Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z wakacji
Instagram

Anna Lewandowska zachwyca swoją figurą w bikini! Robert pokazał gorące zdjęcie żony! 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z wakacji
Instagram

Robert Lewandowski opublikował na Instagramie nowe zdjęcie z wakacji. Piłkarz pozuje na nim z ukochaną żoną, która zachwyca świetną figurą zaledwie kilka tygodni po narodzinach drugiego dziecka. "Lewy" pokazał gorącą fotkę Anny Lewandowskiej w seksownym bikini. Trenerka wygląda obłędnie! Spójrzcie tylko na brzuszek młodej mamy. Widać, że w ekspresowym tempie wraca do formy po ciąży.

Anna i Robert Lewandowscy wypoczywają na wakacjach

Anna i Robert Lewandowscy razem z córkami już od kilku dni wypoczywają na wakacjach. Para chętnie publikuje w sieci zdjęcia z  urlopu, jednak nie zdradza swoim fanom, gdzie przebywają. Już na początku wyjazdu Anna Lewandowska zapewniła, że nawet na wakacjach nie zamierza rezygnować z treningów. Ostatnio pokazała nawet, jak ćwiczy w towarzystwie swojego męża. Teraz Robert Lewandowski pokazał efekty ostrych treningów Ani! Piłkarz opublikował w sieci zdjęcie na którym jego żona pozuje w bikini i zachwyca swoją figurą!

Anna Lewandowska zaledwie kilka tugodni temu po raz drugi została mamą, ale jak widać, w ekspresowym tempie wraca do formy po ciąży! Spójrzcie tylko na jej wysportowaną sylwetkę i ten umięśniony brzuszek!

Wygląda na to, że ostre treningi dają efekty! Anna Lewandowska wygląda naprawdę świetnie. Chyba każda młoda mama marzy o takiej figurze.

Zobacz także: Czy Ania Lewandowska zdecyduje się na trzecie dziecko! Jest zdecydowana deklaracja

Anna Lewandowska zachwyca swoją figurą na wakacjach.

Anna Lewandowska w bikini, Robert Lewandowski bez koszulki
Instagram

Anna Lewandowska zaledwie kilka tygodni temu po raz drugi została mamą.

Anna Lewandowska
Instagram

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05