Anna Lewandowska została prezesem Olimpiad Specjalnych w Polsce
Instagram

Kolejny sukces żony Roberta Lewandowskiego. Ania została... prezesem! Czego?

Anna Lewandowska została prezesem Olimpiad Specjalnych w Polsce
Instagram

Anna Lewandowska została prezesem Komitetu Krajowego Olimpiad Specjalnych w Polsce! Żona Roberta Lewandowskiego swoim kolejnym sukcesem pochwaliła się na Instagramie, gdzie zapowiedziała współpracę z niepełnosprawnymi sportowcami, których w Polsce jest ponad 17 tysięcy. Anna Lewandowska apelowała do swoich fanów, aby kibicowali i śledzili zawody sportowe z udziałem osób niepełnosprawnych.

Pragnę się z Wami podzielić ważną dla mnie informacją!❗️❗️❗️ Od dziś mam zaszczyt pełnić funkcję Prezesa Olimpiad Specjalnych Polska – jednego z trzech ruchów olimpijskich na świecie (oprócz Igrzysk Olimpijskich i Igrzysk Paraolimpijskich)- pochwaliła się Lewandowska.

Dyrektor Generalny Olimpiad Specjalnych, Joanna Styczeń-Lasocka, nie ukrywa, że współpraca z Anną Lewandowską z pewnością pomoże w promocji sportowych imprez.

 

Polecamy: Luksus, sława, pieniądze. Jak żyją dziewczyny najlepszych polskich piłkarzy. Czego im zazdrościmy?

Jestem bardzo szczęśliwa, że Anna Lewandowska zasiądzie za sterami Olimpiad Specjalnych Polska. Jej sukcesy sportowe oraz sympatia i rozpoznawalność, jakimi się cieszy, będą ogromnym wzmocnieniem dla naszej organizacji. Jestem przekonana, że dzięki wsparciu Anny Lewandowskiej jeszcze większa liczba Polaków przekona się jak wspaniałymi sportowcami i wspaniałymi ludźmi są osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Zapraszamy wszystkich na zawody Olimpiad Specjalnych w całej Polsce – grajmy razem!- czytamy na www.olimpiadyspecjalne.pl.

Przypominamy, że patronat nad Olimpiadami Specjalnymi w Polsce objęła żona prezydenta, Agata Duda. Waszym zdaniem Anna Lewandowska sprawdzi się w roli prezesa organizacji? Jej mąż jest o tym przekonany. Na swoim Facebooku napisał, że jest dumny z Ani. Powodzenia!

 

Zobacz także: Nowy hit sieci! "Hitler przed meczem z Polską chciał zatrzymać Lewandowską i transport jej kulek mocy" WIDEO

 

Anna Lewandowska została prezesem Olimpiad Specjalnych w Polsce.

Anna Lewandowska została prezesem Olimpiad Specjalnych w Polsce
Instagram

Żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się kolejnym sukcesem.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski pozują do selfie na wakacjach
Instagram

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

zobacz 02:18