Anna Mucha zostanie pozwana? Anna Mucha podczas wypadku drogowego Anna Mucha na ramówce TVP w czerwonej sukience Anna Mucha
Anna Mucha zostanie pozwana?
1/4
Anna Mucha zostanie pozwana?

 

Anna Mucha i mężczyzna, który miał ją zaatakować, spotkają się w sądzie. Kilka tygodni temu Mucha opublikowała w sieci relację, podczas której opowiedziała o dramatycznych wydarzeniach, do których doszło na jednej z ulic w Warszawie. Aktorka i jej partner byli wówczas świadkami wypadku - para pomagała mężczyźnie leżącemu na pasach. Niestety, w czasie kiedy Anna Mucha udzielała pomocy jeden z kierowców stojących w korku próbował ich ominąć i jechać dalej. Gwiazda "M jak miłość" była zszokowana zachowaniem kierowcy i razem z partnerem próbowała go zatrzymać. To nie spodobało się mężczyźnie, który wysiadł z samochodu i zaczął grozić aktorce.

 

Niestety, teraz okazuje się, że sprawa trafi do sądu! Jak komentuje to policja?

 

Zobacz także: ANNA MUCHA ZAŁOŻYŁA SUKIENKĘ 6-LETNIEJ CÓRKI! FANI: 'ZA BARDZO ANIU SCHUDŁAŚ'

2/4
Anna Mucha podczas wypadku drogowego
Instagram

Anna Mucha podczas swojej relacji opublikowała wizerunek mężczyzny i pokazała numer rejestracyjny jego samochodu. To nie spodobało się kierowcy, który za pośrednictwem Facebooka ostrzegał aktorkę, że odpowie za to przed sądem. Co więcej, mężczyzna twierdził w swoich wpisach, że będzie żądał odszkodowania od gwiazdy "M jak miłość".

 

Anna Mucha w rozmowie z DDTVN opowiedziała, jak wyglądało całe zajście. 

Najpierw mnie potrącił samochodem, próbował przejechać po mojej nodze. Uderzyłam w maskę jego samochodu - to go zabolało. Wyszedł z tego samochodu i w sposób absolutnie niewybredny powiedział mi co ma zamiar ze mną zrobić i zaczął mi grozić. Po czym powiedział, że zrobi to co zrobi, obok mnie stał Marcel, próbował go odsunąć  na co ten koleś mnie uderzył- mówiła zdenerwowana aktorka. 

Mężczyzna jednak zapewnia, ze sytuacja wyglądała zupełnie inaczej i zarzuca aktorce kłamstwo. 

Manipulowanie historią i robienie z tego takiej szopki medialnej jaką Pani odstawiła z moim udziałem to naruszenie wielu paragrafów - pisał na Facebooku. 

Okazuje się, że sprawa rzeczywiście trafiła do sądu i aktorka czeka na rozprawę. Komentarz policji na następnej stronie.

 

Zobacz także: ANNA MUCHA ZAATAKOWANA GAZEM ŁZAWIĄCYM. SPRAWCA... OSKARŻA JĄ O NAPAŚĆ

 

Zobaczcie cały wpis mężcyzny, z którym Anna Mucha spotka się w sądzie.

 

3/4
Anna Mucha na ramówce TVP w czerwonej sukience
East News

Na jakim etapie jest teraz postępowanie? Policja skomentowała sprawę w rozmowie z "Super Expressem".

Czynności są w toku. Jest to sprawa wielowątkowa. Ustalamy m.in., jakie są zniszczenia samochodu pana K.- przyznaje Komenda Rejonowa Policji w Warszawie. 

4/4
Anna Mucha
Instagram

Co sądzicie o całej sytuacji? Piszcie w komentarzach! 

 

Zobacz także: Ochrona wizerunku, czyli jak chronić prywatność zdjęć w sieci?

Więcej na temat Anna Mucha