Michał Tomala z partnerką na premierze filmu "Narzeczony na niby"
Instagram
Co za impreza!
1/5
Instagram

 

Rok temu Anna Maria Jarosik powiedziała "tak"! Gwiazda "Na Wspólnej" zaręczyła się z kolegą z planu, którego znała zaledwie... 4 miesiące! To był bardzo odważny krok, ale młodzi od razu czuli, że są dla siebie stworzeni! Zakochani pochwalili się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Na ich instagramowych profilach pojawiły się fotografie z narzeczeńskiej sesji zdjęciowej!

 

Zobacz także: Kolejna gwiazda po 15 latach odchodzi z "Na Wspólnej"! "Mam nadzieję, że widzowie mi wybaczą"

 

W sierpniu para stanie na ślubnym kobiercu. Michał Tomala i Anna Maria Jarosik odliczają dni do tej wyjątkowej uroczystości. Przyjaciółki aktorki zgotowały jej niezwykłą niespodziankę. Dziewczyny zorganizowały dla niej wymarzony wieczór panieński! Jak wyglądała ta impreza? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Niebanalne pomysły na zaręczyny!

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/5
Michał Tomala z partnerką na premierze filmu "Narzeczony na niby"
ONS

 

Anna Maria Jarosik i Michał Tomala poznali się podczas castingów do "Na Wspólnej". Przypomnijmy, że aktorka dołączyła do obsady serialu w 2017 roku. Grana przez nią postać sporo namieszała w życiu Daniela Brzozowskiego. To właśnie dla niej chłopak kompletnie stracił głowę i zdradzał z nią swoją dziewczynę. Niestety, romans Daniela i Dominiki miał fatalne skutki. Gdy chłopak zerwał z kochanką, ta upiła się na imprezie i została zamordowana! 

Spotkanie na planie zdjęciowym odmieniło ich życie. Michał Tomala i Anna Maria Jarosik już po 4 miesiącach znajomości wiedzieli, że chcą się ze sobą zestarzeć. Teraz odliczają dni do ślubu. Anna Maria Jarosik - jak przystało na przyszłą pannę młodą - żegnała ostatnio swój stan panieński z przyjaciółkami, które naprawdę się postarały. Na Instagramie aktorki pojawiły się zdjęcia z tego wyjątkowego wieczoru. Jak bawiła się Anna Maria Jarosik? Sprawdź kolejny slajd!

3/5
Instagram

 

- Kiedy dostajesz na wieczór panieński jednorożce w różnych rozmiarach .... 😍 TAK KOCHAM WSZYSTKIE JEDNOROŻCE. Teraz skoro mam mojego wielkiego unicorna, muszę wybudować basen 😁 I believe in unicorns ! Dziewczyny dziękuję za całą masę atrakcji, za wspaniałą noc i przede wszystkim WASZE TOWARZYSTWO! Jestem zaszczycona! - napisała wdzięczna Anna Maria Jarosik na swoim Instagramie. 

4/5
Instagram

 

Ze zdjęć, które pojawiły się na Instagramie gwiazdy "Na Wspólnej" można wywnioskować, że imprez odbyła się gdzieś za miastem. Motywem przewodnim były jednorożce, które - jak się okazuje - są wielką miłością Anny Marii Jarosik. 

5/5
Instagram

 

Przypomnijmy, że Anna Maria Jarosik jest córką innej, bardzo znanej aktorki. Jej mamą jest Elżbieta Jarosik, którą widzowie mogą kojarzyć z takich serialów, jak choćby "Niania" czy też "Przyjaciółki".

 

Podobne?

 

Więcej na temat Na Wspólnej