Anna Lewandowska udzieliła obszernego wywiadu "Przeglądowi sportowemu", w którym opowiedziała, jak zmieniło się jej życie po przeprowadzce do Hiszpanii. Trenerka ujawniła, jak została przywitana przez żony i partnerki piłkarzy w Barcelonie. W dodatku zdradziła, że przez ostatnie miesiące spędzone w Monachium brakowało jej takich relacji.

Reklama

Anna Lewandowska o nowych koleżankach w Barcelonie: "Niesamowicie mnie przyjęły"

W rozmowie z "Przeglądem sportowym" Anna Lewandowska została zapytana o nowe znajomości, które zdążyła nawiązać w Barcelonie. Trenerka przyznała, że nie sądziła, że od razu spotka się z tak ciepłą reakcją żon piłkarzy w Hiszpanii.

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy znikną z życia publicznego?! "Będziemy chcieli dać sobie chwilę"

Piovanotto Marco/ABACA/Abaca/East News

Niesamowicie mnie przyjęły. Jestem bardzo miło zaskoczona. Spotkałam się z ogromną życzliwością, wsparciem i chęcią pomocy przy organizacji nowego życia w Barcelonie. Mamy regularny kontakt, widujemy się z nimi i piłkarzami — ujawniła.

Później Anna Lewandowska wyznała, że w ciągu ostatnich miesięcy spędzonych w Monachium brakowało jej bliskich relacji z innymi kobietami. Duży wpływ na to miało także ograniczenie życia towarzyskiego w związku z pandemią.

Nur Photo/East News

Nie ukrywam, że brakowało mi takich relacji pod koniec naszego pobytu w Monachium. Z uwagi na kilka transferów piłkarzy oraz pandemię takie kontakty osłabły. W Niemczech obostrzenia były dość restrykcyjne, więc nie było możliwości zawierania nowych znajomości. Gdy wyprowadzaliśmy się z Monachium, żegnaliśmy się głównie z sąsiadami — wyjaśniła.

Z kim Anna Lewandowska ma najlepszy kontakt? Jedna z jej przyjaciółek z Monachium bywa w Barcelonie, ponieważ to jej rodzinne strony. Okazuje się, że złapała dobry kontakt z zoną Leo Messiego, Antonellą Roccuzzo.

Zobacz także
Instagram @annalewandowska

Spośród żon piłkarzy miałam kontakt przede wszystkim z żoną Thiago. Teraz widujemy się w Barcelonie, bo ona stąd pochodzi i często tutaj wraca. Ostatnio jestem w kontakcie też z żoną Messiego. Z Antonellą miałam okazję spotkać się już wcześniej, mamy też wspólnych znajomych, bo jest najlepszą przyjaciółką Eleny Busquets — powiedziała.

Zobacz także: Anna Lewandowska kibicuje Robertowi Lewandowskiemu z trybun w meczu z Arabią Saudyjską

Reklama

Jak widać, życie żony Roberta Lewandowskiego kwitnie w Barcelonie. Udzielając wywiadu, Anna Lewandowska opowiedziała o zakończeniu kariery męża i planach na przyszłość.

Instagram/@annalewandowska
Reklama
Reklama
Reklama