East News
Newsy

Anna Lewandowska zapamięta ten piątek 13-stego na długo! Zgubiła torebkę z dokumentami, kartami i kluczami do domu! 

Anna Lewandowska zapamięta ten piątek 13-stego na długo! Zgubiła torebkę z dokumentami, kartami i kluczami do domu! 

Anna Lewandowska z pewnością nie zapomni o dzisiejszym piątku 13-stego. Wracając z Warszawy do Monachium do ukochanych córeczek, okazało się, że zgubiła na lotnisku torebkę ze wszystkimi dokumentami! 

Więc pomyślałam sobie tylko jedno: mam tam portfel, dokumenty, prawo jazdy, dowód, kartę bankową, klucze do auta, które stoi na lotnisku, klucze do domu a w niedziele miałam wylecieć z moimi dziewczynkami w jedno miejsce...  - relacjonowała na Instagramie 

Niestety zawrócenie na salę odlotów było niemożliwe, ponieważ samolot miał tylko kilka minut do startu. Trenerka starała się zrobić wszystko, aby odzyskać zgubę, zobaczcie jak zakończyła się ta historia. 

Zobacz także: Moda na jesień. Anna Lewandowska w luksusowym płaszczu Valentino. Podobne kupisz w H&M za 200 zł

Zdjęcia Ani Lewandowskiej balującej z Sebastianem Karpielem-Bułecką były sensacją! Co mówi o nich żona muzyka?

Anna Lewandowska zgubiła torebkę na lotnisku 

Piątek 13-stego niestety okazał się być faktycznie pechowy dla Anny Lewandowskiej. Wracając z Warszawy do Monachium, trenerka zgubiła torebkę ze wszystkimi dokumentami oraz ważnymi rzeczami, a zorientowała się dopiero przeglądając skrzynkę wiadomości na swoim Instagramie! Uczciwy znalazca ekspresowo skontaktował się z Anną Lewandowską, aby poinformować ją, że jej torebka jest bezpieczna: 

Piątek 13-stego. Właśnie miałam przygodę wracając do domu z Warszawy do Monachium. Leciałam samolotem i będąc w samolocie wzięłam sobie telefon myśląc, no tak jak codziennie będę odpisywała teraz na kilka wiadomości. W momencie wejścia we wiadomości "inne", których dostaje tysiące i w momencie jak odpisywałam na jedną z wiadomości to dostałam kolejną o treści: "Pani Aniu zgubiła pani torebkę na lotnisku". Więc pomyślałam sobie tylko jedno: "Mam tam portfel, dokumenty, prawo jazdy, dowód, kartę bankową, klucze do auta, które stoi na lotnisku, klucze do domu a w niedziele miałam wylecieć z moimi dziewczynkami w jedno miejsce..."

Anna Lewandowska postanowiła zrobić wszystko, aby móc wrócić po zgubę, jednak okazało się, że samolot startuje za kilka minut. Stewardessa starała się pomóc trenerce ale gdy Anna Lewandowska wyszła z samolotu nie mogłaby już do niego wrócić, a przecież w domu czekały na nią córeczki: 

Więc podbiegłam szybko do stewardessy, którą serdecznie pozdrawiam, bardzo miła i chciała mi bardzo pomoc ale było tylko 5 min do wylotu i "możemy panią cofnąć ale pani nie poleci". Czas koronawirus te loty nie są tak częste więc zdecydowałam, że oczywiście wracam do domu i napisałam szybko do mojego przyjaciela, żeby odebrał tę torebkę. Ta dziewczyna czekała, skontaktowała się. Bardzo Aniu dziękuję (notabene moja imienniczka) za tę pomoc. To jest bardzo miłe, że w tych ciężkich czasach są tacy kochani ludzie. Także z uśmiechem i do przodu! 

Na szczęście skończyło się tylko na strachu oraz ogromnym szczęściu, że trafiło na uczciwego znalazcę! 

Zobacz także: Ważna decyzja w życiu Anny i Roberta Lewandowskich! Chodzi o młodszą córeczkę

Anna Lewandowska przeżyła chwilę grozy! Gdy siedziała już w samolocie z Warszawy do Monachium zorientowała się, że zostawiła torebkę na lotnisku! Na szczęście uczciwym znalazcą okazała się jej imienniczka i zguba trafiła do przyjaciela trenerki. 

