Anna Lewandowska przytula Klarę
East News

Już jutro Klara Lewandowska skończy 2 latka. Córka Ani i Roberta Lewandowskich przyszła na świat 4 maja 2017 roku i jest spod znaku zodiaku Byka. Odkąd rodzina Lewandowskich powiększyła się, fani pary zastanawiają się, czy Klara lada moment zostanie starszą siostrą? Trenerka i kapitan reprezentacji Polski nigdy nie ukrywali, że marzą o powiększeniu rodziny. Czy stanie się to w najbliższym stanie? Wszystkie znaki na niebie mówią nam, że... tak! 

Przeczytajcie, co Anna Lewandowska i Robert Lewandowski mówili o drugim dziecku. 

1/5
Robert Lewandowski cieszynka - Ania w ciąży
EastNews

Trzy lata po ślubie z Anną, Robert Lewandowski ogłosił, że para spodziewa się dziecka. Sportowiec zrobił to w wyjątkowy sposób, mianowicie po strzelonym golu wykonał charakterystyczną "cieszynkę" 

Każdy mężczyzna w pewnym wieku dojrzewa, by mieć dziecko. U mnie to nastąpiło kilka lat temu - zdradził w wywiadzie dla RDC. 

I dodał, że ma nadzieję, że to nie będzie jedyne dziecko w ich rodzinie i niedługo Klara przywita na świecie brata lub siostrę.

Zobacz także: Anna Lewandowska pierwszy raz pokazała Klarę! "Śliczna dziewczynka"

2/5
Anna Lewandowska
Instagram

Ale kiedy właściwie będzie to niedługo? Od kilku tygodni Anna pokazuje w sieci zdjęcia z ciążowym brzuszkiem, co może sugerować, że rzeczywiście Lewandowska spodziewa się dziecka. Ale nic z tych rzeczy: 

To jest bardzo prywatna rzecz. Zawsze czy tak samo przy pierwszej czy przy kolejnej ciąży, bo nie jestem, będę o to prosiła, aby prywatność zachować. Wiadomo jesteśmy osobami publicznymi i zgodziliśmy się na to, ale jest to prywatna sprawa i błagam, nie odnośmy się do wszystkich plotek - wyznała Party.pl w grudniu Anna. 

3/5
Anna Lewandowska bawi się w domu z Klarą
Instagram

W rozmowie z Party.pl Ania wyznała, że choć nie jest w ciąży to przyszły rok z pewnością nas zaskoczy! Trenerka przygotowała dla fanów nowe zestawy ćwiczeń. Kilkanaście dni temu miał premierę jej siedemnasty program! Czy oprócz nowych sportowych wyzwań Anna przygotowała dla nas jeszcze jakąś niespodziankę?

Planów jest dużo, ale nie chcę zdradzać na tym etapie - powiedziała Lewandowska Party.pl. - A przyszły rok na pewno zaskoczy. 

 

4/5
Robert Lewandowski z córeczką Klarą
Instagram

Ania unika tematów odnośnie powiększenia rodziny, za to Robert nie ukrywa, że marzy o siostrze lub bracie dla Klary.

Mam nadzieję, że Klara będzie miała rodzeństwo. Nie wiem, kiedy, bo zaplanować tego się nie da i zdajemy sobie z tego sprawę. Czas pokaże - powiedział Robert w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz w wywiadówce na blogu żony.

Dodał, że odkąd ma córeczkę, to nie ma większego znaczenia, czy będzie miał kolejną dziewczynkę czy chłopca. 

Kiedyś bardzo chciałem mieć chłopca, marzyłem o synu, juniorze. Ale mając taką kochaną córeczkę, zdaję sobie sprawę, że to, co wcześniej myślałem, blaknie w obliczu tego, co mam teraz. Jestem szczęśliwy. Jeśli będziemy mieć drugą córeczkę, będę jeszcze szczęśliwszy i dumny. Zobaczymy, co będzie - wyznał.

5/5
Anna i Robert Lewandowsy Instagram
Instagram