła się na scenie, ponieważ zakończyła się już jej współpraca z producentem. Co o tym myślicie? Żałujecie, że Ania nie zagra już w "Single po japońsku"?

Zobacz także: Anna Mucha nie zagra już w spektaklu "Single po japońsku" Co się stało? "Coś poważnego się wydarzyło". Jest oświadczenie producenta!

Zobacz także

Anna Mucha gra teraz w spektaklu "Pikantni".

Instagram

Anna Mucha gra cały czas w serialu "M jak miłość".

Reklama

Anna Mucha jest teraz na wyjeździe zagranicznym i wydała oświadczenie sprawie przyczyn zwolnienia z teatru.

Reklama
Reklama
Reklama