Anna Lewandowska w płaszczu w kratę od Valentino
Instagram

Na szczęście dwie imienniczki Anny Lewandowskiej bardzo jej pomogły i cała sytuacja skończyła się tylko na chwilowych nerwach. 

Anna Lewandowska zgubiła torebkę na lotnisku
Instagram

W torebce Anny Lewandowskiej, którą zgubiła były wszystkie dokumenty oraz klucze do domu oraz auta pozostawionego na lotnisku w Warszawie. Ten piątek 13-stego z pewnością zapamięta na długo! 

Anna Lewandowska
Instagram

Zobacz także
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała rozczulające zdjęcie Laury. "Już prawie pół roku z nami!". Zdradziła, jak do niej mówi

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem z rodzinnego spaceru. "Już 6 miesięcy we czwórkę"

 

Robert Lewandowski opiekuje się Klarą
@_rl9, Instagram
Newsy
Robert Lewandowski został sam z dziećmi! Pokazał, jak sobie radzi bez Anny Lewandowskiej
Tym razem w domu Lewandowskich nastąpiła zamiana ról i to Anna Lewandowska wyjechała z domu do pracy! Gwiazda pokazała, co dzieje się pod jej nieobecność...

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wraz z córkami dopiero co wrócili z rodzinnych wakacji, a słynna trenerka i zapracowana mama już musiała uciec z domu! Jak się okazuje, gwiazda prosto z Monachium wyleciała do Polski, gdzie miała nagrania do nowej kampanii dla jednej ze sportowych marek, której jest ambasadorką. Choć to zazwyczaj Robert Lewandowski wyjeżdżał na zgrupowania i był daleko od domu, tym razem role się odwróciły. Jak słynny piłkarz radzi sobie bez swojej żony? Od tej strony fani jeszcze go nie znali!  Zobacz także:  Klara Lewandowska zrobiła dla mamy pyszną niespodziankę! Anna Lewandowska pochwaliła się dziełem córki Robert Lewandowski opiekuje się córkami Klara i Laura to prawdziwe małe gwiazdy Instagrama. Choć słynni rodzicie bardzo chronią prywatności swoich dzieci i nie pokazują zdjęć ich twarzy w sieci, dziewczynki już mają całą masę fanów, a kiedy w mediach społecznościowych Anny Lewandowskiej lub Roberta Lewandowskiego pojawi się zdjęcie, na którym widać ich córeczki, internauci nie mogą wyjść z zachwytu. Słynna trenerka nie raz pokazywała, jak bawi się z 4-letnią Klarą, przygotowując jej sportowe rozrywki, za to mała Laura rośnie jak na drożdżach. Jak czas sam na nas z dziewczynkami spędza ich słynny tata? Jeżeli myśleliście, że Robert Lewandowski całymi dniami kopie z córeczkami w piłkę, nigdy bardziej się nie pomyliliście.  Po wakacjach, podczas których Anna Lewandowska i Robert Lewandowski mogli spędzić w końcu romantyczne chwile sam na sam , przyszedł czas na powrót do pracy. Jak się okazuje, tym razem rodzinę musiała zostawić Anna Lewandowska, która ostatnio mówiła o ogromnych zmianach w swoim życiu. Uwielbiana trenerka wyjechała do Polski, natomiast Robert Lewandowski z córkami został w Monachium. Co więcej,...

Robert Lewandowski z córkami
Newsy
Robert Lewandowski z córkami na lotnisku. Polecieli do Niemiec bez Ani! Co się stało?
Piłkarz z Klarą i Laurą poleciał do Niemiec. Córki Anny i Roberta Lewandowskich to już duże dziewczynki! Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Robert Lewandowski razem z córkami wyjechał z Polski. Okazuje się, że po meczach reprezentacji Polski w piłce nożnej piłkarz musiał wrócić już do domu w Monachium, a w podróży towarzyszyły mu ukochane córki, Klara i Laura. Anna Lewandowska została w Polsce i dziś wypoczywa w górach. Zobaczcie zdjęcia paparazzi na których widać, jak Robert Lewandowski opiekuje się córeczkami! Robert Lewandowski z córkami na lotnisku Zaledwie kilka dni temu Robert Lewandowski wziął udział w meczu Polska-Anglia, który został rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie. Już następnego dnia Robert musiał wrócić do domu w Monachium. Piłkarz zabrał ukochane córki na lotnisko i razem polecieli do Niemiec. Anna Lewandowska zaraz po tym, jak jej mąż i córki wylecieli z Polski zdradziła swoim fanom, że została w Warszawie i rusza na spotkania.  Ten moment kiedy tata zabrał dzieci... a ja mam czas na wypicie kawy w spokoju i... lecę na spotkania- napisała wówczas Anna Lewandowska. Zobacz także:   "Robert Lewandowski kończy karierę"! Kibice zamarli, kiedy przeczytali ten wpis na Twitterze  Paparazzi "przyłapali" Roberta Lewandowskiego z córkami na lotnisku w Warszawie. Przed odlotem piłkarz i jego pociechy mieli okazję spotkać się z babciami dziewczynek, które chciały zobaczyć ukochane wnuczki przed podróżą.  Spójrzcie na ten uroczy obrazek! Zobacz także:   Nikt nie wierzył w Roberta Lewandowskiego: „Za mały, za chudy, połamią mu się te wykałaczkowe nogi” Spójrzcie tylko na Laurę i Klarę! Córeczki Anny i Roberta Lewandowskich to już duże dziewczynki. Klara Lewandowska razem z mamą kibicowała ostatnio swojemu tacie podczas meczu Polska-Anglia. ...

Anna Lewandowska pokazała jak Laura kibicuje Robertowi Lewandowskiemu
@annalewandowskahpba, Instagram
Newsy
Anna Lewandowska pokazała urocze nagranie z Laurą. Tak kibicuje tacie! "Pierwszy mecz Laurki"
Czegoś tak słodkiego dawno nie widzieliśmy. Anna Lewandowska zabrała Laurę i Klarę na mecz Bayrenu Monachium i pokazała, jak dziewczynki wspierały Roberta Lewandowskiego! Laura była pierwszy raz na trybunach!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to jedno z najpopularniejszych, ale i najbardziej uwielbianych małżeństw w polskim show-biznesie - i nie tylko! Sportowcy od lat są inspiracją dla milionów osób, a ich dzieci - Klara i Laura już otrzymały miano prawdziwych dziecięcych gwiazd Instagrama. Co więcej dziś dziewczynki miały naprawdę wyjątkowy dzień, bo mogły obserwować swojego tatę na boisku w akcji! Na nagraniu, które Anna Lewandowska opublikowała w sieci możemy zobaczyć, że Klara i Laura to najlepsze kibicki! Dziewczynki wręcz oszalały ze szczęścia, a czegoś tak uroczego dawno nie widzieliśmy. Anna Lewandowska pokazała jak Laura i Klara kibicują Robertowi Lewandowskiemu na boisku Anna Lewandowska od lat wspiera Roberta Lewandowskiego i wiernie kibicuje mu podczas każdej rozgrywki. Słynna trenerka w jednym z wywiadów szczerze wyznała, że życie ich rodziny "to tak naprawdę piłka" , a moment, w którym jej mąż wraca po zgrupowaniach do domu i cała czwórka w końcu może nacieszyć się wspólnym czasem, jest nieoceniony. Co więcej, dziś córki Roberta Lewandowskiego mogły zobaczyć swojego utalentowanego tatę w akcji! Choć Anna Lewandowska była z Klarą na meczu Polska-Anglia, w przypadku małej Laury Lewandowskiej, był to pierwszy raz na trybunach.  Dzisiaj idę na mecz z moimi dziewczynkami, a że to będzie pierwszy mecz Laurki, no bo dotychczasowo pandemia, i po półtora roku to również pierwszy mój mecz jeżeli chodzi o FC Bayern, no i czas kupić dla dziewczynek nowe koszulki - mówiła Anna Lewandowska na swoim InstaStory. Zobacz także:  Anna Lewandowska zalała się łzami na scenie gali liderek biznesu. Co ją tak poruszyło? Na sobotni mecz 6. kolejki Bundesligi, Bayern Monachium - VfL Bochum, Anna Lewandowska kupiła swoim córeczkom specjalne...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik