Anna Mucha

Anna Mucha w szpitalu! Co się stało?

Anna Mucha

Co się dzieje z Anną Muchą? Z powodów problemów zdrowotnych Anny Muchy nie odbył się spektakl, w którym występuje aktorka. Co się stało? Jak czuje się Ania?

Z przykrością informujemy, iż z powodu problemów zdrowotnych aktorki jesteśmy zmuszeni przełożyć spektakl "Single po japońsku", który miał się odbyć dzisiaj, 8 października, w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. Spektakl odbędzie się w grudniu 2016  r. Dokładna data i godzina przełożonego spektaklu zostanie podana w najbliższy wtorek 11 października. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. W przypadku problemów z dotarciem na spektakl w nowym terminie bilety można zwracać w miejscach ich zakupu - możemy przeczytać w aktualnościach na stronie teatru.

Co się stało z Anią Muchą? Jak dowiedział się "Super Express", aktorka trafiła do szpitala i podano jej kroplówkę.

Po wstępnych badaniach wydaje się, że jej organizm jest wycieńczony. Brak mu minerałów, a sama aktorka jest po prostu przemęczona. - Teraz Ania dochodzi do siebie, ale będzie musiała przeprowadzić wiele badań, by się dowiedzieć, czy z jej zdrowiem nie dzieje się coś poważniejszego - czytamy w "Super Expressie".

Mamy nadzieję, że Ania szybko wróci do zdrowia i że było to niegroźne, pojedyncze zasłabnięcie!

 

ZOBACZ: Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan pokazują... biust na Instagramie! O co chodzi?! ZDJĘCIE

 

Anna Mucha trafiła do szpitala.

Anna Mucha kupuje ciastka

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08