Sylwia Gruchała z mężem Markiem Bączkiem

Sylwia Gruchała rozwodzi się z mężem! "Marek ma już nową partnerkę"

Sylwia Gruchała z mężem Markiem Bączkiem

 

Rozwód Sylwii Gruchały


Tak szybkiego zakończenia tego małżeństwa chyba nikt się nie spodziewał! Jak podaje magazyn “Show”, Sylwia Gruchała rozwodzi się z mężem Markiem Bączkiem. Para nie mieszka już razem i jest już po pierwszej rozprawie rozwodowej. Kolejna już we wrześniu.
 

“Tak, to prawda. Rozwodzimy się z Sylwią. Zaczynam wszystko do nowa”, powiedział Marek Bączek.


Szermierz zdecydował się na sporą rewolucję w życiu! Krótko po rozstaniu z Sylwią, związał się z 26-letnią Anną Mendak, modelką i miss Mazowsza z 2009 roku. Żeby uczcić “nowy początek” sportowiec sprawił sobie też niezwykły prezent - porsche warte 800 tysięcy złotych!  


Przypominamy, że najsłynniejsza polska florecistka, Sylwia Gruchała poślubiła Marka Bączka dwa lata temu. Ich ślub odbył się w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie, a na ich weselu bawiło się 200 gości! Punktem kulminacyjnym imprezy był 1,5 godziny koncert Budki Suflera.

Zdjęcia ze ślubu obiegły media, wszyscy zachwycali się sukienką Panny Młodej. Kilka miesięcy po ślubie, Sylwia i Marek zostali rodzicami - urodziła im się córka Julka, którą ostatnio florecistka pokazała w jednym z magazynów. Wśród znajomych uchodzili za zgraną parę, ale po dwóch latach małżeństwa, miłość wygasła i każde z nich poszło w swoją stronę.


Zobacz: Gruchała wspomina poród. Trauma to mało powiedziane!


Sylwia Gruchała z córką na śniadaniu prasowym PoZdro!Sylwia Gruchała w Pytaniu na ŚniadanieSylwia Gruchała z mężem Markiem Bączkiem

 

Więcej na temat Sylwia Gruchała Marek Bączek
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47