Anna Lewandowska po intensywnych rodzinnych wakacjach w Dubaju zdecydowała się zabrać córki w kolejną podróż. Robert Lewandowski musiał już wrócić do treningów, a tymczasem trenerka zdecydowała się na wyjazd do ciepłych krajów, gdzie realizuje kolejne wyzwanie i medytuje. Kto w tym czasie zajmuje się Laurą i Klarą? Teraz Anna Lewandowska zdradziła, jak sobie radzi na samotnych wakacjach z córkami!

Reklama

Anna Lewandowska zdradziła, kto zajmuje się dziećmi podczas jej treningów na wakacjach

Anna Lewandowska od świąt Bożego Narodzenia jest w podróży. Najpierw razem z Robertem Lewandowskim i córkami spędzili święta w Polsce, potem wraz z rodziną polecieli do Dubaju, a teraz trenerka zdecydowała się na urlop pt. “Mama z dziećmi” - jak sama pisze. Wydawałoby się, że opieka nad dwójką dzieci pochłania cały wolny czas, ale gwiazda znalazła sposób, aby w spokoju medytować i wykonać trening. Okazuje się, że Anna Lewandowska korzystka z klubów dziecięcych:

Po porannej medytacji zaraz lecę po dziewczynki do kids club.

Anna Lewandowska nie ukrywa, że medytacje oprócz treningów to dla niej ważny element codzienności. Gwiazda informuje też swoje fanki, że tym razem zdecydowała się na pobyt w hotelu, który promuje holistyczne podejście do życia.

Przypominam o nawadnianiu i piciu wody! Pamiętajcie, co godzinę przynajmniej jedna szklanka wody. Jestem w hotelu, który bardzo mocno promuje holistycznie podejście do życia.

Instagram / @annalewandowskahpba

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała twarze córek. Tak spędzają czas na wakacjach

Anna Lewandowska pokazała też kilka zdjęć z córkami i nie ukrywa, że dziewczynki doskonale bawią się na rajskich wakacjach. Gwiazda z sentymentem opisała zdjęcia dziewczynek i nie może uwierzyć, że tak szybko rosną.

Zobacz także

Anna Lewandowska niedawno wspólnie z mężem i córkami spędzała urlop w Dubaju, ale po tygodniu Robert Lewandowski musiał wrócić do swoich obowiązków, a trenerka razem z Laurą i Klarą zdecydowały się na kolejne egzotyczne wakacje.

Instagram/Robert Lewandowski
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama