Anna Maria Sieklucka zraniła się podczas kręcenia filmu "365 dni"! Aktorka opowiedziała o erotycznej scenie, przez którą... miała zdartą skórę na plecach. Ekranizacja głośnej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej już wkrótce wejdzie do kin. Premiera filmu "365 dni" odbędzie się już 7 lutego. W produkcji zobaczymy m.in. Annę Marię Sieklucką, która zagrała główną bohaterkę, Laurę. Aktorka w najnowszym wywiadzie zdradziła, co działo się na planie filmu i dlaczego miała rany na plecach.

Reklama

Aktorka zdradziła kulisy jednej z erotycznych scen w "365 dni"

Anna Maria Sieklucka w rozmowie z portalem viva.pl opowiedziała o swojej pracy na planie "365 dni". Aktorka zdradziła, że podczas kręcania filmu przeżyła prawdziwe chwile grozy. Okazuje się, że pewnego dnia na planie rozpętala się burza!

Podczas kręcenia scen na jachcie, rozpętała się gigantyczna burza. Sztorm, grad, pioruny. Wszyscy przeżyliśmy chwile grozy. Modliliśmy się, żeby bezpiecznie zawinąć do portu. To jedna z najbardziej traumatycznych chwil. Nie obyło się bez paniki. Będę to wspominać pewnie do końca życia- Anna Maria Sieklucka wspominała w rozmowie z viva.pl.

Aktorka opowiedziała również o pewnej scenie erotycznej, przez którą miała zranione plecy.

Przydarzyły mi się na jachcie, kiedy kręciliśmy sceny dronem z góry. Odgrywaliśmy z Michele sceny intymne i niestety, nie przyszło nam do głowy, że podłoże jest antypoślizgowe i ma wypustki. Ja leżałam na plecach, skóra z pleców została zdarta- zdradziła aktorka.

Czkeacie na premierę filmu "365 dni"? Myślicie, że prudukcja będzie takim hitem jak książka Blanki Lipińskiej?

Zobacz także: Jest nowy gorący zwiastun "365 dni" bez cenzury! Nie brakuje odważnych scen!

Zobacz także

Anna Maria Sieklucka opowiedziała o pracy na planie "365 dni".

Anna Maria Sieklucka zagrała filmową Laurę.

ONS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama