Anna Lewandowska
Nur Photo/East News
Newsy

Anna Lewandowska zdradziła, jak WAGs przyjęły ją w Barcelonie: "Nie ukrywam, że brakowało mi takich relacji"

W rozmowie z prasą Anna Lewandowska ujawniła, jak wyglądają jej relacje z innymi WAGs w Barcelonie. Przyznała, że w Niemczech brakowało jej przyjaciółek.

Anna Lewandowska udzieliła obszernego wywiadu "Przeglądowi sportowemu", w którym opowiedziała, jak zmieniło się jej życie po przeprowadzce do Hiszpanii. Trenerka ujawniła, jak została przywitana przez żony i partnerki piłkarzy w Barcelonie. W dodatku zdradziła, że przez ostatnie miesiące spędzone w Monachium brakowało jej takich relacji.

Anna Lewandowska pokazała, jak spaceruje z dziećmi po Barcelonie. Tak wygląda ich codzienność!

Anna Lewandowska o nowych koleżankach w Barcelonie: "Niesamowicie mnie przyjęły"

W rozmowie z "Przeglądem sportowym" Anna Lewandowska została zapytana o nowe znajomości, które zdążyła nawiązać w Barcelonie. Trenerka przyznała, że nie sądziła, że od razu spotka się z tak ciepłą reakcją żon piłkarzy w Hiszpanii.

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy znikną z życia publicznego?! "Będziemy chcieli dać sobie chwilę"

Anna i Robert Lewandowscy
Piovanotto Marco/ABACA/Abaca/East News

Niesamowicie mnie przyjęły. Jestem bardzo miło zaskoczona. Spotkałam się z ogromną życzliwością, wsparciem i chęcią pomocy przy organizacji nowego życia w Barcelonie. Mamy regularny kontakt, widujemy się z nimi i piłkarzami — ujawniła.

Później Anna Lewandowska wyznała, że w ciągu ostatnich miesięcy spędzonych w Monachium brakowało jej bliskich relacji z innymi kobietami. Duży wpływ na to miało także ograniczenie życia towarzyskiego w związku z pandemią.

Anna Lewandowska
Nur Photo/East News

Nie ukrywam, że brakowało mi takich relacji pod koniec naszego pobytu w Monachium. Z uwagi na kilka transferów piłkarzy oraz pandemię takie kontakty osłabły. W Niemczech obostrzenia były dość restrykcyjne, więc nie było możliwości zawierania nowych znajomości. Gdy wyprowadzaliśmy się z Monachium, żegnaliśmy się głównie z sąsiadami — wyjaśniła.

Z kim Anna Lewandowska ma najlepszy kontakt? Jedna z jej przyjaciółek z Monachium bywa w Barcelonie, ponieważ to jej rodzinne strony. Okazuje się, że złapała dobry kontakt z zoną Leo Messiego, Antonellą Roccuzzo.

Anna Lewandowska i Milena Lewandowska
Instagram @annalewandowska

Spośród żon piłkarzy miałam kontakt przede wszystkim z żoną Thiago. Teraz widujemy się w Barcelonie, bo ona stąd pochodzi i często tutaj wraca. Ostatnio jestem w kontakcie też z żoną Messiego. Z Antonellą miałam okazję spotkać się już wcześniej, mamy też wspólnych znajomych, bo jest najlepszą przyjaciółką Eleny Busquets — powiedziała.

Zobacz także: Anna Lewandowska kibicuje Robertowi Lewandowskiemu z trybun w meczu z Arabią Saudyjską

Jak widać, życie żony Roberta Lewandowskiego kwitnie w Barcelonie. Udzielając wywiadu, Anna Lewandowska opowiedziała o zakończeniu kariery męża i planach na przyszłość.

Anna Lewandowska z córkami i mężem
Instagram/@annalewandowska

Anna Lewandowska
Iwanczuk/Sport/REPORTER/Andrzej Zbraniecki/East News/AA/ABACA/Abaca/East News
Newsy
Anna Lewandowska o zakończeniu kariery Roberta Lewandowskiego: "Jego wiek biologiczny..."
W obszernym wywiadzie Anna Lewandowska odpowiedziała na pytanie, czy to będzie ostatni mundial Roberta Lewandowskiego. Koniec kariery już na horyzoncie?

Ostatnio Anna Lewandowska udzielił dużego wywiadu "Przeglądowi sportowemu", w którym opowiedziała o wielkiej zmianie, jaką była przeprowadzka do Hiszpanii. Trenerka personalna zdradziła, jak jej rodzina odnajduje się w nowym etapie. Otworzyła się też na temat przyszłości. Czy Robert Lewandowski właśnie w Hiszpanii chce spędzić sportową emeryturę? Żona Lewego odpowiedziała na pytanie o zakończeniu kariery kapitana reprezentacji Polski! Anna Lewandowska szczerze o emeryturze Roberta Lewandowskiego: "Robert jest obecnie w topowej formie fizycznej" W rozmowie z "Przeglądem sportowym" Anna Lewandowska została zapytana o emocje związane z mundialem w Katarze. Gwiazda potwierdziła, że wierzy w męża i reprezentację Polski. Padło też pytanie, które od dłuższego czas wisi w mediach: "Czy to ostatni wielki turniej Roberta Lewandowskiego?". Zobacz także:   Anna Lewandowska kibicuje Robertowi Lewandowskiemu z trybun w meczu z Arabią Saudyjską Anna Lewandowska zaznaczyła, że obecnie spekulacje na temat dalszej kariery jej męża nie mają sensu i to pytanie nie powinno być skierowane do niej. Trenerka podkreśliła, że Robert Lewandowski sam zdecyduje, kiedy zawiesi buty na kołku. Nie ma dziś sensu spekulować na ten temat, to będzie decyzja Roberta. Gra w reprezentacji jest dla niego niezwykle istotna. Oczywiście, w przypadku sportowców kluczowe są także inne elementy, takie jak wiek, zdrowie, etc. — powiedziała. Udzielając wywiadu, Anna Lewandowska dodała, że jak na razie jej mąż czuje się bardzo dobrze. Dzięki odpowiedniemu sposobowi prowadzenia się Robert Lewandowski zachowuje dobrą formę i wciąż chce grać w piłkę. Robert jest obecnie w topowej formie fizycznej, a jego wiek biologiczny jest znacznie niższy niż kalendarzowy. Cały czas ma także w sobie ten głód piłkarski i chce dalej...

Anna Lewandowska o życiu w Hiszpanii
Instagram/@annalewandowska
Newsy
Anna Lewandowska szczerze o życiu w Hiszpanii! "Robert miał traumę po tym, jak..."
Anna Lewandowska zdecydowała się na szczery wywiad! Zdradziła, jak wygląda życie jej rodziny w Barcelonie i co było najtrudniejsze. Odkryła nową pasję: "Mój mąż robi tylko wielkie oczy"

Anna Lewandowska w wywiadzie opowiedziała, jak jej rodzina odnalazła się w nowym dla nich miejscu, czyli Barcelonie. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" gwiazda przyznała, że to ona zajęła się organizacją domu i to ze względu na Roberta. Opowiedziała również, jak jej córki czują się w hiszpańskich szkołach i co było dla nich najtrudniejsze.  Anna Lewandowska o życiu w Barcelonie i traumie Roberta Ostatnie miesiące dla rodziny Lewandowskich były bardzo intensywne , a wszystko ze względu na przeprowadzkę do Barcelony w związku z transferem piłkarza. Anna i Robert musieli znaleźć nowy, odpowiedni dom, ale również szkoły dla swoich córek - Klary i Laury. W Monachium spędzili aż 12 lat, pożegnali się więc także ze swoimi przyjaciółmi oraz znajomymi. Początki nie były łatwe, zwłaszcza dla Roberta Lewandowskiego. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Anna zdradziła: Jestem ekstrawertykiem, więc szybko się aklimatyzuję. Mój mąż jest introwertykiem, więc ta aklimatyzacja wyglądała u niego bardzo skrupulatnie. Był skupiony przede wszystkim na kwestiach piłkarskich. Ja zajęłam się całą organizacją domu. Szybko go znalazłam. Wiedziałam, że to priorytet, bo Robert miał traumę po tym, jak w Dortmundzie spędził trzy miesiące w hotelu - mówi trenerka.  Teraz sytuacja jest znacznie lepsza: Zaczynamy czerpać z życia w Hiszpanii pełnymi garściami. Doceniamy to, co mamy. Wychodzimy rano z dziećmi, kupujemy kawę, spacerujemy po plaży i w wolnych chwilach spotykamy się ze znajomymi - przyznaje Lewandowska. Lewandowscy nie ukrywali, że ich priorytetem jest przyszłość córek, skupili się więc na wyborze odpowiednich szkół dla Klary i Laury . Dla dziewczynek również to był trudny czas, zwłaszcza dla starszej Klary, która musiała zostawić koleżanki. Na szczęście dziś obie świetnie czują się w nowych...

Anna Lewandowska gorzko o krytyce w polskich mediach
Nur Photo/East News
Newsy
Anna Lewandowska gorzko o mediach: "Mnie ocenia się jako kobietę, matkę, żonę"
Anna Lewandowska w najnowszym wywiadzie zwróciła uwagę na to, jak bywa oceniana przez polskie media. Po przeprowadzce do Barcelony poczuła ogromną różnicę. Co jej przeszkadza?

Anna i Robert Lewandowscy cieszą się nowym etapem, który rozpoczęli w Hiszpanii. Piłkarz od pierwszych dni czuje się kochany przez kibiców, którzy codziennie czekają pod obiektem treningowym, by zrobić z nim zdjęciem. Trenerka personalna ma natomiast świetne warunki do rozwijania swoich biznesów. Gwiazdy uważają też, że w Barcelonie ich córki będą miały wspaniałą przyszłość. Co ciekawe, ostatnio Anna Lewandowska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o różnicach, które zauważyła po przeprowadzce do Hiszpanii. Przyznała, że w Polsce bywała oceniana niesprawiedliwie. Anna Lewandowska szczerze o krytyce w mediach Udzielając wywiadu magazynowi "Forbes", Anna Lewandowska zaznaczyła, że choć wraz z mężem i dziećmi już od wielu lat nie mieszka w Polsce, to nadal jest aktywna w rodzimej przestrzeni publicznej. Trenerka personalna przyznała, że za granicą jednak zarówno ona, jak i Robert Lewandowski są inaczej postrzegani przez media. W Polsce jest niewiele takich przypadków jak my – par, które funkcjonują publicznie, a jednocześnie żyją i w większości pracują za granicą. Miejsce zamieszkania sprawia, że w praktyce mamy do czynienia z nieco inną mentalnością. Już po kilku tygodniach w Barcelonie mam skalę porównawczą, w jaki sposób media tutaj i w Polsce piszą o Robercie, o mnie czy też o nas - powiedziała na łamach magazynu "Forbes". Zobacz także:   Tak Anna i Robert Lewandowscy spędzają czas w Barcelonie! Nowe zdjęcia paparazzi Anna Lewandowska gorzko stwierdziła, że nawet hiszpańscy dziennikarze zauważyli, jak wiele negatywnych wiadomości pojawia się w polskich mediach na temat gwiazdy i jej męża. Trenerka zauważyła, że w przeciwieństwie do swojego ukochanego nie jest oceniana jedynie przez pryzmat swojej pracy, ale także bycia kobietą w ogóle. Już nawet hiszpańscy dziennikarze pytali nas i...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik